Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:52 27.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Археология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Да запазим викингското селище в Уотърфорд!нови  
Авторbriann_boru (Нерегистриран)
Публикувано09.03.06 15:39



Отправям се с молба съм Вас, ако имате възможност и желание, да пуснете своя глас към петицията за защита на, откритото през 2003 г., викингско селище от 9 в. в Уотърфорд, Англия. За повече информация:
http://vikingwaterford.com/ и http://www.petitiononline.com/viking/формация
Предварително благодаря!




Тема Re: Да запазим викингското селище в Уотърфорд!нови [re: briann_boru]  
АвторMehmed (Нерегистриран)
Публикувано12.03.06 09:49



Brai4o, zasto ne prizovava6 za zapazvane na obekti v BG?



Тема Re: Да запазим викингското селище в Уотърфорд!нови [re: Mehmed]  
Авторbriann_boru (Нерегистриран)
Публикувано13.03.06 14:27



Първо уважаеми Мехмедчо, защото интересът ми е фокусиран конкретно върху Средновековна Скандинавия и Британия и Ирландия, второ, защото за всеки влак си има пътници и има достатъчно патриоти, патриотари и всякакви други личности, които се занимават с българските паметници, трето, щом си такъв патриот, що не вземеш да си сложиш друг ник – български! Бъзикам се но задаваш странен въпрос. Айде



Тема Re: Да запазим викингското селище в Уотърфорд!нови [re: briann_boru]  
Автор avitohol69 (новак)
Публикувано13.03.06 18:17



въобще ми не дреме за кочинката на рогоносците.



Тема Re: Да запазим викингското селище в Уотърфорд! [re: avitohol69]  
Авторbriann_boru (Нерегистриран)
Публикувано13.03.06 19:05



Явно толкова ви е умствения багаж, простиращ се най-много до алабаланици за "Сина на сърната или елена" или както там му викаха на Авитохол и други великобългаристки, йолоденевски мешавици.
В смисъл такъв, като не ви интересува темата, ми защо пишете бе пичове?
ПС
ако под "рогоносци" си имал предвид, че масово скандинавските жени са кръшкали на мъжете си, бих разбрал нелепия ти опит за шегуване (тъпо, но все пак опит!), но ако при споменаването на думата "викинги" в съзнанийцето ти изскачат дву-три метрови полудиви воини с шлемове с рога, ами тогава - яяяясенннн си ми готин



Тема Re: Да запазим викингското селище в Уотърфорд!нови [re: briann_boru]  
Автор Koпpивeнa мeтлa (lutomsky)
Публикувано13.03.06 20:48



ЧЕ ДА НЕ СА БИЛИ ПО-РАЗЛИЧНИ ВИКИНГИТЕ БЕ, БРАТЛЕ?
Човекът не е крив и че жените им са абсолютни разгонени крави.

Vade retro, Satana


Тема ТИ ЧУЖДОПОКЛОНИК ЛИ СИнови [re: briann_boru]  
АвторДAMOKЛEB (Нерегистриран)
Публикувано13.03.06 23:10



Що не идеш да си правиш петициите на друго място . Българина е достатъчно изморен със вашите шменти капели . Обиждаш МЕХМЕДЧО - нека ти кажа една истина ако не ти е известна - Целуни на МЕХМЕДЧО рязания . Пътят на България за ЕС е през Босвора . Невероятно но факт . Вземи се разкарай от тук - Никому не си нужен.



Тема Re: Да запазим...нови [re: briann_boru]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано14.03.06 01:57



Е, ти па! Много искаш от хората! Интелигентност, че и образование! Обикновено към "патриотичните" идеи се насочват по-простите и тъпи люде - това си е по дефолт.

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: Да запазим...нови [re: Black Wolf]  
Авторjhfr (Нерегистриран)
Публикувано14.03.06 04:26



I az se u4udih,4e reagirat taka.Hora razni,razni iideali.



Тема Re: ТИ ЧУЖДОПОКЛОНИК ЛИ СИнови [re: ДAMOKЛEB]  
Авторbriann_boru (Нерегистриран)
Публикувано14.03.06 13:05



Абе хора, за какъв Евросъюз говорим бе, за какъв „Босвор" какви чуждопоклонници, какви шменти капели??? Ебати, въобще не очаквах, че в клуб археология има толкова комплексари! Лично мен тези неща доста слабо ме интересуват, пък мисля че и археологията няма никаква връзка с политиката, родината, партията и тн. В контекста на това, че темата, която пуснах, е свързана с археологията, няма да позволя някакви бесни селяни да ми обясняват, че не съм бил нужен, че не ми била за тук темата и тн. Сигурен съм, че има хора които се интересуват от стойностни неща, така че темата ми е насочена към тях. Бе всъщност какво съм тръгнал да се обяснявам




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.