Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:26 19.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Археология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Nov golqm sait za arheologiaнови  
АвторSysyphus (Нерегистриран)
Публикувано26.10.06 14:41



Ve4e v neta ima nov mn golqm bg sait za arheologiq to edin mesec 6te ka4a 3000 000 knigi i filmi posveteni na strogo nau4na arheologiq Eto linka http://sysyphus.hit.bg/ oba4e reg 6te stava sma s fak nom i ime na studenti i prepodavateli ot Alma MAter



Тема Re: Nov golqm sait za arheologiaнови [re: Sysyphus]  
Автор@ (Нерегистриран)
Публикувано26.10.06 23:08



И за к'во го рекламераш тогава, щом няма да е достъпен за всеки, който се интересува, а само за някакъв избран кръг потребители!





Тема Re: Nov golqm sait za arheologiaнови [re: Sysyphus]  
Автор .Karata. (минаващ)
Публикувано27.10.06 20:23



Поздравления за инициативата! Три милиона книги и филми са сериозно число - да не си сложил някоя нула в повече?
Само не разбрах дали студентите от СУ-то трябва да са археолози - защото ако всички могат да се включат, примерно дори и ядрените физици, а археолозите от Търновския и Нов Български, както и тези от Археологическия институт и музеите - не, то идеята малко се обезмисля... Не може ли регистрацията да става с заявяване и по някакъв начин доказване на трайни интереси в областта на археологията? Защото хората, които се интересуват така или иначе ще успеят по някакъв начин да се получат достъп до сайта, но защото нещата трябва да се усложняват?..



Тема Re: Nov golqm sait za arheologia [re: .Karata.]  
АвторSysyphus (Нерегистриран)
Публикувано29.10.06 09:55



Zdravei, ne nesam slojil nqkoq nula pove4e vsi4ko mi e na kompa i skoro 6te go ka4a ama iska vreme >A otnosno koi moje da q polzva samostudenti ot SU nqma zna4enie specialnosta,insitutite i muzeite bez drugi uni Nqqma kaak te ni mrazqt pak nie 6te im pravim Uslugi





Тема Re: Nov golqm sait za arheologiaнови [re: Sysyphus]  
Автор .Karata. (минаващ)
Публикувано29.10.06 10:52



ами много хубаво тогава... очакваме с нетърпение новия сайт...





Тема Re: Nov golqm sait za arheologiaнови [re: Sysyphus]  
Автор imperio.dir.bg (центурион)
Публикувано31.10.06 00:11



Абе юнак, ти изми ли си очите като стана сутринта? На 10 мегабайта в хит.бг дали ще кълвем като ни гледаш? Поне да беше измислил нещо друго.



Тема Re: Nov golqm sait za arheologiaнови [re: imperio.dir.bg]  
АвторSysyphus (Нерегистриран)
Публикувано31.10.06 21:32



Batka vij tova ne mi pre4i da imam 10 accaunta a ti kato nerazbira6 parvo pomisli a ne deistvai instiktivno i jivotinski kato obvinqva6 v laja nqkoi, 4e ne znae6 na kogo popda6 v neta, pak tuko-vij nqkoi ti e formatiral diska ili nai-malkoto precakal neta za ve4ni vrena
P.S. imam ti IP ravno e na mafiotskoto znam kade jive6 i me proveri koi sam parvo v data.bg polse me obvinqvai ako smee6 dragi mi priqteliu





Тема Re: Nov golqm sait za arheologiaнови [re: Sysyphus]  
Автор@@@ (Нерегистриран)
Публикувано01.11.06 00:30



Боже, горките! Вечно всички ви мразят. Абе, отърсете се от тая параноя бе, не всички са като вас, та да ненавиждат колегите си само защото са от друга институция.





Тема Re: Nov golqm sait za arheologiaнови [re: Sysyphus]  
Автор jove (непознат)
Публикувано01.11.06 06:43



И що са ти десет акаунта бе, разбирач! И с един нямаш ограничения на бройките , ама са ограничени по обем и си е голяма тъпня да сглобяваш сайт от различни локации. Ти верно си Сизиф, ако си се напнал да събираш въпросния обем на хостинга на хитчето.
И впрочем, там в софийския университет, дето носи името на св. Климент, не ви ли учат да пишете на кирилица!!!!!
Аре!



Тема Re: Nov golqm sait za arheologiaнови [re: Sysyphus]  
Автор imperio.dir.bg (центурион)
Публикувано02.11.06 00:00



Айдееее, още хакер. За мен ще е удоволствие да ми форматираш харда, и да ми спреш нет-а за вечни времена. Пък като знаеш къде живея що не ми дойдеш на гости? Имам 2-3 дена свободни, да знам да те чакам с хляб и сол.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.