Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:05 08.05.24 
Природни науки
   >> Астрономия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: ГОРИВОнови [re: Heoбoгoмил]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано26.07.17 11:44



Там е проблема на кукумилци като тебе, че не съществува такуъв двигател. Не и в нашата реалност. Ако съществува, направете го де, вместо да се излагате по форумите




"Физиката ме учи, че ВСИЧКО е относително"

О не, пак си в грешка. Например истината, че не мога да загубя чадъра който няма, е абсолютна. Е, от същият ранг е истината, че не може да се използва енергия, неспособна да върши работа, за получаване на работа

Твърде полиран, твърде полиран...

Има по-лоши престъпления от това да гориш книги. Едно от тях е да не ги четеш

Тема Re: БАЗОВ УЧЕБНИКнови [re: Heoбoгoмил]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано26.07.17 11:47



Хаха, ако искаше гориварската мафия, нямаше да имаш достъп до форума изобщо. Но такива као тебе са полезни, разсейват народа с глупости и го отклоняват от пътеката на знанието. Щото тя е тясна пътека, няма място за много хора там, а трябва да има и поддържащ персонал, да подават стълбите, въжетата



Има по-лоши престъпления от това да гориш книги. Едно от тях е да не ги четеш

Тема Re: ГОРИВОнови [re: Heoбoгoмил]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано26.07.17 12:05



Ах ах ах... На едно място всичките глупости на кукумил събрани.


Горивото е запасена енергия.

Дотук добре.

Но има и фонова енергия, която може да се използва като водата - в КРЪГОВРАТ.
Значи ти не правиш разлика между енергия и вещество, или веществена форма на материята.
Водата е в кръговрат, благодарение на енергията, която идва от слънцето, т.е. не става без гориво. А самата вода си е вещество, за нея не важат ограниченията, които важат за енергията.

ЕНЕРГОИНВЕРСИЯТА има фундаментален смисъл. И е ключова в работата на детандерите.
Да си дойдем на думата. Нито съществува енергоинверсия, нито детандерите имат някакво отношение, вече започна с бълнуването.
И в твоята книга е намекнато.
Наука не се прави с намеци, а с установяване и доказване на закони, с ясни зависимости изразени математически. Не с празни лозунги както ти се опитваш.
Намеците и подсказванията ги забрави. Или знаеш нещо и го казваш и обясняваш, или си сядаш на задника и млъкваш. Било намекнато в книгата. Ей за тия малоумни приказки винаги съм те "хранил".



Тема Re: ГОРИВОнови [re: Герисъм]  
Автор Heoбoгoмил (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано26.07.17 12:09



Именно това показвам, че са направени такива двигатели.


...


Ето ти в твоя нихилистичен стил на опровержение на ЕНЕРГОИНВЕРСИЯТА:

Какво е чадър и сигурен ли си, че нямаш някакво негово подобие.? Например неженения Герон може да няма чадър, но от гледна точка на женения Герон може да ползва някакви поделени права върху чадър или върху сделка за чадър.




Тема Re: БАЗОВ УЧЕБНИКнови [re: Герисъм]  
Автор Heoбoгoмил (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано26.07.17 12:17



Форумът е мой засега! С купищата му пасиви(Герони и други барбарони).



А в чуждите нямам достъп.




Тема Re: БАЗОВ УЧЕБНИКнови [re: Герисъм]  
Автор xristogagovGmailcom229 (пришълец)
Публикувано26.07.17 12:21



Олигофрен гориварски, дупиш се ти



(всеки му според заслуженото)

Тема Re: БАЗОВ УЧЕБНИКнови [re: Герисъм]  
Автор xristogagovGmailcom229 (пришълец)
Публикувано26.07.17 12:23



| Е, аз може и да не съм разбрал като съм чел |

Щото си с мозъчна лоботомия, що си вреш носа тогава в непонятни за тебе неща, също като баба пена, нищо не знае ама се обажда



(всеки му според заслуженото)

Тема Re: БАЗОВ УЧЕБНИКнови [re: Heoбoгoмил]  
Автор xristogagovGmailcom229 (пришълец)
Публикувано26.07.17 12:24



| Гагов знае, къде да ти бръкне с гегата, за да получи самопризнания от теб! |

Ми така е, ловя на въдицата си, посерковци



(всеки му според заслуженото)

Тема Re: БАЗОВ УЧЕБНИКнови [re: Heoбoгoмил]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано26.07.17 12:29



Хехе, няколко човека тука сме те натикали в кучи г.з, форумът бил твой. Халюцинации, от кога разправям



Има по-лоши престъпления от това да гориш книги. Едно от тях е да не ги четеш

Тема Re: ГОРИВОнови [re: Heoбoгoмил]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано26.07.17 12:31



Ми ннищо не показваш. Показваш някакви двигатели, но те работят на съвсем други принципи.

"Какво е чадър и сигурен ли си, че нямаш някакво негово подобие.?"

Подобие може да имам, но чадър нямам.

Има по-лоши престъпления от това да гориш книги. Едно от тях е да не ги четеш



Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.