Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:52 22.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Попитай Георги Първанов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Отговор за Ivan_Tankovнови [re: lvan_Tankov (нoвak)]  
Автор Гeoprи Пъpвaнoв ()
Публикувано31.10.01 17:37



Г-н Танков,
Много тъга има в това, което казвате. Да Ви обещая реки от мед и масло, особено пък като кандидат-президент - няма да е честно. Нито ще е честно да кажа, че нямам никаква вина - всички, които по един или друг начин сме били в политиката през последните години носим отговорност, едни по-голяма, други по-малка. Но като политик, като лидер на левицата, винаги съм работил - според възможностите, които съм имал - за прогреса на България, в защита на хората, за отстояване на националните интереси и националното достойнство. Убеден съм, че като президент ще имам много по-големи възможности да влияя на процесите в страната, отколкото като депутат и лидер на Коалиция за България. Иска ми се да вярвам, че един ден условията в България ще бъдат такива, че хора като Вас да се върнат без колебание. Но като президент аз бих ви поканил да дойдете сега, колкото и да е трудно, за да работим заедно за успеха на България.



Тема Re: Господин Първанов :-)))нови [re: Mлaдa cимпaтизaнтka]  
Автор Гeoprи Пъpвaнoв ()
Публикувано31.10.01 17:40



Благодаря ти за подкрепата. Поздравявам те за оптимизма, въпреки положението, в което се намираш. Дано един ден в България стане невъзможно думата "безработна" да се съчетава с "млада, образована интелектуалка".

Поздрави,
Георги Първанов



Тема Г-Н Парванов Вие лъжете!!!!нови [re: Гeoprи Пъpвaнoв]  
АвторOpлaндo (Нерегистриран)
Публикувано31.10.01 18:17



Г-н Парванов, благодаря ви за изчерпателните отговори. Все пак ви поздравявам, че от злобна позиция, минахте на дебат и умереност!
Г-н Парванов, прочетох социологическото проучване, което сте ми предоставили - www.election.bg и се оказа, че вие сте ЛЪЖЕЦ. В тази анкета са анкетирани 122 души. Има справка по области. Някои цитати:
1. Видин - 1 анкетиран - Жорж Ганчев 100%
2. Монтана - 1 анкетиран - Георги Парванов 100%
3. Враца - 1 анкетиран - Георги Парванов 100%
4. Перник - 1 анкетиран - Ренета Инджова 100% Ха ха
5. София - 16 анкетирани - Богомил Бонев води с 37% - да бе...
6. Кърджали - 1 анкетиран - Георги Парванов 100%
7. Хасково - 3 анкетирани - Георги Парванов 67%
8. Пловдив - 2 анкетирани - Георги Парванов 50% - боже господи, Пловдив...
Господин Парванов, искате да ми кажете, че тази анкета е по-достоверна от анкетите на Дарик, Триада, Медиапул, Галъб, МВМД....
Сега вече още повече не ви вярвам. Вие сте лъжец!



Тема Re: Уважаеми г-н Първанов, (за Момчил)нови [re: Moмчил]  
Автор Гeoprи Пъpвaнoв ()
Публикувано31.10.01 19:04



Момчиле,
Ще подам оставка като лидер на БСП само ако бъда избран за президент. Ако имаш нещо друго предвид - значи си в грешка. Един друг въпрос преди малко ме накара да се замисля, давам ти и на теб повод за размисъл: ако бяхме толкова "тъпа, слаба и смешна" опозиция, щеше ли да дойде Симеон? Не сме загубили нито един дебат с предишните управляващи. Справихме се добре като опозиция на ОДС, друг е въпросът, че от това се възползва Симеон. Но и това ще преживеем, Новото време минава бързо.
Поздрави,
Георги Първанов



Тема Орландо?нови [re: Opлaндo]  
Авторюзep (Нерегистриран)
Публикувано31.10.01 19:26



Пич,
правиш ли разлика между интернетаджии и обикновени избиратели?
За справка - на последните парламентарни избори 48% от интернетаджиите са гласували за ОДС, а само 28 - за НДСВ...



Тема Re: Давайте!нови [re: Гeoprи Пъpвaнoв]  
Авторmesallina (Нерегистриран)
Публикувано31.10.01 19:36



tolkova si gotin shte glasuvam za teb to i bez tova presidenta nqma chak takava wlast che da skapi neshto poveche otkolko e skapano veche no vse pak ne mi trqbva da slusham predizborni lozungi mnogo sa typi pyk i ne podhojdat na inteligenten chovek kakyvto ste vie da darling obicham te i osnovah fan klub pyrvanow



Тема Re: Г-Н Парванов Вие лъжете!!!!нови [re: Opлaндo]  
Автор Гeoprи Пъpвaнoв ()
Публикувано31.10.01 19:42



Орландо,
По принцип нямам намерение да влизам в пространни дискусии с участниците във форума, особено с тези, които се държат невъзпитано, но не мога да подмина написаното от теб.
За кое точно излъгах?
Твоят коментар (цитирам): Почти във всяка интернет страница има гласуване на потребителите за дадена партия, или личност. Вие и представляваната от вас партия редовно заемате последните места. Сами знаете, че интернет ползват предимно млади хора, образовани хора и хора с ясна представа за живота. Защо тогава в интернет вие и вашата партия взимате не повече от 4-5 %, а след преброяването взимате 15-16%?
И така - точните цифри към 19:30 в две изборни интернет-страници:
www.electionsbg.com - Петър Стоянов 50,70%, Георги Първанов 23,06%
www.election.bg (национален резултат) - Петър Стоянов 34,68%, Георги Първанов 35,48%

Нека да сме почтени и да не се опитваме да заблуждаваме гостите на форума!
Изобщо не е ставало дума нито във въпроса ти, нито в отговора ми за социологически поучвания.

Бъди здрав!



Тема Re: Г-Н Парванов Вие лъжете!!!!нови [re: Opлaндo]  
Авторnqkoi si (Нерегистриран)
Публикувано31.10.01 20:10



Gospodin Pyrvanov, naistina ste lyjec.V tova mnogo hora ne se symnqvat i zashto se opitvate da lyjete tuk v foruma?Tuk nqma 4erveni babi4ki, a mladi i nai ve4e inteligentni hora, mislite li 4e pred tqh shte minete taka lesno?Kak moje da kazvate 4e v edna Vratza naprimer-100% Georgi Pyrvanov.Haha, gospodine, znaete li, Vratza se vodi uj "cherven grad", zashtoto kmeta e 4erven, ama iskam da vi kaja 4e dori hora koito sa privyrjenici na BSP, nqma da glasuvat za vas...tova go vijdam i 4uvam vseki den govoreiki s poznati.Syjalqvam za vas ama Petar Stoyanov se kandidatira za prezident.Molq otgovorete mi na vyprosa, kakvo trqbva da napravi Bulgarskia narod za da se mahnete vednyj zavinagi ot dyrjavata nare4ena Bulgaria?
Aman ot komunisti!!!



Тема млад? не, тъп!нови [re: nqkoi si]  
Автордpънkaлo (Нерегистриран)
Публикувано31.10.01 20:58



Момче, що не научиш първо правописа? Не е лошо да си млад, ама да си тъп е кофти.



Тема Re: Господин Първанов :-)))нови [re: Mлaдa cимпaтизaнтka]  
АвторCтapa бeзpaбoтнa интeлekтyaлka (Нерегистриран)
Публикувано31.10.01 21:00



Търся млада безработна интелектуалка със симпатии към лявата идея, защото и аз имам такива...наистина, стига с тези мъже, нека бъдем по-леви...предлагам добро възнаграждение за почасова работа




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.