Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:38 04.06.24 
Природни науки
   >> Астрономия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема НЕВЕРНО ДО ДОКАЗВАНЕ НА ПРОТИВНОТО !нови [re: Герисъм]  
Автор _petkov_-126478 (рекордьор)
Публикувано12.08.16 13:38





цитат:

"Можеш ли да ги докажеш тия мантри :"Просто защото не е верен" "

Естественно. Защото твърдението на TomCat е верно до доказване на противното
край на цитата.


Аз па казавам , че твърдението на TomCat е неверно до доказване на верността му ! ...хихихихи



Редактирано от _petkov_-126478 на 12.08.16 13:40.



Тема Re: НЕВЕРНО ДО ДОКАЗВАНЕ НА ПРОТИВНОТО !нови [re: _petkov_-126478]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано12.08.16 13:40



"Аз па казавам "

Е па ти може да се тръшкаш колкото си искаш, кой го е еня за това?

Добре е късметът да ти се усмихва, но не е добре като почне да ти се хили!


Тема МЕН ПА НЕ МЕ Е ЕНЯ ТЕБ КАКВО ТЕ Е ЕНЯнови [re: Герисъм]  
Автор _petkov_-126478 (рекордьор)
Публикувано12.08.16 13:45





цитат:
"Аз па казавам "

Е па ти може да се тръшкаш колкото си искаш, кой го е еня за това?

край на цитата.


МЕН ПА НЕ МЕ Е ЕНЯ ТЕБ КАКВО ТЕ Е ЕНЯ! ....хихихихи





Тема Re: ДЕКЛАРАТИВНО НЕ Е ВЕРЕН! :)нови [re: _petkov_-126478]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано12.08.16 13:45



То няма нещо мое, защото аз нищо не съм измислил и открил, други хора, които са били по-умни от мен са ги открили тези работи, а на нас ни остава наготово да ги научим и разберем.
Проблемът при теб е, че си инат точно като любимите ти каспичански магарета, и се тръшкаш, но без да можеш да дадеш каквото и да е доказателство.

Понеже се кълнеш в швейцарските часовници, взимаме по един такъв часовник за всяка отправна система, и по него си отчитаме, така можем обективно да се убедим еднакво ли върви времето във всяка ОС или не. Опитите показват, че не.

При твоята постановка с един часовник, можем само да предполагаме и вярваме като в религия, че каквото покаже този единствен часовник, това е навсякъде по вселената. На мен не ми звучи никак убедително и това определено не доказва нищо.

Ти направи ли твоя опит, дето за някакви вакууми баучеше? Не. Намери си оправдание с друг човек. И какво излиза, че само се тръшкаш тук, повтаряш едно и също, и се оплиташ все повече в нещата.
Вече и децата в първи клас ще ти се смеят, Петков.

Редактирано от Tom_cat на 12.08.16 13:47.



Тема Re: МЕН ПА НЕ МЕ Е ЕНЯ ТЕБ КАКВО ТЕ Е ЕНЯнови [re: _petkov_-126478]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано12.08.16 13:50



Тогава защо се пуйчиш във всичко това? Сам се опитваш да си говориш, а ние ти пречим?

Добре е късметът да ти се усмихва, но не е добре като почне да ти се хили!


Тема Re: МЕН ПА НЕ МЕ Е ЕНЯ ТЕБ КАКВО ТЕ Е ЕНЯнови [re: _petkov_-126478]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано12.08.16 13:50



МЕН ПА НЕ МЕ Е ЕНЯ ТЕБ КАКВО ТЕ Е ЕНЯ! ....хихихихи
На мен такова инфантилно поведение ми се струва, че може би е причинено от деменция, щом другите участници във форума казват, че преди си имал наченки на някакво мислене.
Аз обаче силно се съмнявам. Така като те чета мисля че винаги си си бил все такъв подходящ за полицай или милиционер.
Едно време имаше такъв виц - интервю за работа на полицай - питат го колко прави 2+2, той отговаря 5, и така няколко пъти. Идеален е, назначаваме го, казал шефът на полицията - тъп е, но пък упорит.



Тема ГОВОРИШ ГЛУПОСИ!нови [re: Tom_cat]  
Автор _petkov_-126478 (рекордьор)
Публикувано12.08.16 13:53





цитат:

Понеже се кълнеш в швейцарските часовници, взимаме по един такъв часовник за всяка отправна система, и по него си отчитаме, така можем обективно да се убедим еднакво ли върви времето във всяка ОС или не. Опитите показват, че не.
край на цитата.


Имаме две инерциални взаимоподвижни платформи .. На двете платформи има два еднаки часовника . Опита какво показва ?.. кой от двата часовника ще върви по бързо ? А? .. хихихихи Моиш ли да отговориш ? А? ..хохохохо





Тема Re: ГОВОРИШ ГЛУПОСИ!нови [re: _petkov_-126478]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано12.08.16 13:59





Добре е късметът да ти се усмихва, но не е добре като почне да ти се хили!

Тема Re: ГОВОРИШ ГЛУПОСИ!нови [re: _petkov_-126478]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано12.08.16 14:02



Имаме две инерциални взаимоподвижни платформи .. На двете платформи има два еднаки часовника . Опита какво показва ?.. кой от двата часовника ще върви по бързо ? А? .. хихихихи Моиш ли да отговориш ? А? ..хохохохо

На този въпрос отговорът ти беше даден вече от Гери (при това сигурен съм, неведнъж).
Ето, тук ще ти го цитирам, макар да съм сигурен, че пак ще се направиш, че не го виждаш, и ще продължиш да се тръшкаш.

Цитат от Гери:

Този въпрос има еднозначен отговор, когато определиш и отправната система, за която да е валиден отговорът. И както знаем, по-бърже ще върви часовникът, който е неподвижен в определената отправна система, или се движи с по-малка скорост от другия в нея. Елементарно е.




Тема Re: ГОВОРИШ ГЛУПОСИ!нови [re: Герисъм]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано12.08.16 14:04



Че това колко пъти му беше показвано на Петков, мислиш ли, че сега ще вдене?
Не, той си се тръшка на неговот, хем не можа да продемонстрира никакъв експеримент, само лъже тук. Друг му правел експеримента, друг му бил виновен, на това му се вика, кой ми сра в гащите..






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.