Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:19 31.05.24 
Природни науки
   >> Астрономия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ДОКАЖИ!нови [re: _petkov_-126478]  
Автор ayahuasca (член)
Публикувано25.07.16 12:20



Ааа,не искам,плувайте си по течението,аз нямам против :)



Тема Re: ДОКАЖИ!нови [re: _petkov_-126478]  
Автор Alenadrow (пристрастен)
Публикувано25.07.16 12:20



Петков,

Ти изказваш твърдения. Всеки има право да се съмнява в тях без да е нужно да представя никакви доказателства или дори аргументи за съмненията си.

Този, който твърди нещо би трябвало да го докаже, не някой, който се съмнява в твърдението.

Виждаш ли какви ултра елементарни работи ти се губят, тръгнал си да се пуйчиш тука, а и не само тука, с разни врели-некипели, пък и претендираш някой да ти доказва, че говориш глупости. Ми не става, а и полза никаква. Гери ти обяснява, показва, доказва, разказва - файда НУЛА. Нито можеш да схванеш нещо, нито можеш да се замислиш малко от малко.

Ти остави доказателствата - теб една снимка тука те помолихме да постнеш и това минимално уважение не прояви. Или да не е от уважение, ей така да натриеш на всички носа да беше пуснал видеото. Но няма експеримент, нали - просто си си свикнал така да си бълваш врели некипели и да лъжеш и мажеш наред? На практика към момента изглежда, че всяко твое твърдение е невярно, объркано, сбъркано или пък директна лъжа, измама или заблуда. С какви очи точно пък ти ще изискваш доказателства?!?!

Ама разбира се - как не си се сетил да поискаш ние да ти докажем, че няма никакъв експеримент и лъжеш за всичко по-зле и от дърт циганин (да ме прощават циганите, че ги замесвам).



Тема НЕ Е ИМАЛО КОНДУКТОРИ<САМО МАШИНИСТИТЕ СА БИЛИ!нови [re: ayahuasca]  
Автор _petkov_-126478 (рекордьор)
Публикувано25.07.16 12:47





цитат:
ЧЕЛЕН УДАР НА ДВА ВЛАКА

Не са пукясали едновременно,машиниста е умрял първи,кондуктура в последния вагон- последен.

край на цитата.


Не е имало никакви кондуктори !.. влаковете са били товарни и е имало само по един машинисвт във всеки влак!.. хихихихи





Тема НЕ МИ НИЩОГОВОРИ БРЕ!нови [re: Alenadrow]  
Автор _petkov_-126478 (рекордьор)
Публикувано25.07.16 12:52





цитат:

Ти изказваш твърдения. Всеки има право да се съмнява в тях без да е нужно да представя никакви доказателства или дори аргументи за съмненията си.
край на цитата.


Не ми нищоговори бре !.. Ортувай за дължини и пътища и за време ! .. Чули бре !..



Тема НА ГИЛОТИНАТА!нови [re: Alenadrow]  
Автор _petkov_-126478 (рекордьор)
Публикувано25.07.16 12:58





цитат:
Петков,

Ти твърдиш, че В зоната на ядрен взрив всички магарета умират едновременно независимо от тяхната ИС, а аз ти предложих да дадеш някаква идея как двама независими и несвързани наблюдатели могат да постигнат консенсус по този въпрос. Нямаш отговор очевидно. Щом нямаш отговор на толкова елементарен въпрос, то няма как да твърдиш, че повече от един човек може да е убеден, че магаретата са умрели едновременно.

Следователно те или са умрели едновременно или не са.

край на цитата.


Да бе на две зомбита им сложили главите на една гилотина и пуснали гилотината ама другите зомбита се чудели дали адже бъ тия са умрели едновременно ...хихиохихи





Тема АЙДЕ ЧАО!нови [re: ayahuasca]  
Автор _petkov_-126478 (рекордьор)
Публикувано25.07.16 13:01





цитат:

ДОКАЖИ!

Ааа,не искам,плувайте си по течението,аз нямам против :)
край на цитата.


Като не щеш -пътувай ! Айде чао!





Тема Re: НЕ МИ НИЩОГОВОРИ БРЕ!нови [re: _petkov_-126478]  
Автор Alenadrow (пристрастен)
Публикувано25.07.16 13:11



Ще говоря за каквото си искам. Аз, за разлика от теб, нито съм лъгал умишлено, нито съм заблуждавал умишлено, нито съм си пускал рекламни линкове към някакви мацаници.

Това ми дава известно право аз да имам претенции към теб, а на теб ти дава основание за малко размисъл и мотив за проява на някаква форма на свян и достойнство - извинявай, ако не знаеш смисъла и на тези понятия.

П.П. За време ти говорих, ама се видя, че ти никак не си наясно как двама несвързани и независими наблюдатели могат да постигнат някакво взаимно разбирателство за едновременността на две събития - могат ли въобще, ако "да" - как, а ако "не" - защо? За съжаление, както винаги, когато някой ти постави някакъв конкретен въпрос, ти веднага приемаш селташкия тон и поведение и почваш да пелтечиш несвързани с нищо тъпотии.

П.П.П. Май наближава пак времето модератора да те пита отново какво става с видеото. Човек, който лъже умишлено е съвсемно излишно да му се дава каквато и да е трибуна както за лъжите, така и за глупостите и простотиите му. Мое мнение е това - не искам да анганжирам или да сугестирам нищо на никого.



Тема Re: НА ГИЛОТИНАТА!нови [re: _petkov_-126478]  
Автор Alenadrow (пристрастен)
Публикувано25.07.16 13:20



Вижда се, че нямаш никакво доказателство за едновремеността на тези две събития. Нещо повече - вменяем човек ще разбере, че смъртта най-вероятно е най-тъпия възможен от всички примери, дори да приемем, че тази малоумна сбирщина от произволни нахвърляни думи може да мине за някакъв пример. Не твърдя, че е задължително да си вменяем - да не се обидиш сега.



Като разбереш как можеш с друг човек да се разберете за едновременност на някакви две събития пак заповядай да говорим. До момента освен нечленоразделни звуци не съм забелязал да споменеш нещо смислено. Колкото и да ти е мъчно "хихиохихи" не представлява доказателство в никаква посока, както и не представлява подкрепа за някаква теза. Не, че тъпотиите, които дращиш като се спиртосаш приличат дори бегло на теза, просто ти обръщам внимание, че всички звуци, които издаваш, могат да се приемат точно толкова в подкрепа на някое твое твърдение, колкото и в подкрепа на противоположното или дори всяко произволно друго.



Тема Re: НА ГИЛОТИНАТА!нови [re: _petkov_-126478]  
Автор ayahuasca (член)
Публикувано25.07.16 14:22



Няма нищо за чудене-не са умрели едновременно.



Тема Re: НЕ Е ИМАЛО КОНДУКТОРИ<САМО МАШИНИСТИТЕ СА БИЛИ!нови [re: _petkov_-126478]  
Автор ayahuasca (член)
Публикувано25.07.16 14:31



Малките джибифирчета,дето живеят в спирачната система на товарните влакове и се хранят с грес,са умрели след машинистите...при всички случаи задния светлоотразител е живял дъъъълги ,безкрайно дълги фрактали от време,след като душите на машинистите са поели към рая на железниците.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.