Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:10 07.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Археология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Virtyalni gradove  
АвторKapanezc_anon (Нерегистриран)
Публикувано29.12.00 08:51



Da znaete dali njakoi v Bulgaria raboti po sazdavaneto na virtualni modeli na arheologocheskite obekti po nashite zemi, imam v predvid Mizia,Trakia,Makedonia,Kuberova Bulgaria i Volzhka Bulgaria.

veseli praznizci



Тема Отг: Virtyalni gradoveнови [re: Kapanezc_anon]  
Автор Бaлтaвap (непознат )
Публикувано31.12.00 14:24



Аз смятам да се опитам да направя такова нещо на Плиска, ама първо трябва да се науча да работя ня КАД система и на 3 де студио мах. Идеята е безкрайно интересна. Ти как мислиш?



Тема Отг: Virtyalni gradoveнови [re: Бaлтaвap]  
АвторKapanezc_anon (Нерегистриран)
Публикувано01.01.01 18:28



Tyk rabotja na Autocad2000,MD4,MD5 i na 3D MAX.Mislja da se zaema s tazi rabota kato se varna v Bulgaria i no shte trjbva da namerja tochni karti na arheologicheskite razkopki.

pozdrav



Тема Ми освен да ти кажа:Блазе ти друго не веждамнови [re: Kapanezc_anon]  
Автор Бaлтaвap (непознат )
Публикувано03.01.01 11:00



Блазе ти. Аз тук тепърва трябва да се уча на тия програми. Смятам да се уча на Data Cad (понеже я имам оригинална) и на 3 ди студио мах. Все пак това дето ти го казвам не са хвалби на някакъв хлапак от 9 клас, а сериозно намирение.
Ако ми кажеш откъде могат да се намерят такива карти, ще ти бъда благодарен.
Между другото коква професия работиш?Архитект?Ако си такъв дано да се окажем колеги слад някоя година...



Тема Отг: Mashinen designнови [re: Бaлтaвap]  
АвторKapanezc_anon (Нерегистриран)
Публикувано03.01.01 20:05



Edno vreme istorijata i arheologijata mi bjaha hobi.No taka stana che zavarshih za mashinen enginer.I nesazhaljavam.

pozdrav



Тема :-)нови [re: Kapanezc_anon]  
Автор witchie (член)
Публикувано03.01.01 20:28



http://archimodela.com/sveshtari/sveshtari_home.htm

i tova e samo nachaloto :-)




Тема Отг:Nishto ne otkrih no shte vljaza pak.нови [re: witchie]  
АвторKapanezc_anon (Нерегистриран)
Публикувано04.01.01 13:02



Znam kakvo ima v Sveshtari a kakvo ima na tozi sait?
pozdrav



Тема все пак..да :-)нови [re: Kapanezc_anon]  
Автор witchie (член)
Публикувано04.01.01 14:36



снимки, планове, история..но това, което си мисля, че ти хареса най-много, е виртуалната реалност.

пробвай пак :-)



Тема Отг:Bravo na ekipaнови [re: witchie]  
АвторKapanezc_anon (Нерегистриран)
Публикувано04.01.01 19:53



negi znam koi sa no sa dobri.Prav si haresa mi - haresva mi i izobshto idejata cyberspace-a da go prevranem v reklama za nashite istoricheski zabelezhitelnosti i za pole ot kadeto da razmazhem makedonistkata otrova podarzhana ot srabskata YDBA.DA RAZKRIEM PRED SVETA GENOZCIDA IZVARSHEN OT GARZCITE NAD BULGARITE OT 1913-1950GODINI I MACHENIETO DA SI BULGARIN ZHIVEESH V GARZCIJA.

POZDRAV



Тема гадни гърцинови [re: Kapanezc_anon]  
Автор Бaлтaвap (непознат )
Публикувано12.01.01 01:14



виж отговора но постинга ти в история. И кажи с две изречения за наште хора там - как живеят и т.н.

П.С. с голамо удоволствие си хапнах сушени кайсии от Лерин (Флорина). Бих те черпил някой път.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.