Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:53 14.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Археология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ай стига веченови  
АвторCalderone (Нерегистриран)
Публикувано17.05.06 23:34



Това ще да е някаква фобия. Бастет, та Бастет. Като чета всичките постинги и мения за Бастет, се сещам за онзи филм "Пришелецът срещу хищника" (най-тъпата част от трилогията). Имам чувство, че тука не е форум за ахреология, а балнеология за душевно-болни старци и лумпени като Зиези.

Ако има модератор тук, не е лошо да се вземе мерки, защото форума става все по-скучен. Аз не съм археолог, и понеже не живея в Българи от дълго време, ще ми бъде интересно да чета нещо свястно.

п.п. Гледам, при египтолозите модератора е въвел ред. Така требе!



Тема Re: ай стига веченови [re: Calderone]  
Авторвиkи (Нерегистриран)
Публикувано18.05.06 10:29



вярно има ли модератор тук?



Тема Re: ай стига веченови [re: виkи]  
Автор tukidid (новак)
Публикувано18.05.06 10:43



нали бил падналия ангел - но изглежда и той не е археолог - и затова се получава такова затлачване на клуба с какво ли не



Тема Re: ай стига веченови [re: tukidid]  
Автор Fallen_AngelМодератор (St.Lucifer)
Публикувано18.05.06 14:18



Хора, може да не съм археолог, но за да бъда модератор в истинския смисъл на думата ми трябва "развързване на ръцете"...

Пуснете тема с проектоправила на клуба за гласуване, и ако регистрираните и често пишещи тук участници ги приемат с 50% + 1 глас - ще почна да ги спазвам...

Засега съм тук в качеството си на чистач на теми от типа на Стефан Д-р Чолаков.




Тема Re: ай стига веченови [re: Calderone]  
Автор Lews Therin (???)
Публикувано18.05.06 19:18



Ти добре ли си? За археология не си писал, ами нещо недоволстваш. Ами темата е една, ти колко искаш да е, половин ли? Или да я няма, викаш.

___



Тема Re: ай стига веченови [re: Lews Therin]  
АвторCalderone (Нерегистриран)
Публикувано18.05.06 19:31



Не. Обаче, като гледам, в клуба преобладават темите за Царичина, Бастет и извънземните.

Ся, аз нямам нищо против това да се дискутира темата за "извънземния" произход на некой цивилизации, обаче нека това да става в клуб "НЛО". Вкрайна сметка, никой не те е спрял да пишеш, и за тази цел има клуб за вярващите в извънземни, клуб "НЛО".
Това е клуб "Археология". А археологията не се занимава с Царичина, Бастет и извънземните. Темите за Царичина, Бастет и извънземните не са за тук, а за клубове като "Метафизика" например. Иди там и пиши.

Да ходиш и да цвъкаш теми за Ванга и паранормалните видения и феномени навсякъде из Дир.бг е меко казано нахално.



Тема Re: ай стига веченови [re: Calderone]  
Автор sieg (умник)
Публикувано19.05.06 13:07



Историята с Бастет и извънземните си я е измислил главния "герой" заловен за изнасяне на находките от нея. Това е версията на иманярите дето са копали за да не ги изкарват иманяри
Иначе, че са изкопали нещо, изкопалиса и са го продали и са съдени за това
Въпроса е какво са изкопали. Там има доста стари гробници, римска вила. Все нещичко е изкочило. Може и златно да е. Определено е римско или тракийско.
Предлагам да хванем К.М. и бой, бой докато признае истината.

Така че има място и за тази тема в клуба, като въпрос за иманярството и щетите които нанася на археологията.

"Истинските слова не са красиви,
красивите слова не са истински."
Лао Дзъ


Тема Re: ай стига веченови [re: sieg]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано19.05.06 15:49



Винаги съм се възхищавал от практиката за справяне с иманярството във Венецуела и (макар и само през времето на военния режим) в Перу. Във Венецуела обаче запазиха много от обектите, където преди това са се вадели нелегално много златни находки. Рецептата е проста - специална жандармериия, която... просто стреля на месо.

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: ай стига веченови [re: Black Wolf]  
АвторCalderone (Нерегистриран)
Публикувано19.05.06 18:03



От утре, над Преперикон ще кръжат, на смени, два бойни щурмови въртолета "Апач Лонг Боул". Иманярите нема да припарат повече



Тема Re: ай стига веченови [re: Calderone]  
АвторCalderone (Нерегистриран)
Публикувано19.05.06 18:06



п.п. освен, ако не си носят преносими противо-самолетни ракети "Стингър".....




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.