Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:08 08.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Археология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема СЕЛЯНЧЕТО СЕ ПОЯВИ ПАКнови [re: Xap]  
АвторДAMOKЛEB (Нерегистриран)
Публикувано19.03.06 17:41



ХА-ХА-ХА- Абе ти пак ли се появи бе селяндур . Недоносчето е на 50 год - и ми се ще да ти разкажа играта . Най добре стой настрани - Или ако искаш се регистрирай и ще разбереш с кой си имаш работа. МАРШ В ОБОРА ПРИ КРАВИТЕ



Тема Re: СЕЛЯНЧЕТО СЕ ПОЯВИ ПАКнови [re: ДAMOKЛEB]  
АвторXapитoнoв (Нерегистриран)
Публикувано02.04.06 09:23



ДАМОКЛЕВИЯ, ГОЛЯМ СИ ПРОСТАК БЕ , СВИНЬО. Къде се мериш с мен - аз съм написал 5 книги. А ти , природна грешко, какво си направил, освен да ругаеш хора като мен, които мислят как да спасят музейното дело в България. И въобще в този клуб археология влизат само невъзпитани глупаци. Премествам се при историците.



Тема Re: СЕЛЯНЧЕТО СЕ ПОЯВИ ПАКнови [re: Xapитoнoв]  
Автор deLake (sir)
Публикувано02.04.06 12:55



ДАМОКЛЕВИЯ, ГОЛЯМ СИ ПРОСТАК БЕ , СВИНЬО. Къде се мериш с мен - аз съм написал 5 книги. Представям си само ако истинския Харитонов види какво се пише тук от негово име.

_________________________________________




Тема Re: СЕЛЯНЧЕТО СЕ ПОЯВИ ПАКнови [re: Xapитoнoв]  
АвторДAMOKЛEB (Нерегистриран)
Публикувано07.04.06 20:50



Алоо измисления - Какви книги си писал ти бе Самозванец . Вярно във вашия нужник си триете още дупетата със стари книги . Абе СМОТЛЙО - сигурно задника ти е прочел повече книги от теб самия - Ама пък чак задник да пише те това не съм го видял . Явно имаш тренинг писалката да ти е в задника . Ония с раираните костюмчета те чакат .



Тема Простаци в клуб Археологиянови [re: ДAMOKЛEB]  
АвторXapитoнoв (Нерегистриран)
Публикувано08.04.06 10:29



Дойдох тук, защото съм нумизмат и колекционер, а по тая причина археологията ми е близка. Но виждам, че съм попаднал на невъзпитани простаци и кретени. Аз съм старши научен сътрудник и доктор на науките и не желая повече да контактувам с хора, като свинята ДАМОКЛЕВ. Това, че случайно са направили кражбичка в музея ми е дреболия - на всеки може да се случи. А за затвора са глупаците.....



Тема Re: Простаци в клуб Археологиянови [re: Xapитoнoв]  
Автор deLake (sir)
Публикувано08.04.06 10:44



Дойдох тук, защото съм нумизмат и колекционер... Това, че случайно са направили кражбичка в музея ми е дреболия - на всеки може да се случи.

Това някакъв намек ли е - че музейната колекция е станала частна? Става ми жал за горкия Харитонов като гледам какви неща се пишат от негово име. Добре поне, че няма шарани да се вържат, че това е директора на търновския музей.


____________________________________





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.