Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:33 18.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Археология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Барем името му да бяхте научили...нови [re: Vencci R*]  
Автор пoп Пъpвaн (поназнайващ)
Публикувано13.02.06 15:00



Много е лесно да се плюе, много!
Точно той пък, колкото книги за начинаещи олигофрени като разни кирки и сатъри е написал.
Да ва еба в спасителите на българските киц! Виртуални чикиджии които хал хабер си нямат от реалностите, ама лаят по вестникарски материали! Археолозите калпави, държавата калпава, музеййниците калпави, мутрите калпави, иманярите калпави, еееееееееееееее ..... на крив кур, вълната му пречи!
Комбината е изчислена и никой няма да ви пита, обаче сте чудесен фон за далаверки и гешефтчета - браво, обществено мнение, всичко знаем ама .....



Тема Re: Барем името му да бяхте научили...нови [re: пoп Пъpвaн]  
Автор Vencci R* (R*)
Публикувано13.02.06 15:22



Лутомглавецо !!!
Да не би Станислав да ти е новият Модул, бе чепоглавецо ... / !?!? /




Редактирано от Vencci R* на 13.02.06 15:49.



Тема Re: Директор на музея във В. Търновонови [re: deLake]  
АвторXapитoнoв (Нерегистриран)
Публикувано13.02.06 15:46



Колеги, престанете със простотиите. Който не харесва написаните от мен книги - да не ги чете! Освен тях имам и 3 600 други публикации. Тук се надявах да получа една подкрепа, дори не подкрепа , а разбиране, от хората които имат интерес към археологията, за моята кауза да спася затъващия музей. Жалко, вашите слова отово се изродиха. Търся подкрепа най-вече от нумезматите, на които моите книги са помогнали. Кражбата беше организирана за да ме унищожат! Но аз доброволно оставка няма да дам! Нищо, че служителите ми искат да си ходя! Аз имам работодател и съм стопанин на този музей!



Тема Re: Директор на музея във В. Търновонови [re: Xapитoнoв]  
АвторXapитoнoв (Нерегистриран)
Публикувано13.02.06 15:51



Дал съм мобилният си телефон, защото съм готов да отговарям на всякакъв въпрос по всяко време, а в кабинета си почти не се задържам, за да ликведирам последствията от кражбата, която бе насочена против мен, за да ме унищожи. Но аз съм як балканджия!



Тема КОЛКО ПЪТИ ТИ ГО МУШНА...нови [re: пoп Пъpвaн]  
Автор CATЪPЧO (REALIST)
Публикувано13.02.06 15:51



ТА МУ ЗНАЕШ ИМЕТО???Попе не ми се заяжда с теб - ама трябва някой да ти го каже .Колко книги е написал тоя чекиджия . Да ни ебеш не знам как ще стане - Ама ако теб те наебат лошо Дядо попе мнооого лошо .Вярно грях е да ебеш Поп ама те са па народни изедници . А със здраве и дръж гъза до стената



Тема Мушкал го е на майка ти...нови [re: CATЪPЧO]  
Автор пoп Пъpвaн (поназнайващ)
Публикувано13.02.06 18:22



... ама някой друг, не Харитонов! Иначе щеше да имаш поне капка акъ и да не пишеш простотии! Знам и името на Иларион Макариополски - и кво оттуй? Боли ме килимявката, дали ти се заяжда с мен - няма такъв случай, някой да го прави по-гадно от мен.
Доста е написал - ти и цялата чета умници от темата няма да напишете толкова, даже и по два живата да имате. И голяма част от тях са точно на ниво като за теб, образователни, другите ще са ти сложни. Ама всички брадварчета, лопатарчета и не знам си кви помиярчета, откакто открихте Интернет, четете само това, което е в Мрежата, а то доста често се разминава с истината.
Не се бой за ебанта - ако ти имаш гъз за чистене, то аз нямам кур за цапане! Други са ми разправяли, че им било хубаво, ти сигурно не си попаднал на достатъчно нежен любовник?
Та колко народ, викаш са изяли поповете? Май някой ти е набил доста теории в .... И не се кахъри за моя гъз, ами вземи да питаш в болничната ви библотека, дали нямат някоя книжка, та да почетеш малко!
Айде, чоджум, от здраве да се не оттърваш!



Тема Ти, уточни ли ....нови [re: Vencci R*]  
Автор пoп Пъpвaн (поназнайващ)
Публикувано13.02.06 18:27



... твоята си самоличност?
Оправи се със себе си, пък после бери кахър за другите!
И иди да ти премахнат лутомостреса по древният тракийски метод на восъколеенето!Пълно е със специалисти, хем така ще видиш единственото "древно" нещо в живота си!



Тема Аре, ве смешковцинови [re: Xapитoнoв]  
Автор пoп Пъpвaн (поназнайващ)
Публикувано13.02.06 18:37



... що не му отговаряте на тоя охлюв, дето ви се вие като сопол с плоските си смешки!
Като ви се ковне нещо реално и почвате да се дървите, а на шута дето се прави на директор(нещо, което никога няма да постигне в глистообразното си състояние, докато не го изсерат на тревата) само се хилите и ръкопляскате



Тема Re: Директор на музея във В. Търновонови [re: Xapитoнoв]  
Автор deLake (sir)
Публикувано13.02.06 19:50



Снимките наистина представляват интерес за мен. Още повече, че на 3 от 4-те неща могат да се направят сносни снимки само от служител на музея - тези неща са зад стъкло. Пък експонатите не са много разпространени. Тъй че снимките не са проблем за служител на музея и трудничка задача за самозванец.



____________________________________




Тема ВЯРНО ПОПЕ ВЯРНОнови [re: пoп Пъpвaн]  
Автор CATЪPЧO (REALIST)
Публикувано13.02.06 21:16



АМА НЯКОЙ ДРУГ!!!! Той ме изучи - бизнес ми даде и ред други Ублаги . Попския задник е ТЛЪСТ не ми се занимава с него - Ама в АНАДОЛА няма да ти простят . Колкото до МАЙКАТА не я набърквай пишките си ги мерим ние с теб - Сигурно твоята е малка та се чудиш къде ще ме заболи . Ако нещо да ти дам на заем от моята .Ти знаеш ли кой го е мушкал на твоята Майчица та си се пръкнал ТИ . Попеее като котките съм малко са ми два живота . А кой умен кой прост те това не се знае - тоя път май си намери майстора . Някаде там споменаваш че не съм попадал на нежен любовник - Що ти да не си попадал на такъв бе Попе та ги знаеш тия неща .Та колко народ изяли Поповете - Мнооого Попе много .С вашта шибана ВЯРА подчинявайте ПРОСТОЛЮДИЕТО - Аз съм АНТЕХРИСТ . Колкото до четенето чел съм достатъчно - Ти чети пък може и да научиш нещо




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.