Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:57 21.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Попитай Георги Първанов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Давайте! (за 2 водки)нови [re: 2вoдkи]  
Автор Гeoprи Пъpвaнoв ()
Публикувано04.11.01 20:57



2водки,
Не съм в състояние да ти пиша подробно, защото въпросите се трупат, а аз обещах да отговоря на всички.
Мога да ти препоръчам по този въпрос да прочетеш анализ във в."Сега" на Петър Костов (

) - като не приемам за коректно заглавието и без да коментирам изводите на автора, мисля, че е описал точно и ясно правомощията на президента и възможностите му за влияние в политиката.

Поздрави,
Георги Първанов



Тема Re: Връщане на изнесените милиони $нови [re: Гeoprи Пъpвaнoв]  
Авторфинaнcиcт (Нерегистриран)
Публикувано04.11.01 21:07



Ако станете президент, обещавате ли, че ще върнете милоните долари изнесени от членове на БСП на запад по времето на прехода и Виденов и те ще получат присъди и бъдат екстрадирани обратно в Б-я да си излежат присъдите?



Тема Re: Давайте! (за InterShopa)нови [re: Raid]  
Автор Гeoprи Пъpвaнoв ()
Публикувано04.11.01 21:08



Raid,
На тези избори се явявам аз, а не партията ми. Мога да спомена накратко за това, което ще направя в качеството си на президент - ще защитавам по-добре националните интереси, ще водя по-ефективна външна политика, ще бъда непримирим с проявите на корупция, ще имам активна позиция по основните проблеми на нацията… Мога да продължа и още, но по-добре да погледнеш предизборната ми платформа (

).

Поздрави,
Георги Първанов



Тема Re: Давайте!нови [re: Гeoprи Пъpвaнoв]  
Автор Иcтopиka (РУСКИ ШПИОНИН)
Публикувано04.11.01 21:31



Защо не кажете направо,че в сегашния си вид НАТО е една самозабравила се терористична организация и докъто не се оправи на никво наше членство да не разчита.(първи въпрос)Писна ми всички наши политици да заявяват стремеж към членство в НАТО,толкова ли не остана свестен политик.
Не смятатае ли че Русия е много по стратегически,военен и икономически жизнено важен пртньор за нас от ЕС и НАТО?(втори въпрос)
Още повече че вече и на децата е ясно че Русия ще влезе преди нас в НАТО(като същевременно го видоизмени и то няма да е същото НАТО като сега) Така че много по голям ни е шанса да влезем в тази бъдеща организация ан блок с Русия,от колкото отделно( и то много след нея)




Тема Директен въпроснови [re: Гeoprи Пъpвaнoв]  
АвторAлaдин (Нерегистриран)
Публикувано05.11.01 00:16



Трета година вися по чатовете на И-нет и ми се струва че вече са повече българите извън БГ с които говоря, от колкото тези които са в БГ. Кажи, Жоро, какво ще направиш, че това да не е така. И ако не можеш да направиш поне го кажи честно. Иначе излиза, че все избираме хора които всичко могат, а сме на този хал.
Любопитен съм какво ще е това което ще задържи младите българи тук. Дали ще е четенето на речи с престорен патос по национални поводи на които има само бели коси. Дали ще е говоренето на развален български и повтарянето на "Вярвайте ми". Дали ще са евтини предавания от типа на "Далекоглед". Дали ще е една тотално застаряваща партия, използвща най-голямата електорална група -пенсионерската.



Тема Ти наистинанови [re: Иcтopиka]  
Автор Чepнorлaв (ветеран)
Публикувано05.11.01 10:20



си идиот! Търпях те, търпях те, но това прелива чашата. Абе малоумник, Русия ще влезе в НАТО, когато то вече не съществува...
Плюс това в момента с нашата окълцана армийка сме цъфнали и вързали. Без НАТО сме си живи умрели ако стане нещо. Не че са ми любимци, но по-добре с тях отколкото без!
Е питай г-н Първанов да ти обясни, защо и те са ЗА НАТО, а не ПРОТИВ него...



Тема Може ли и аз?нови [re: Гeoprи Пъpвaнoв]  
Автор Чepнorлaв (ветеран)
Публикувано05.11.01 10:41



Уважаеми г-н Първанов,

Ще си подадетели оставката като лидер на партията, ако загубите на изборите? - аз се съмнявам, но нека да чуем вашия отговор.
Всичко останало е лъжа и измама. Платформи разни, смели обещания и т.н. Управлението на нашата държава се прави от правителството. Там наистина имате двама хора, които са професионалисти, но вие ги третирате незаслужено зле. Колкото до президента, той реална власт няма.
След това, предполагам, че вие си знаете, но има хора които ще гласуват против Стоянов (аз съм един от тях), но на балотажа, няма да гласуват за вас. Просто няма да гласуваме.
Аз 97г. бях от студентите дето бяха на улиците, гласувах за СДС и след 2г. бях тотално разочарован. Смених си убежденията, само за да се убедя че навсякъде е така. Сега нашата партия има реален шанс да стане една от малкото истински милеещи за България (не само на думи), но това зависи от предстоящия конгрес (става въпрос за ВМРО). В моменат и там положението трагично и то от такива доморасли политици-интересчии. Но аз съм твърдо убеден, че ако сегашното ръководство си замине, нещата ще потръгнат както трябва. Да не ви занимавам с нашите проблеми (вие си имате предостатъчно
)
Малко са истинските политици в България. Вие наистина сте един от тях, но не сте на правилното място.
Благодаря за вниманието

П.П.
Обаче наистина ще ми минете рекорда по тема... моята е някъде с към 15000 видяни, но вие ще се окичите с първенството към края на седмицата
Куртоазия, какво да се прави .



Тема Вота на Студентски граднови [re: Гeoprи Пъpвaнoв]  
Автор Ambrozii (Бръмбаронски)
Публикувано05.11.01 11:11



Уважаеми г-н Първанов,

Радвам се, че най-после се натъкнах и на банер като Вашия. Въпросът ми не е свързан пряко с Вашата кандидатура, но така и досега не получих разумен отговор на него. Надявам се, че Вие бихте могъл да ми помогнете: ЗАЩО ТАЗИ ГОДИНА И НА ПАРЛАМЕНТАРНИТЕ, И НА ПРЕЗИДЕНСТКИТЕ ИЗБОРИ СТУДЕНТИТЕ СА ВЪЗПРЕПЯТСТВАНИ ДА ГЛАСУВАТ? "НЕ МОЖА ЛИ ДА СЕ ПРЕДПРИЕМЕ ОЩЕ ПО-УСЛОЖНЕНА БЮРОКРАТИЧНО ПРОЦЕДУРА?!"...Ние сме заринати от бумаги, както на всякъде, в случая резултатът е, че научаваме една седмица преди съдбоносната дата каква е процедурата, за да можем да упражним правото си на глас по местоживеене. Естествено е късно и в повечето случаи се налага да пътуваме ок.700-800км, както е в моя случай например, до населеното място с постоянния ни адрес, за да участваме в изборите. За мен това звучи абсурдно за времето от 48 часа...2/3 от Студенстки град не гласува на Парламентарните избори поради тази причина...

Разбираме го така:Българските политици нямат нужда от нашия вот.

Ще ми се да ме убедите в противоположното...



Тема Re: За Dianaнови [re: Гeoprи Пъpвaнoв]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано05.11.01 15:53



Злобата и омразата, която блика тук, не е добър съветник за никого. Няма идеални, най-малкото политиците са такива. Опитайте да промените себе си. Станете по-добри един към друг. Тогава може и да успеем.



Тема Re: Vuprosнови [re: ex]  
Автор urod (непознат )
Публикувано05.11.01 16:18



Аз искам високо да заявя на теб и на другите членове и поддръжници на БСП различни от "бабички", че аз съм над 30 години и нищо хубаво не съм видял преди 89г. :) Незнам ти какво си гледал тогава и какви супер емоции си преживял, но навремето не можех да ходя на ски когато ми е кеф, не можех да си карам колата и бях принуден да се храня с гадни храни и да обличам грозни дрехи! Кое му е хубавото на това?




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.