Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:03 11.05.24 
Природни науки
   >> Астрономия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема ЛОШО НЯМА!нови [re: paparosko]  
Автор Петко Марков Петков (рекордьор)
Публикувано31.07.11 00:04





цитат:

Съжалявам, не чета Ню Йорк Таймс.
край на цитата.


Лошо няма !.. Аз нали за това ти го преразказвам ?..





Тема УСКОРЯВАЩИТЕ СЕ ГАЛАКТИКИ ИЗДАЙНИЧЕСКИ НАШЕПВАТ!нови [re: Military_MinD]  
Автор Петко Марков Петков (рекордьор)
Публикувано31.07.11 00:12





цитат:

Що пък да не е безкрайно светла? Що трябва да е светла като звезда? По тези логики...
край на цитата.


Анджък!..




цитат:

Петков, незнам от къде ти е хрумнало това но е измишльотина отвсякъде. Няма такива екстри във вселената, като антиподни точки.
край на цитата.


Има , имааа !..Не че съм одил с очите си да видя де .. ама ускоряващите се във всички посоки галактики издайнически нашепват за това ..

Редактирано от Петко Марков Петков на 31.07.11 00:16.



Тема Re: КОЙ СЕ ОБАЖДА ОТ ЗОМБОСКРИВАЛИЩЕТО?нови [re: Петко Марков Петков]  
Автор geri® (циник)
Публикувано31.07.11 00:24



"трудно те виждам в тъмнината на зомбоукритието "

Ми излез, чий го дириш вътре

.



Тема Re: НЕ СЕ ПОДИГРАВАМ А ВЪЗПИТАВАМ ЧРЕЗ ХУМОР.нови [re: Петко Марков Петков]  
Автор Military_MinD (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано31.07.11 00:27



И една малка подробност .. това ускорено разбягване на галактиките в една безкрайна вселена в никакви врати не влиза!.. Една малка подробност и от мен. Ускореното разбягване не е доказан научен факт, а само допускане в рамките на тгв! Трябва да се гледа с резерви на това допускане.



Тема ОСВЕТИЛ СЪМ СЕ ОТВЪНнови [re: geri®]  
Автор Петко Марков Петков (рекордьор)
Публикувано31.07.11 00:30





цитат:

КОЙ СЕ ОБАЖДА ОТ ЗОМБОСКРИВАЛИЩЕТО?

"трудно те виждам в тъмнината на зомбоукритието "

Ми излез, чий го дириш вътре.
край на цитата.


Ти па!.. Какво ше прави заглявушвача в зомбоукритието?.. Ако можеше заглявушвача да влезе в зомбоукритието нямаше да е зомбоукритие .. Заглявушвача ги дебне на входа и се е осветил та не види кой баучи там отвътре в тъмното на зомбоукритието.. Ъхъ!



Тема Re: УСКОРЯВАЩИТЕ СЕ ГАЛАКТИКИ ИЗДАЙНИЧЕСКИ НАШЕПВАТ!нови [re: Петко Марков Петков]  
Автор Military_MinD (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано31.07.11 00:33



Ей сега ти го написах в отговор на друг пост, ще ти го напиша и тука. Разбягването не е доказан факт, а допускане в рамките на тгв, което допускане изхожда пък от допускането, че червеното отместване се дължи на доплеров ефект. Трябва да се гледа с резерви на това допускане, то не е доказан факт.

Ти и да отидеш да видиш същата работа нищо няма да видиш.

То се вижда само от много далече. Тя тгв си е смогнала на масрафа. Неможе да и правиш такива проверки на нея.



Тема Re: ОСВЕТИЛ СЪМ СЕ ОТВЪНнови [re: Петко Марков Петков]  
Автор Military_MinD (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано31.07.11 00:36



Петков ше и вземеш хляба на Мила Йовович. Нидей тъй остай малко зомбита и за нея.





Тема Е ПА КАЗВАТ ЧЕ УСКОРЕНОТО РАЗБЯГВАНЕ Е ФАКТнови [re: Military_MinD]  
Автор Петко Марков Петков (рекордьор)
Публикувано31.07.11 00:39





цитат:

"И една малка подробност .. това ускорено разбягване на галактиките в една безкрайна вселена в никакви врати не влиза!.."

Една малка подробност и от мен. Ускореното разбягване не е доказан научен факт, а само допускане в рамките на тгв! Трябва да се гледа с резерви на това допускане.
край на цитата.


Е па знам ли на кого да вервам .. разправят че ускореното разбягване било факт :





Тема Re: Е ПА КАЗВАТ ЧЕ УСКОРЕНОТО РАЗБЯГВАНЕ Е ФАКТнови [re: Петко Марков Петков]  
Автор Military_MinD (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано31.07.11 00:43



Е па аз ти казвам че не е. Червеното отместване в глобален мащаб като резултат от доплеров ефект е едно допускане или постулат ако искаш му кажи, без да е проверено това е въведено от Хъбъл и прието от общността. Сигурно щото е познат ефект, добре изучен. Но не е проверено чрез друг метод, дали се отдалечават източниците. Поне аз незнам за такава проверка.

Редактирано от Military_MinD на 31.07.11 00:45.



Тема ТАЯ ЛИ Е МИЛА ЙОВИЧ ?нови [re: Military_MinD]  
Автор Петко Марков Петков (рекордьор)
Публикувано31.07.11 00:45








Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.