Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:00 30.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Археология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Чумната епидемия от 1348-51нови [re: Бyprac]  
Автор Log Viewer (новак)
Публикувано08.10.07 20:59



НАПИСАЛ СЪМ ТОЧНО КЪМ КОЙ ПИША-Копиле-ЕЛТИМИР, ако си същият политическия Ангел Грънчаров от Гурково - Ботевградско - Чети предателю!

Откровен
Щом еднин вербован доносник наричащ себе си"български националист",като Ангел Грънчаров-Елтимир се е включил в антициганската кампания,то вече дълбоко подозирам прахът в очите,който марксизуидите и репресивния апарат ни хвърлят в очите,водени от господарите си от световните банки и синедриона,относно истинския винов лицето Елтимир е от цигански/кардарашки/ произход ,подобно на Иван костов,просто помразил пореди някакви причини полусънародниците му,които явно като мелез самите те го отритват/ако няма и еврейска жилка,защото по-скоро лъже като евреин!/!Но той почти нескрито мрази и българите,особено осъзнаващите се расово.
29.09.2007

За Чолката
Едно птиче ми изчурулика, че Ангел Грънчаров - Елтимир - бобърчо бил яко замесен в тази работа. По-скоро неговата любовница от Варна - севарчо мамин. Той издал истинската самоличност на Пиппи на шалом айлехем. И понеже поръчката била от нашите органи по сигурността с които бобърчо е в много тесни взаимоотношения и Моссад, с които севарчо мамин - меките китки имал сърдечни дружески и не само връзки съдбата на Пиппи е била решена. Той направил грешката да изпрати своя снимка на бобърчо - елтимир, а от тук с помощта на мамините меки китки севарчо било много лесно. Изловили го във Варна. На бобърчо му били обещали бутилка с черен етикет за геройството му по случай, ама го преебали отново - нал
29.09.2007

Ангел Грънчаров
Чоли, надявам се не ме бъркаш с "националиста" и "прима патриот" Ангел Грънчаров-Елтимир. От такива човек да го е срам вече да каже, че обича Родината си. Кресливият "нац на Атака и на Божидар Димитров ми се вижда твърде жалък, понеже го оценявам като избиване на комплекс за национална малоценност. Любовта към Отечеството не се доказва с тупкане по космясалите гърди, а с всекидневна тиха работа "на полза роду". Аз по възпитание, по дух и по убеждение съм космополит. Смятам, че нациите, подобно на индивидите, се познават по делата, по постиженията, не по празните приказки и по голото самомнение за самите себе си. Аз съм просто философ.
29.09.2007

ЕЛТИМИР
Чоли, млъкни, долно ченге. Аман от интернационалната ти простотия. Не се ли намери някой шведски негър, да те оноди в аления чифутски гъз?
29.09.2007

СТЕФАН Д-Р Д ЧОЛАКОВ - ШВЕЦИЯ
ДРУГА КОНСТАТАЦИЯ - В моята страница тази -- http: //www. stefan- tcholakov. com/index.php?p= links&year= 1 -- СЪБЕРИ РАЗТОЯНИЕТО В АДРЕСА - СЪМ ПОСТАВИЛ НЯКОЛКО СТРАНИЦИ НА ТАКА НАРЕЧЕНИТЕ -националисти - Тези - Форум - ATAKA - Волен Сидеров - ДВИЖЕНИЕ “ВОИНИ НА ТАНГРА” - - Български Национален Съюз - И ОЩЕ ТЕЗИ ОТ НАЦИОНАЛИСТИЧЕСКИЯ - БОЯН РАСТЕ ФОРМУМ, И СА НАПРАВИЛИ ТАКА, ЧЕ ДА НЕ МОГА ДА ПИША ТАМ! ТЕ ВСИЧКИ СА НАЦИОНАЛИСТИ, АНТИ-КОМУНИСТИ, АНТИ-ЕВРЕЙ, И ЕТО ЧЕ МЕН МЕ СЪДЯТ В ДЕМОКРАТИЧЕСКА ЮДЕЙСКА ШВЕЦИЯ, А КОПИЛЕТАТА БЪЛГАРЧЕТА МЕ ТРИЯТ И ЗАТВАРЯТ ДА ПРАВЯ ПРОПАГАНДА СРЕЩУ "ЮДЕЙСКИТЕ СВИНИ В ШВЕЦИЯ" И ЮДЕЙСКИТЕ УБИИЦИ В БЪЛГАРИЯ - КОПИЛЕТАТА НЕ ДАВАТ ДА ПОКАЗВАМ СНИМКИ
29.09.2007

СТЕФАН Д-Р Д ЧОЛАКОВ - ШВЕЦИЯ
МАЛЪК ОТГОВОР - Какво е това НЗДПЧ ? - ТОВА Е НЕЗАВИСИМО ДРУЖЕСТВО ЗА ЗАЩИТА ПРАВАТА НА ЧОВЕКА - СЪЗДАДЕНО Е В ЯНУАРИ 1988 ГОДИНА ! ХОРАТА СА БИВШИ ПОЛИТИЧЕСКИ ЗАТВОРНИЦИ, НО И ТАМ Е ИМАЛО ПРЕДАТЕЛИ НА НЯКОЛКО НИВА, КАКТО СЕ АНАЛИЗИРАТ СЪБИТИЯТА ! ПРЕДАТЕЛИТЕ ЕДИН ДРУГ СЕ ОБВИНЯВАТ, НО НЕ СЕ СЪБИРАТ ДА СЕ ОБСЪДИ - КОЙ КРИВ И КОЙ ПРАВ ЗА ПРОВАЛИТЕ В ОНЕЗИ СТРАХОВИТИ ВРЕМЕНА ! ИЛИЯ МИНЕВ СЕ ПОМИНА, А АНГЕЛ ГРЪНЧАРОВ, КОЙТО МУ Е БИЛ СЯНКА, КАКТО СИ СЪЗДАВА ОБРАЗ НА СВЕТИЦЯ ГО Е БИЛО СТРАХ ДА ОТИДЕ ДО СЕПТЕМВРИ, ПРЕДИ Е ХОДЕЛ ПО ВРЕМЕТО НА КОМУНИЗМА, ЗАЩОТО ТОГАВА НЕ СА ГО СЛЕДИЛИ, А СЕГА Е НЯМАЛ ПАРИ ДА НАПРАВИ ПОСЛЕДЕН ЖЕСТ - ИМА НЕЩО ТАЙНО Б АНГЕЛ ГРЪНЧАРОВ-ГУРКОВО - БОТЕВГРАДСКО
29.09.2007

Констатация сериозна
И двата ангели грънчарски са марионетки, но с различни по цвят и форма конца и въженца са вързани и по различен начин разиграват водевилите на марионетистите зад завесата, но и за двамата са все едни и същи и от един център получават заповеди. За съжаление горел-долу всички са като тях, като почнеш от на горе та до най-доле, все парцалени кукли се фейкат навсякъде и едни други си гледат водевилите и се критикуват те самите, но не смеят да дигат много пара за баш марионетистите и най-паче личните. Въобще цирк, театро и водевил с малко суй леб и вода за народа.
29.09.2007

Още една констатацийка
Винаги, когато има предстоящи важни политически събития, като в момента, Елтимир и цялата там пасмина,която му промива постоянно мозъка и го държи в аморфно състояние,изчезват от форума и ни слухо, ни духо. Иначе се пишат голямо революционери, воини с миши опашки, изпокриват се веднага по дупките щом надушат опасност и им духнат под опашките. Колкото до оня дървен философ със същото име, тоя смешко направо е чиста форма модифициран пхродукт на съветската школа за промивки на мозъци и като всички такива, сам си верва на измишльотините и даже се възхищава но си е гола вода, откъдето и да го погледнеш, само по заповеди ги скълапява писанията си, нагодени и скроени от марионетистите.
29.09.2007

СТЕФАН Д-Р Д ЧОЛАКОВ - ШВЕЦИЯ
Копиле-ЕЛТИМИР, ако си същият политическия Ангел Грънчаров от Гурково - Ботевградско - Чети предателю ! - КОЛЯМ КУР МИ СЕ Е ЗАПРАВИЛ И НА 4 ОКТОМВРИ 2007 ГОДИНА ЩЕ ТРЯБВА ДА ГО НАЛАПАМ. ШВЕДСКИТЕ ЮДЕЙСКИ СВИНИ ЩЕ МЕ СЪДЯТ ЗА ТОВА, ЧЕ ГИ ЗАПЛАШВАМ С ИЗРАЗА - "ЮДЕЙСКИТЕ СВИНИ ОТ КОМХЕМ МЕ СПРЯХА И ОГРАБИХА ПО ИНТЕРЕНТ"-СТЕФАН ЧОЛАКОВ НЕ Е РОБ НА ЮДЕЙСКОТО СТАДО!" -- Харесва ли ти обвинението? Не те лъжа може да отвориш страницата тази и да видиш документацията дето са ми я изпратили от Шведският съд и Прокуратура!-- http: //www. stefan- tcholakov. com/index.php?p= procesi -- Отваряш станицата тук с това име-HETS MOT JUDISK FOLKGRUPP I SVERIGE - 04.10.2007 - Радвай се предателю Елтимир!
29.09.2007

STEFAN D-R D TCHOLAKOV-SVERIGE
Драги "КГБ", там в страницата която съм показал има две снимки. На едната съм с два плаката, повторен от предния път. Има надписи, както и трети надпис, който полицията не е заснела, но ми отнела, защото пиша срещу ШВЕДСКАТА СЕКРЕТНА ПОЛИЦИЯ, КОЯТО МЕ ПРЕСЛЕДВА! Текста съм го написал за юдите дето са ме спрели по Интернет, като съм си платил за това. Аз демонстрирах на 13 май 2006 година. Този ден е обаче ден на Израел и израелския посланик е бил във Векшьо, защото в града има много еврей разбрах, който са с шведски имена, но са тайна масонска организация. Той ме снима и се обажда на полицията и те ме прибират описват и след това се създава обвинението -ПРЕСЛЕДВАНЕ НА НАРОДНОСТНА ГРУПА
30.09.2007

KGB
Уважаеми Чолаков, благодаря ти още веднъж за разяснението. Лично аз, съвсем не виждам да си застрашил с мирното ти демонстриране, още пък по-малко "преследвал" някаква "народностна група". Виж, за някаква обида могат и да те осъдят на глода да речем, но според мен, пак се повтарям, няма смисъл да се притесняваш много-много. Недей забравя, че в почти цяла Европа е така с този народ, но според мен евреите като цяло не са лоши хора, лош е ционизма. Ти ен си дете, за да те поучавам, но все пак имай въздръжки в политически аспект. Бъди здрав и Бог да е с теб на делото! Вярвам, че после пак ще се срещнем тук.
30.09.2007

Сидеров има участие в отвличането на Пиппи (Pippi) от Моссад и "въдворяването" му в база на Кипър с цел психотронната му манипулация и промиване на съзнанието. За тази база на Моссад (а не на ГРУ както елтимир информира - а от къде знае и кой му е казал?) се знае от (четящите английски) 2002 година. Намира се на турската част на острова. За тези, които са на ти с математиката сглобяването на картинката е въпрос на елементарна аритметика. А Волен Сидеров просто никога не е бил агент на ДС по простата причина, че е агент на Моссад. А "намрази" Пиппи защото той открито (тогава по Монитор) му направи анализ на "Християнската" му "вяра" и го "излови" не само в манипулация, но и в откровени лъжи. Става въпрос за издадената антиционистка книга от Сидеров, която е преписана естествено от други источници (Wild Cat като пример), но не беше подложена (както обикновено става при издания на ревизионистите) на критика от шалом айлехем и израелското посолство, пък и не само те. Просто "ни вопъл, ни стон" от комуноидо-ционистите срещу Сидеров. Моссад дава награда за залавянето на Пиппи и не без подкрепата на Сидеров (достъп до логовете на форума на Монитор и лична кореспонденция с него) Пиппи е заловен през 2002 и от тогава се намира в турската зона в база на Моссад в Крит. На какви психотронни екперименти е бил подложен Пиппи можем само да гадаем. Или елтимир да ни уведоми - той е достатъчно добре уведомен по въпроса.


Много грехове лежат на съвестта ти Сидеров. Много. Естествено, че е политическа поръчка инцидента. Кажи Сидеров, защо погуби Пиппи (Pippi), как го предаде на шалом айлехем и Моссад? И как Пиппи се озова в база на Моссад в турската част на Кипър? Защо върху него се правят психотронни експерименти от Золотов и сие? Само защото Пиппи критикува твоята антиеврейска (но не и антиционистка) книга ли? Същата тази книга, която преписа от други автори, и шалом айлехем спонсорира. Но Пиппи се обоснова в критиката си към тази книга прекрасно. Просто ти доказа, че не разбираш не само от християнство, но и от будизъм. И че пишеш глупости. Нещо, което преди не го правеше често. Поне докато беше в Монитор. Разкажи Сидеров за връзките ти с ГРУ и Моссад. Ние ще те изслушаме внимателно.

Нищо ново за връзките на Сидеров и шалом - Моссад. Това се знае отдавна. Сидеров, разкажете за посещението си в Израел, за местата там, които сте посещавали. Не ни интересува точно къде се намира сградата на Моссад. Но ни интересува финансирането ви от страна на Израел. И от руското ГРУ. За връзките ви със Золотов. Въобще много интересни работи може да ни разкажете. И ние ще ви изслушаме внимателно.



Тема Dear Log Viewerнови [re: Log Viewer]  
АвторБyprac (Нерегистриран)
Публикувано10.10.07 12:53



Нито съм от Ботевград,нито от... Бургас ,макар ,че използвам този ник.
Това че съм постнал повърхностна информация относно чумата и истинските й разпространители в Европа не ме прави ...ПРЕДАТЕЛ.

Предател на кого - на евреите ?
Ами аз не съм евреин да съм предател на тяхната кауза !

На запад се съмняват,че чумата е дошла от плъхове и темподобни тинтири - минтири,просто климата на Европа не е пригоден и достатъчно топъл за този вид пестис - причинител на чумата.

Само че в България публикувани на запад материали за събитията и заловени на местопрестъплението заразители на кладенци не се пише понеже пресата и науката ни са ПСЕВДО...

Също не се споменава и за подривната дейност на еврейката царица Сара - жена на Иван Александър по разделянето на България на 3 части с оглед да е по-лесно на отоманците ...



Ето нещо на български за чумата





Тема български онлайн форум за чуматанови [re: Бyprac]  
АвторБyprac (Нерегистриран)
Публикувано10.10.07 12:56







Тема Re: български онлайн форум за чуматанови [re: Бyprac]  
АвторлyпycC (Нерегистриран)
Публикувано10.10.07 15:36



бе не му се връзвай на тоя - спами навсякъде и вдига стари теми, пишейки в тях.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.