Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:45 23.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Археология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Обир в Търновския музей  
АвторBT (Нерегистриран)
Публикувано03.02.06 08:17



Както пише в днешните вестници, обран е трезора на Археологическия музей във В. Търново. Кой обра музея? Нека си напише тук трите имена, ЕГН, постоянен адрес и къде държи откраднатите неща!



Тема Re: Обир в Търновския музейнови [re: BT]  
АвторЖope (Нерегистриран)
Публикувано03.02.06 08:19



!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????????????????



Тема Re: Обир в Търновския музейнови [re: Жope]  
Авторelak (Нерегистриран)
Публикувано03.02.06 09:22



Тези постановки вече ги знаем, но ти шегуваш ли се?



Тема Re: Обир в Търновския музейнови [re: BT]  
Автор deLake (sir)
Публикувано03.02.06 19:53





Да, интересна история. Имал е познания - по сградата и какво и къде се държи в нея.

__________________________




Тема Re: Обир в Търновския музейнови [re: deLake]  
Авторelak (Нерегистриран)
Публикувано03.02.06 20:01



Абе срам за честолюбивите археолози, но и доста истини изплуват лошо.
Вижда се че празни приказки няма, като че ли сме усетили какво ще стане предвит темите които повдигнахме наскоро, жалко користа натделя съвеста...Лоши пророци се оказахме жалко...



Тема Re: Обир в Търновския музейнови [re: BT]  
Авторhm (Нерегистриран)
Публикувано04.02.06 00:43



Nqkak si mnogo otbiratelna mi se struva tazi krajba.Nqma da se u4dq,ako sy6tite tezi moneti se OTKRIQT nqkyde,v nqkoj grob ili dr.,kydeto ne im e bilo mqstoto.Neznam za6to,no mi se struva stranna tazi otbiratelna krajba na opredeleni ne6ta.
Ako sa se interesuvali samo za pari ili pe4alba, sa 6teli da podkart vsi4ko nared,bez izklju4eniq.Stranna rabota.

Задигнаха исторически реликви за 5 млн. лв.
03 февруари 2006
5 млн. лв. е приблизителната стойност на липсващите експонати от Археологическия музей във Велико Търново, сочат експертите.
Кражбата, извършена на 3 февруари, бе открита от музейните служители. Извършителите на престъплението са стигнали до трезора, минавайки през две врати, свързани със сигнално-охранителна система, която не се е задействала. До момента проверката в музея показва, че крадците са наблегнали на античните монети. Липсват 75 тетра драхми на Филип и Александър Македонски с изключителна стойност, 4000 сребърни римски денари и 385 златни и сребърни монети и накити от Арбанаси с датировка 17 век. Откраднат е и наниз от сребърни монети на етнографския фонд. Няма липсващи експонати от отдел Възраждане и Средновековиие. В музея продължава пълната ревиизия, предаде Дарик радио.



Тема Re: Обир в Търновския музейнови [re: BT]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано04.02.06 00:53







Тема Re: Обир в Търновския музейнови [re: a]  
Автор Vencci R* (R*)
Публикувано04.02.06 09:16



По всичко личи, че кражбата е организирана от държавните чиновници.
Както винаги полицията ще потули случая с оправданието си за "неизвестен извършител". Според мене АНТИБЪЛГАРСКАТА "ни" ДЪРЖАВА е поръчител и изпълнител на предварително планираното и извършеното от нея престъпление. А тя по правило е невинна ...



Тема Re: Обир в Търновския музейнови [re: Vencci R*]  
Автор Koпpивeнa мeтлa (lutom е история)
Публикувано04.02.06 09:20



По всичко личи, че кражбата е извършена от иманяри като вас с Рекса и ваш вътрешен колега в музея. Вие сте за ешафода във всяка нормална държава с нормално общество.



Тема Re: Обир в Търновския музейнови [re: Koпpивeнa мeтлa]  
АвторVT (Нерегистриран)
Публикувано04.02.06 18:32



Abe ne znam, ama tuk mai otnovo imame slu4ka kato v starata pogovorka za kradeca deto vika DRUGTE KRADECA! sTOTO pro4etoh, 4E DIREKTORUT ste tursi koi e vutre6eniqt 4ovek - sao4asnik. Ama dali ste moge da obqsni, kak s mizernata si zaplata ot 500 leva si kupi apartamenti v Gorna Orqhovica i vuv Turnovo vuv bloka na Tomov - v-k BORBA



Тема ОБИРА ТЕПЪРВА ПРЕДСТОИнови [re: Koпpивeнa мeтлa]  
Автор CATЪPЧO (REALIST)
Публикувано04.02.06 19:10



Да хфане някой тая копривена метла и хууубавичко да ти нашари задните части .Кражбата тепърва предстои - каква е тази оценка 5 мл във какво виетнамски донги или стари турски лири 75 тетрадрахми х 200 лв = 4000 денара в най добрия случай х 50 лв = и 365 монети златни и сребърни ама какви ???? те това е сметката . Първо всичко това е подменено с фалшификати - Мнооого честни Музейни работници Няма нужда Полицията да търси изчезналото то не е станало сега . Сега е дошъл момента да изкарат информацията . Най добре е да ги подпука Икономическа полиция да им спретнат една хубава обстойна ревизийка - да си поканят и експерт да потвърди автентичността на всички предмети и монети в музея и тогава ще лъсне голата истина . Та драги ЛУДОМ Музейните работници са эа ЕШАФОДА А НЕ ИМАНЯРИТЕ



Тема Re: ОБИРА ТЕПЪРВА ПРЕДСТОИнови [re: CATЪPЧO]  
Автор Гaдeн пyxчo (Пухеста гадина)
Публикувано04.02.06 21:01



Днес в определени среди коментираха,че добре са си оправдали липсите.Дано поне нещата се намерят,макар че на полиция вяра нямам!



Тема Re: ОБИРА ТЕПЪРВА ПРЕДСТОИнови [re: CATЪPЧO]  
Автор Vencci R* (R*)
Публикувано05.02.06 09:21



В НИМ нещата не са по-различни. Бъкано е с фалшиви копия на монети, предмети, колони и др. Къде са оригиналите ?



Тема Re: ОБИРА ТЕПЪРВА ПРЕДСТОИнови [re: Vencci R*]  
Автор Vencci R* (R*)
Публикувано05.02.06 09:25



НИМ в България трябва да се чете : Няма Исторически Музеи в България !



Тема Re: ОБИРА ТЕПЪРВА ПРЕДСТОИнови [re: Vencci R*]  
Автор Koпpивeнa мeтлa (lutom е история)
Публикувано05.02.06 11:07



Има истински музей. Но вие иманярите не може да понесете това, че Божидар Димитров е истински патриот. И затова сипете жупел по него с отровните си езици! Яд ви е, че ви е изпреварил за някои работи. И сега са изложени за българите, а не сте ги шитнали някъде навън.



Тема Re: ОБИРА ТЕПЪРВА ПРЕДСТОИнови [re: Vencci R*]  
Авторmnenie (Нерегистриран)
Публикувано05.02.06 12:15



Spored men e pravilno da se postavqt dublikati,a originalite da se syhranqvat na sigurno mqsto.Tova e praktika i na mnogo drugi muzei v 4ujbina.
Taka krajbite 6te se obezsmislqt.Ili pone stojnostta na zagubenoto nqma da e tolkova visoka.
Razbira se tuk veroqtno e iz4islena realnata im stojnost,a ne niskata cena na 4erno.
Az sym tvyrdo za izlaganeto na dublikati i syhranqvaneto na originalite pri pylna tajna i otgovornost na syhranqva6tite.



Тема Re: ОБИРА ТЕПЪРВА ПРЕДСТОИнови [re: mnenie]  
Автор CATЪPЧO (REALIST)
Публикувано05.02.06 12:54



Spored men e pravilno da se postavat dublikatiКое му е правилното - да краднат истинското ли .Вколко музея в чужбина си ходил ??? Или по далеч от съседното село не си стигал .? Да не би случайно в Лувъра или Ермитажа да висят дубликати -Айде холан недей така слез на земята .Та нали това е целта на тази Музейна МАФИЯ да грабнат чиста печалба от истинското а пък дубликата за БУДАЛАТА .За каква реална оценка говориш и каква цена на черно и за какви 5 мл става въпрос .Наистина не си наясно с техните оценки - С ДВЕ ДУМИ ФАЛШИВА РАБОТА .



Тема Re: ОБИРА ТЕПЪРВА ПРЕДСТОИнови [re: CATЪPЧO]  
Автор Vencci R* (R*)
Публикувано05.02.06 16:35



Точно така : Копие = Фалшификат !







Тема Re: ОБИРА ТЕПЪРВА ПРЕДСТОИнови [re: Koпpивeнa мeтлa]  
АвторArne Saknussem (Нерегистриран)
Публикувано05.02.06 19:21



Ама путко разпрана ти що дириш още тука МА?
Кой още не знае че си турска курва и ходиш да сееш злъч из български форуми?
Мааама ти долнопробна циганска МАРШ В ОБОРА при говедата!



Тема Re: ОБИРА ТЕПЪРВА ПРЕДСТОИнови [re: mnenie]  
Автор jove ()
Публикувано06.02.06 07:13



pri pylna tajna i otgovornost na syhranqva6tite

Яж повече риба! Казват, че влияела благотворно на мисловния процес. Ама като чета какво си писал, май и кит да изядеш няма да има кой знае какъв ефект.



Тема Re: ОБИРА ТЕПЪРВА ПРЕДСТОИнови [re: jove]  
Автор Vencci R* (R*)
Публикувано06.02.06 14:42



По-правилно е да се каже : "При пълна тайна да се съхранява безотговорно от съхраняващите".



Редактирано от Vencci R* на 06.02.06 14:48.



Тема Re: ОБИРА ТЕПЪРВА ПРЕДСТОИнови [re: Vencci R*]  
Автор jove ()
Публикувано06.02.06 15:07



Нали досегашната практика е точно тази. Непълни и неточни описания, наличие на неизвестен брой копия...



Тема Re: ОБИРА ТЕПЪРВА ПРЕДСТОИнови [re: jove]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано07.02.06 13:48



Q se pospri malko,i ne ribata,a mesoto kato cqlo razviva mozyka,imam vpredvid,da nosi pylna i qsna otgovornost,t.e. da leji v zatvora i izpla6ta realnata stojnost.A predmetite moje da se opredelqt ot komisiq,predfi da se predadat na syhranqva6tiq.



Тема Re: ОБИРА ТЕПЪРВА ПРЕДСТОИнови [re: CATЪPЧO]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано07.02.06 13:58



Az sym si na zemqta,no v 4ujbina.Ta i Luvara posetih,mejdu drugite,vij v Ermitaja o6te ne bqh,no ni6to ne mi pre4i da otsko4a i do tam nqkoj den.
I ako si mislite,4e samo v bg ima takava mafiq se lyjete.Neotdavna sy6to hvanaha podobni krajbi s italiano-6vejcarsko i koj znae o6te kakvo u4astie,sy6to s u4astieto na direktorkata na muzeq.
Ako se zategne kontrola,nakazaniqta i t.n. mi se struva,4e takiva ne6ta nqma da se slu4vat,no .... da ne zabravqme,4e bg e druga prikazka.Oba4e pri jelanie mogat da se ograni4at do minimum krajbite.



Тема Re: ОБИРА ТЕПЪРВА ПРЕДСТОИнови [re: a]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано07.02.06 14:03



Pone na zapad gi hva6tat i nakazvat seriozno,za razlika ot bg.
Poneje si v bg i Gyrciq ti e nablizo,moje da vidi6 kolko izlojeni dublikati ima tam.A v Turciq gi pazqt dori s avtomati,kato pri voenno polojenie.



Тема Я се изясни със себе си!нови [re: a]  
Автор jove ()
Публикувано07.02.06 14:08



Ти кой точно си? "mnenie" ли си, "a" ли си? А после си изясни и мисълта. А ако можеш и да я представиш като писмена форма - може да подискутираме. Сещаш ли се какво става при съхранение при пълна тайна? Това е все едно да подариш ценностите на тоя, дето ги съхранява. Една от функциите на музейната експозиция е и възможността за обществен контрол. Ако в музеите са само копия на ценните неща, то какъв е смисълът на оригиналите?
Но, хайде първо да се регистрираш, та да знам на кого пиша. И там, горе има едно нещо - Кредор - служи за конвертиране на шльокавицата в кирилица. Ползвай го. Помага на разбираемостта.

Редактирано от jove на 07.02.06 14:17.



Тема Re: Я се изясни със себе си!нови [re: jove]  
Авторaнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано07.02.06 16:04



Просто една идея - защо не разпитат Божков за обира в търновския музей. Едва ли ще има по-добър източник от него. Хващам се на бас, че познава крадците поименно...



Тема Re: ОБИРА ТЕПЪРВА ПРЕДСТОИнови [re: a]  
Автор CATЪPЧO (REALIST)
Публикувано07.02.06 19:56



Ей приятел - не ми се струва че си на земята - по ми се чини че си въздухар . В Лувъра бил в Ермитажа не ходил . Във ваше село на Хоремага Лувър ли му викате .Колкото до Турция не съм видял войници с автомати да охраняват Музеи - Явно си се объркал да не си бил в Анадола на Гей Парад . И като си в чужбина кому кура дириш тук . Айде със здраве.



Тема Re: Я се изясни със себе си!нови [re: jove]  
Авторi (Нерегистриран)
Публикувано07.02.06 21:51



Pyrvo da razqsnq,4e tozi klub e arheologiq,a ne klub avtobiografiq.Sled tova da kaja,4e kirilicata ot kredora e prednazna4ena za komputri s anglijski,a moqt ne e nastroen na anglijski,nito imam namerenie da go nastrojvam,poneje ne mi e neohodim,polzvam drug zapaden ezik.Sega,sled tova lubovno obqsnenie,predpolagam vi se izqsniha ne6tata i 6te poukrotim strastite.
Po temata;v Luvara osven kamerite,ohranata,ima i drugi tolkova moderni za6titi,4e pile ne moje da prehvrykne,nito dori rov da prokopae6.Pri vlizane ohranata dori proverqva 4anti,a ako re6at moje i samiqt 4ovek da proverqt.Puskat na kratki pauzi,za da ne se polu4ava strupvane.Vhoda e styklena piramida,4iito vhod e diagonal razpolojen ot ravni6teto na zemqta kym podzemqta(neznam kak da go obqsnq po-qsno).Nqkoi eksponati dori e zabraneno da se pipat,snimat(ne vsi4ki,no po-specialno egipetskite),ne zaradi samata snimka,a za da ne se povredeli(ot svetlinata ili bog znae kakvo,tova ne mi se razqsni).Vleze6 li vytre,e ne6to kato golqm,podzemen podium sys styklen tavan,minava6 druga proverka,navliza6 v zalite i si svoboden da izbira6 zali i tematika.Edin den moje bi 6te stigne za razglejdane.Ta za seloto - tolkova,ako nqkoi iska moje da go poseti za pove4e.
Imah vpredvid,4e kogato se naema na rabota,syhranqva6tiq/te trqbva da podpisva vid deklaraciq,4rez koqto da nosi pylna otgovornost,taka,4e da gi pazi kato zenicata na okoto si i da nqma smetka ot tova eksponatite da iz4eznat.
No ne izklu4vam i va6eto mnenie,kato znam kak stoqt ne6tata v bg.Osven tova i v bg nqma dostaty4no sredstva za tova,vsi4ko e na samotek,koeto e mnogo jalko.
Razsipvame bogatstvata si.



Тема Добре!нови [re: i]  
Автор jove ()
Публикувано08.02.06 07:16



Приемам, че имаш известни технически затруднения да използваш компютъра си. Но поне си избери някаква постоянна думичка, с която да се обозначаваш, макар и нерегистриран като потребител на дира. Това ще внесе известна яснота в комуникацията.
А по темата смятам, че следното ти мнение "Imah vpredvid,4e kogato se naema na rabota,syhranqva6tiq/te trqbva da podpisva vid deklaraciq,4rez koqto da nosi pylna otgovornost,taka,4e da gi pazi kato zenicata na okoto si i da nqma smetka ot tova eksponatite da iz4eznat." е доста несъстоятелно. Ако се установи, че въпросният съхраняващ е нарушил въпросната си декларация, какво следва? Ще го обесят ли? Или ще заплати стойността на изчезналата ценност? Нещо не мога да видя точен отговор на този въпрос. Единственото що годе свястно решение на подобни дилеми нашата цивилизация е намерила в обществения контрол и добрата информираност на обществото, а не в секретността и страха от тежки наказания. Дори нищожната цена на черно на изчезналите предмети, съпоставена с доходите му, е достатъчна да мотивира някой "пазител" да пренебрегне рисковете, стига да усети, че липсва контрол и че нещата могат да останат на тъмно.



Тема Re: Ограмотяване на аудиториятанови [re: jove]  
АвторMyзeйниk (Нерегистриран)
Публикувано09.02.06 07:37



Момчета и момичета, не дрънкайте глупости и празнословия за музеите и музейните служители, като не познавате работата им от вътре. Вашата информация, както разбирам от писанията ви, е от вида "чух", "казаха ми" , "не може да е друго" и т.н. Истината е, че си има нормативни документи, по силата на които всяка година се извършва репрезентативна проверка на 1/4 от всяка музейна колекция, а на 5 г. - пълна, с участие на външен специалист. Отделно МК има инспекторат, който е упълномощен да проверява каквото, когато и където пожелае. Така че приказки на едро за подменени и продадени оригинали и за корумпирани служители са пълна глупост. Но какво да се чудим на глупак като Сатърчо , след като същите приказки ги говори и небезизвестна детупатка!



Тема Re: Ограмотяване на аудиториятанови [re: Myзeйниk]  
Автор jove ()
Публикувано09.02.06 07:43



Това, което си писал с какво се различава от това, което пиша аз, та си го залепил за моя пост?

П.П. В днешния брой на в. Труд има интервю на Анна Заркова с г-н Божидар Димитров посветено на темата. Най видният музейник в България допуска вътрешно участие и обир за прикриване на липси.

Редактирано от jove на 09.02.06 08:12.



Тема Re: Ограмотяване на аудиторията -to joveнови [re: jove]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано09.02.06 08:49



Jove, ne kum teb be ogramotitelnata mi belegka, ne i kum zavur6eni glupaci kato Saturcho, a kum horata, koito prosto ne sa v chas!



Тема Re: Ограмотяване на аудиторията -to joveнови [re: M]  
Автор kozaa (рогата)
Публикувано09.02.06 08:58



Толкова рано сутрин...преди първото кафе...кой ли е в час

The chase is better than the catch



Тема НЕГРАМОТНИЦИ ОГРАМОТЯВАТнови [re: Myзeйниk]  
Автор CATЪPЧO (REALIST)
Публикувано09.02.06 17:56



И защо си мислиш че си по умен от мен .????Не ви знам практиката във музея - Но всичко е ясно . Г - н Б Димитров само потвърди моето изказване . Обирджиите сте вие Музейните работници . А глупави са майка ти и бащата - че са създали глупав Музейник.



Тема ТОЙ ЩЕ ВИ ЗАСТИГНЕнови [re: Myзeйниk]  
АвторДAMOKЛEB (Нерегистриран)
Публикувано09.02.06 19:45



Много некомпетентно изхвърляне направи бе Музейник. Интересно ми е кой защитаваш - себе си или Харитонов . Четири обира по негово време - какво ще кажеш ?? - Ако не ти е известно Новопазарските цигани са доста често в Казънлък за стока . Нямал да подава оставка - е от там направо в затвора .Както е тръгнало скоро доста хора ще му правят компания.



Тема Re: Обир в Търновския музейнови [re: BT]  
АвторGosho (Нерегистриран)
Публикувано11.02.06 13:19



Smurdi!



Тема Ех момчета ... това е камуфлажнови [re: BT]  
Авторчokи (Нерегистриран)
Публикувано11.02.06 20:15



Ех момчета ако знаете как са опоскани музеите в страната от музейните мафиози ... тези обири (доста вече станаха) са добре дошли за големите крадци които приватизираха музейните фондове.
Ако знаете колко музеи и музейни сбирки бяха за(к)трити и къде отидоха експонатите ... почти всяко читалище и училище имаше музеи или музейна сбирка.
Ужасно е момчета но музейният грабеж продължава и той е вътрешен!
Всичко останало е прах в очите на обществеността която е най-вече потърпевшата.
"Много важно" - казват някои политици.
Ами важно е защото все още има българи които не са подлоги като тях.
Мамка им



Тема ей музейников :-)нови [re: Myзeйниk]  
Авторчokи (Нерегистриран)
Публикувано11.02.06 20:30



Ей музейников искаш ли да подсветна на аудиторията как се краде от музеите?
И като много знаеш я отговори на всички тук какво стана със "Секретния фонд на НИМ"?
И можеш ли да обясниш защо Божо Димитров най-нагло излъга за този фонд в НС и плъзна даже министъра на К. ??
Ей музейников радвай се че няма отдел в НСС за културното наследство. Иначе жална ви майка на всички бадюги дето все иманярите са ви виновни за всичко. Те поне не крадат като вас и се трудят. Пък вие заплати взимате и крадете от готовото щото е лесно и водата е мътна. А музейните ви регистри са направо тиня.
Затова подскочихте до небесата като направиха инспектората в НЦМГИИ но за съжаление успяхте да го стопирате.
Треперете времето ви започва да свършва



Тема Re: Ех момчета ... това е камуфлажнови [re: чokи]  
АвторДAMOKЛEB (Нерегистриран)
Публикувано13.02.06 21:56



То е ясно - Много станаха Айдуците . Какво стана с беследно изчезналите монети в Музея в София ???? Май нищо А - МАРСИАНЦИТЕ май са на Земята и ще си отидат със щедри ДАРОВЕ



Тема Re: Ех момчета ... това е камуфлажнови [re: ДAMOKЛEB]  
Авторjhgd (Нерегистриран)
Публикувано14.02.06 01:48



Verno,a sega se setih za dvata kamenni lyva ot trakijskata grobnica.
Otkriha li gi?
Kak se kradat ne6ta s takiva golemi razmeri,bez nikoj da zabeleji?!Prosto misteriq.



Тема Re: Ех момчета ... това е камуфлажнови [re: jhgd]  
Автор Last roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано14.02.06 01:49



В България всичко е възможно....
Това е страната на неограничените възможности!

Ad majorem pharmacie gloriam!



Тема Re: Ех момчета ... това е камуфлажнови [re: Last roman]  
Авторda (Нерегистриран)
Публикувано14.02.06 03:31



Privet!
Az gledah predi vreme reportaj ot bylgaska televiziq kak e bila otkradnata cqla ulica(ot paveta) v Sofiq.I to pred o4ite na jivee6tite,pomislili,4e e remont.
Razkazvam na tuka6nite,ne mogat da povqrvat i se previvat ot smqh.Mislqt,4e im razkazvam vic.



Тема Re: Обир в Търновския музейнови [re: BT]  
АвторXapитoнoв (Нерегистриран)
Публикувано21.02.06 06:36



За обира в музея не знам нищо, останалото е следствена тайна.



Тема Re: Обир в Търновския музейнови [re: Xapитoнoв]  
АвторДAMOKЛEB (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 19:11



Що не изчезнеш от хоризонта Бе самозван НАХУЙНИК .Каква следствена тайна - Тебе да не те гони параноя



Тема НЕ Е ОБИР А МУХЪЛнови [re: Xapитoнoв]  
АвторДAMOKЛEB (Нерегистриран)
Публикувано02.03.06 20:38



По последни данни - Значи специалистите доказват че подмяна няма . Туй значи че кражбата е реална . Да ама полицията не се ангажира да каже кога е станала и кой е извършителя . Да се замислим малко - Отново дело срещу неизвестен извършител . До кога в тази държава все ИЗВЕСТНИТЕ ще бъдат НЕИЗВЕСТНИ . И голяям парадокс Търновския музей не може да съхранява антики - Започнали са да боледуват няма нужната инсталация за постоянна температура . Ами аджиба като има нумизматични предмети за милиони Евро що банката не отпусне кредит срещу ипотека па да си сложат инсталацията . Май не им е изгодно . Значи един съвет към Музея да вземат да подарят остатъка от антиките на НЕИЗВЕСТНИТЕ те ще им подсигурят инсталация .



Тема Re: НЕ Е ОБИР А МУХЪЛнови [re: ДAMOKЛEB]  
АвторCeмиpaмидa (Нерегистриран)
Публикувано04.03.06 10:03



Дамокльо, не разбираш ли противоречието - общинският музей пази държавните антики. При туй полужение нито кмета има интерес да обурудва подведомствения си музей с охранителна техника, нито държавата в лицето на министерството на културата , прехвърлила отговорносттта на друг.



Тема Re: Директорнови [re: Ceмиpaмидa]  
АвторXapитoнoв (Нерегистриран)
Публикувано06.03.06 18:32



Участващите! Стига глупави коментари! Гледайте си вашите дребни темички и не се месете в делата на музея, който менажирам!!!



Тема ДИРЕКТОР НА СВОЯ ЦИРКнови [re: Xapитoнoв]  
АвторДAMOKЛEB (Нерегистриран)
Публикувано06.03.06 21:01



Абе нахуйник скапан ти да не си менажер на някой патуващ цирк и да отговаряш за двугърбата камила . Що не изчезнеш самозвано ЛАЙНО .



Тема Re: Обир в Търновския музейнови [re: BT]  
АвторXapитoнoв (Нерегистриран)
Публикувано12.03.06 10:12



Стига коментари за мезеят ми!!! Дамоклев, ти си глупак и гадина, затова изчезни от форума, простако!



Тема ИСТИНАТА БОЛИнови [re: Xapитoнoв]  
АвторДAMOKЛEB (Нерегистриран)
Публикувано12.03.06 19:40



НАЛИ????Като не ти харесва изчезни ТИ бе ТЪПАНАР.



Тема КРАЙ!нови [re: ДAMOKЛEB]  
АвторXapитoнoв (Нерегистриран)
Публикувано02.04.06 09:26



Поради ширещата се простотия в този клуб, местя се в история. Глупака ДАМОКЛЕВ се го отглеждайте вие , хубавци!



Тема Re: КРАЙ ОТИВА В ЗАТВОРА .нови [re: Xapитoнoв]  
АвторДAMOKЛEB (Нерегистриран)
Публикувано07.04.06 20:43



Хей ЧЕРЕН ЦИГАНИН - Да вземеш да се пръждосаш от тук . Щял да ходи в друг клуб , че хайде марш - някой да не те е вързал с лайняно въже та те е страх да го пригризеш . По скоро ми се струва , че си пътник към ония със раираните костюмчета - Е те ще ти разкажат играта .



Тема глупака ДАМОКЛЕВнови [re: ДAMOKЛEB]  
АвторXapитoнoв (Нерегистриран)
Публикувано08.04.06 10:22



Копеленце мръсно, ако си мъж, разкрий се и ще те съдя до дупка за морални щети. Гамен! Хулиган! Задник!



Тема щО ТИ ЗНАЕШ ЛИ КОЙ Е БАЩА ТИнови [re: Xapитoнoв]  
АвторДAMOKЛEB (Нерегистриран)
Публикувано09.04.06 13:47



- Що не питаш майка си с кой се е чукала преди да излъже баща ти . Такаа искаш да се разкрия да ме съдиш . Остави си телефончето ама истинското и бързо ще разбереш КОЙ съм . В миши гъз ще те вкарам САМОЗВАНЕЦ СКАПАН . Марш на село да си ручаш сланината и чесъна .



Тема Re: Обир в Търновския музейнови [re: BT]  
АвторЖope (Нерегистриран)
Публикувано10.06.06 18:08



Абе май ги хванали крадците. Или е само пушек?



Тема Re: Обир в Търновския музейнови [re: Жope]  
АвторCATЪPЧO (Нерегистриран)
Публикувано11.06.06 18:53



Хванали ли - Глупости , а Харитона що е на свобода . С тая акция се хвалят пред европейците - Набедили са съвсем невинни хора .



Тема Re: Обир в Търновския музейнови [re: BT]  
Автор lubo_583OO (Новак в занаята)
Публикувано16.06.06 16:40



da ама и може нарочно да не са пипнали не Харитонов колекцията.Обирта останалото и все едно харитонов и е помогнал за обира



Тема Re: Обир в Търновския музейнови [re: lubo_583OO]  
АвторЖope (Нерегистриран)
Публикувано03.09.06 17:44



Абе, този капут крадлив Харитонов пак го назначили за директор. Щото било останало още за крадене





Тема Re: Обир в Търновския музейнови [re: Жope]  
АвторPertinax (Нерегистриран)
Публикувано07.10.06 07:13



Ne e Haritonov, nqkakuv arheolog e direktor. Ot Gabrovo. I turnovskiq muzei minal kum Gabrovskiq.



Тема Re: Обир в Търновския музейнови [re: Pertinax]  
АвторMogilata (Нерегистриран)
Публикувано22.11.06 07:17



Are, q kagete kolko mu lepnaha na onzi Haritonov, deto obra muzeq na koeto e direktor. Nali deloto bilo v4era.



Тема Re: Обир в Търновския музейнови [re: Mogilata]  
АвторГo (Нерегистриран)
Публикувано23.12.06 11:03



Абе, кво ше му лепнат - дъщеря му нали е прокурор. Измъкнал се е като пръдня от гащи и се кефи на будалите. Нали пак си е директор, само че на горнооряхвския музей.



Тема Re: Обир в Търновския музейнови [re: BT]  
АвторMekg (Нерегистриран)
Публикувано24.12.06 13:00



Aide stiga ve, pisna mi ot tirnovski gluposti



Тема Re: Обир в Търновския музейнови [re: Mogilata]  
АвторGo (Нерегистриран)
Публикувано22.07.07 06:22



Kakvo stava s tarnovskiq muzei? Otkri li se obirjiqta@




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.