Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:36 26.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Археология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Защо евреите напускат Палестина ?!нови [re: komita]  
Автор Rex Mysorum (sive Vulgarum)
Публикувано18.09.05 18:25



...докато зад теб не стои никой.

Добре, че автохтонците не сме от обидчивите.

Като гледам посещаемостта на сайта на Зиези и като си знам тази на моя, мога само да константирам, че изобщо си нямаш хабер от бройката на привържениците на тракийската теза. Може да не е съвсем етично да правя обществено достояние личната си кореспонденция с посетителите на моя сайт, но може би ще поискам от някои от тях разрешение да им публикувам мненията.

Интересно е да се чуе тяхното мнение по някои въпроси. Получих две особено силни писма на тема "трудностите от плуването срещу течението". Те ще са ти от полза да се изясниш, защото наблюдавам една двойнственост. Веднъж казваш, че подкрепяш тракийската теза, а след няколко дни правиш нещо, което сочи точно обратното. И това е обичайно повтарящо се действие. Няма лошо човек да си променя мнението, но тук говорим за странни принципи или направо за безпринципност.

Освен това продължавам да твърдя, че като г-н Начев можеш да имаш каквото си искаш мнение по въпросите с евреите и границите на българския национализъм, но като г-н Модератора на клуб История можеш поне да се опиташ да бъдеш по-гъвкав.



Тема Re: Защо евреите напускат Палестина ?!нови [re: Rex Mysorum]  
Автор komita (ледоразбивач)
Публикувано18.09.05 22:55



Ти както винаги си на всяка манджа мерудия и пак се слагаш в чужд спор!
1.Самият аз съм посещавал десетки пъти и твоя и на Зиези сайтовете, тъй че това въобще не е критерий.
1.1.Под фразата - зад теб не стои никой - стои друго значение, а не първосигналното което изплува в мозъка ти.
2.При мен двойнственост няма. Аз съм за автохтонният произход на българите, с всичките му неудобни въпроси, които нееднократно съм ви задавал и на които вие така и не можете да отговорите-за съжаление. При вас е двойственоста. Вие се лашкате между автохтонния произход на българите и манияшки изцепки за германци, келти, че всички славяни са траки, за Хористиянството, за цивилизацията на китайците, за световният еврейски заговор. Тъй че не пре мен има двойнственост. Аз знам къде е границата между възможното и невъзможното. Ти не я знаеш. За съжаление ти си безднадежден случай. Отдавна си отплувал много далече по течението, но в кривия ръкав. Обднадежден съм да си мисля че при Зиези не е така и че той просто провокира и изучава.
3.За гъвкавост не ми говори, защото постоянно ви или по точно ти търпя лиготиите, провокациите и многобройните никнейма. Също така не ми говори за гъвкавост, защото при моето модериране въпреки упоритата ми съпротива превърна клуб История в клуб Произход на българите. А ша ма извиняваш друже, ама произхода на българите съвсем не е най-важното нещо в българската история. Не знам и що си си навил на пръста че доказването на автохтонството на българите ще е някаква панацея за нацията. Като гледам албанци, румънци, па и гърци цъфнали и вързали след като при тях автохтонството е официално. Обратното, като гледам доказано степният произход на унгарците не им пречи да са горди и достойни европейци.

ВМРО не обръща своите погледи ни на запад, ни на изток, ни другаде!


Тема Re: Защо евреите напускат Палестина ?!нови [re: komita]  
Автор Rex Mysorum (sive Vulgarum)
Публикувано19.09.05 01:35



Изненадан съм от този твой отговор. Не толкова от съдържанието, понеже има предъвквани и преди елементи, а от враждебността, която лъха от него. От какво е провокирана? Критиката ми за гъвкавостта ти беше съвсем дружеска и имаше подчертан пожелателен характер за промяна в модераторската ти практика към по-добро, а не заповеднически тон.
Има твърде елементарни начини да отхвърлиш предложението ми за помощ за изясняване на твоята двойнственост – можеше да ми кажеш просто да си таковам таковата. Тогава със сигурност щеше да си по-разбираем и точен, отколкото с поредния си опит да ме демонизираш и с излъчването на поредния епизод от твоята продължила твърде дълго сага.

Но да караме поред нещата:
Двойнствеността ти си личи още от първото изречение. Ти си този, който при всяка възможност насочваше потребителите да си изясняват своите си работи чрез лични бележки? Тук диалогът ви е съвсем открит и ако не наричаше автохтонците-зиезисти (става дума за всички и не само за мен) с думата “никой”, сиреч, едва ли не не съществуващи, нямаше да се намеся. Обясни ми как трябва да разбирам, че зад Зиези не стои никой, освен твърде очевидното, че едва ли не е сам “перко” в убежденията си?
Изводът е един – или проявяваш гъвкавост във визията си за личните бележки, или просто приемаш, че в готвената на открито манджа всеки момент може да бъде добавена мерудия.

По въпроса със сайтовете. Сигурно не са много представителни. И все пак статистиката ми показва колко са посетителите, които идват веднъж на ден или седмица, и колко са онези, които идват по пет-шест пъти ежедневно, четат и препрочитат материалите и т.н. Да не говорим, че писмата са достатъчно показателни, че това са привърженици на автохтонната теза, а не някакви заблудени души, случайно попаднали в леговището на еретиците, или любопитстващи модератори на исторически клубове. Има още два момента, които трябва да се споменат в тази връзка. Единият е, че двамата с теб явно се движим в различни среди. Ако в твоята преобладават шльоцерианците, не ти дава основание да правиш генерални изводи за “никойщината” или несъществуването и количеството на другата общност. Писмата, за които споменах в предния си постинг, са точно от автохтонци под прикритие. Причините за потиснатите и премълчавани убеждения биха ти свършили чудесна работа в изясняването ти като модератор и могат да ти помогнат да си прецениш къде постъпваш правилно и къде натискаш ненавременно или твърде силно.
Другият момент е, че дори Зиези да беше “сам срещу всички”, както на практика беше само до преди година и половина, съвсем не означава, че не е прав (за повечето си виждания).

Позволи ми като страничен наблюдател и човек със собствено мнение да имам виждания дали при теб се проява двойнственост или не. Хайде, и тук ще карам поред:

- За въпросите, които “нееднократно” си задавал и на които не си получил отговор. Тази сага я влачиш от май ще стане половин година вече. НЕЕДНОКРАТНО аз ти исках този списък с предполагаеми неудобни въпроси и ти все не го даваше. Слушай ме сега. Или ми посочи линка към този списък (ако съществува), или си задай въпросите отново, или престани да го повдигаш като тема. Ако действително си задавал някакви въпроси, то е било преди включването ми в дискусиите в клуба. Иначе щях да ти отговоря доколкото ми е по силите. От друга страна се разтърсих из изпадналите теми и видях един твой постинг с няколко десетки въпроси, на които ти Е отговорено от Зиези. Ако този е въпросният списък, може би е редно да провериш дали не си получил отговорите си.

- Бъди така добър да не ми приписваш твърдения, които никога не съм казвал. Ако ти поискам да ми посочиш линкове към теми, в които говоря, че германците са българи, за Хористианството и цивилизацията на китайците, ще можеш ли? Не знам дали ти познаваш границите на възможното и невъзможното, но че не знаеш границите на клеветничеството, съм убеден. Колкото до славяни=траки, това е мнение на редица ученоглавци историци, към които даже не можем да причислим Сотиров, който по професия е бил езиковед. Но да предположим, че поддържам неговото мнение. Ти с какво ми излизаш насреща, с което да доказваш, че това са “маниашки изцепки”? Маниашки изцепки, приятелче, правят тези, които се водят от максимата, че “не може да съществува това, което не трябва да съществува”. Ако разполагаш с нещо, което оборва Симоката, Орбини и респективно Сотиров, Ценов и другите “маниаци”, моля да го покажеш.

- Подобно на сагата с прословутия списък с “нееднократно” задавани въпроси, отново повдигаш темата с многобройните никнеймове. Досущ като една позната политсапунена опера за агентурни досиета, влачеща се вече 15 години. И ти ли ще чакаш три петилетки? Хайде, бъди мъж, един истински комита, и изплюй камъчето! Тук и сега. Кои са ми другите никове? Изброй ги и се подпиши под твърдението си. Защото аз казвам, че ЛЪЖЕШ и много добре го знаеш. Не вярвам, че си се заблудил. А ако си, може би параноята не е у тези, които виждат еврейски заговори. У теб си е. Задръж си я. Усвоил си политическите компромати, но продължава да ти се губи смисълът от такива компромати или поне смисълът им от приложение по форумите. Я си кажи правичката, внушения ли се опитваш да правиш? Че автохтонците, милите, толкова са закъсали, че трябва да симулират многобройност, за да им се приемат теориите. Това да не ти е издателството зад Пешо Добрев, което залива пазара с една и съща книга, но под различни заглавия? Сбъркал си адреса. Дори да приемем хипотетично, че пиша под различни псевдоними, това променя ли смисъла на написаното? Ако някой друг от автохтонците пише под различни имена, “вината” равномерно на всички автохтонци ли се разпределя. Осъзнай се, че ставаш жалък. Не ти приляга на отговорната модераторска позиция.

- Превърнал съм, казваш, клуб История в клуб Произход на българите. Благодаря много, но надценяваш моя принос, защото за същото нещо плачехте с thorn (и други герои и не’ащи нерви лилави героини) и преди моята поява. Отново напомням, че се появих при поредното демонстративно напускане на thorn, защото му беше дошло до гуша от автохтонците. Можеш да провериш. Работата малко прилича на либийския процес. Те, децата, били болни преди идването на българките, ама все пак българките виновни. Ако ще ме демонизираш, прави го по-правдоподобно и съобразено с хронологията на събитията. Ето, съобразявам се с правилото, което въведе като някой, който очевидно е “ЗА автохтонния произход на българите”, и се ОГРАНИЧАВАМ до две автохтонни теми седмично. Обаче аз ли съм “виновен”, че моите теми и темите на другите автохтонци са кажи-речи ЕДИНСТВЕНИТЕ теми в клуба? Аз ли съм виновен, че една сурия келковци, люсита и креиговци не пускат никакви “сериозни” теми, а чакат Нимбус, Зиези или Пер Пер да пуснат нещо, за да отчетат присъствие като иронизатори и експерти по петъчна психология? Пишете, бе, пишете! Аз как ви преча? Не съм ви пречил досега, а занапред ще ви “преча” дори още по-малко. Тук за пореден път ще ти отбележа, че нямаш право (а и да си го припознаеш това право, нямаш лостовете да въздействаш и) насилствено да формираш интересите на хората. Моите исторически интереси се въртят около древнобългарската история, зараждането на човечеството като цяло, алтернативния прочит на Ренесанса и историята на религиите. Наистина ли си верваш, че можеш да ми вмениш интереси за ВСВ, Възраждането или за отношенията на балканските народи от началото на миналия век? Как ще стане тая работа? Като са ви интересни други теми, дискутирайте си ги. Както виждаш, по никакъв начин не ви преча в разискванията за етническия състав на Добруджа или за драмите по Солунския фронт.

Дори в последните си изречения не пропускаш обичайната си практика да ми приписваш думи, които не съм казвал, след което да “ме” опровергаваш. Моите убеждения изключват разделянето на историята на важни и второстепенни части. Всичко, което се е случило, е важно и всяко едно историческо събитие е по своему добро. Към това “добро” дори приписвам и турското робство със своите особености. Има някои аспекти от него, които са главната причина българският народ да оцелее. Вярвам, че нещата щяха да бъдат много по-неблагоприятни, ако бяхме останали още няколко века в границите на “ВторИтЕ българскИ царствА” или бяхме попаднали по-рано под влиянието на Ренесанса и западноевропейската култура.
Когато разглеждам автохтонният произход на българите, го правя, защото това е Истината, нямам основатени причини да приемам която и да било от другите теории и още по-малко го правя с ПОЛИТИЧЕСКИ цели. Истината е независима от някакви си политически, икономически или психологически фактори. Тя е стойностна сама по себе си и затова заслужава да се търси – защото стойността й е вечна, чиста и с приложения не само във времена на политическа корупция, демографски срив и лазене по дъното.

Не се сдържам да отбележа как изброи албанци, румънци и гърци, а аз бих добавил и турци, и македонци, които също в различна степен се имат за автохтони. А ние, българите, баш по средата на тези автохтонни народи, не сме автохтони. Това е много интересно и адски праводопобно. Може би защото нашите учени са най-учени, а всички останали са заблудени овце и се домогват до автохтонството, защото от него нямало смисъл. Наистина мнозинството не е критерий, ама бива ли такава сляпа вяра в нашата така гениална ученост?

Текстът стана разводнен и дълъг, затова да ти резюмирам като един Марнавич съдържанието му: от тебе чакам “за пореден път” да си зададеш въпросите, да ми кажеш кои са другите ми никнеймове, за които не знам, да обясниш като на първосигнално същество кои са “никойците” зад Зиези, или в случай, че решиш да ме изненадаш, едно ИЗВИНЯВАЙТЕ за разнообразие. Не за мен, а за “другите ми никнеймове”, наричани още “никой”.



Тема Re: Защо евреите напускат Палестина ?!нови [re: komita]  
АвторZiezi (Нерегистриран)
Публикувано19.09.05 09:34



Само да вметна - днешните германци разбира се не са българи. Единствено българите са преки потомци на древните българи. Другите европейски народи до един имат във вените си българска кръв, но не са преки потомци на българите от праисторията и античността. Германците например в древността са си били почти чисти българи. Така наречените готи например, така наречените бургундури или бургунди - това са български племена. Днешната НОВА! германска нация е откраднала българска история , и си я е преписала на себе си. Това е все едно новоизмислената румънска нация да си направи история и да твърди, че "влахът" Калоян е румънец. Е как ще е румънец, като румънци има едва от 150 години а власите са латинизирани българи ?!

Поне един от персонажите на име Теодорих е всъщност Богорис, и това е 100% сигурно ! Този Богорис е покръстил част от българите - тези, над които е властвал. Германец ли става Богорис като му преведат името в средновековието ?! Не, той си е българин, но някой в средновековието си е проявил своеволие и му превел името на Теодорих! Самият факт , че носи българска "тракийска" благородническа титла е достатъчно показателен!

Никой не твърди, че днешните германци, днешните поляци и т.н. са българи. Напротив, единствени преки потомци на българите от древността се единствено и само българите. Всички други народи са малко или много облагородени от българите обаче !



Тема Re: Защо евреите напускат Палестина ?!нови [re: komita]  
Автор Ziezi (ex quo Vulgares)
Публикувано19.09.05 09:54



Ти търсиш да промениш нещата, но понякога това не е достатъчно.

Аз съм строител и знам, че когато надстрояваш една сграда без основи, новото реставрирано творение пада.

Та ти ако искаш да нагласиш нещата без да срутиш до основи старата изгнила постройка, ти просто си на грешна писта.

Това е все едно да градиш надстройка върху кулата в Пиза.

Комита, сриваме всичко до основи, защото е криво и грешно и старо, ценното отделяме за да ползваме, а после градим наново.

Ти твърдиш, че няма значение произхода на българите. Аз твърдя, че не си прав , защото дори и в битката за Македония, най-важното е да знаем произхода на българите, и тогава да приобщаваме нашите братя в Македония.

Всичко друго е наливане на бетон върху гнили дървени градежи !!!



Тема Re: Зверско Евала!нови [re: Rex Mysorum]  
Автор komita (ледоразбивач)
Публикувано19.09.05 10:42



Цар си на преиначаването на теми и на обръщането в насока, която няма нищо общо с предлаганата от мен критика. Журналистическият ти опит си казва думата. Ако си и този журналист за който се сещам, направо няма какво да се чудя. За щастие със Зиези намирам общ език. Не разбирам ТИ защо постоянно се криеш зад гърба му. Не разбирам защо ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ, започваш да ме убеждаваш в нещо, когато става въпрос не за НЕЩОТО, а за прилаганите МЕТОДИ на убеждение. Тъп и упорит, както се казва. За враждебноста казваш, ми няма такава-симпатичен си ми. Грешно си ме разбрал. За въпросите на Зиези, ами бяха около 40, Зиези ми отговори на 2 или 3. Щом си ги намерил, давай отговаряй. Пак да зачекна двойнственоста. Ми няма такава друже. Аз харесвам автохтонната теория и смятам че тя трябва да стане официална. Но не съм така вманиачен като теб, а и задавам много въпроси. И ако ти можеш да надговориш Крейг, Торн и мен във форума, то мога да ти кажа че срещу сериозни историци няма да издържиш и 10 минути. Това е жалкото. Ти си мислиш че си постигнал върха. Да ама не! Постигнал си върха във форума, но това нищо не означава! Имал си много посещения на сайта и голяма кореспонденция. Пак нищо не означава това. Ти още не си давал битка. Ти си във война, ама си като Тодол Живков-полулегален. Ти се криеш, но никой не те търси. Нямаш публикации нито във вестник, нито в списание, нито книга. Нямаш поява в телевизионно предаване. Нямаш диспут или хвърлена ръкавица към научните среди. Дълбаеш само. Но дълбането ти е толково символично, че вероятно има ултраидиотски тези, които са издълбали повече от теб.
Хайде сега хубаво се замисли над това което ти пиша и не го смятай за дуел.

ВМРО не обръща своите погледи ни на запад, ни на изток, ни другаде!


Тема Re: Защо евреите напускат Палестина ?!нови [re: Ziezi]  
Автор komita (ледоразбивач)
Публикувано19.09.05 10:46



Напротив, осъзнал съм че произхода на българите е от ОГРОМНО значение в борбата за българщината в Македония и Гърция.
Това което не одобрявам е залитанията и методите ви. Не виждам защо отново бягате от тази тема, а продължавате да ме убеждавате в нещо в което съм убеден.

ВМРО не обръща своите погледи ни на запад, ни на изток, ни другаде!


Тема Re: Защо евреите напускат Палестина ?!нови [re: Rex Mysorum]  
Автор Fallen_AngelМодератор (ReBornArchdevil)
Публикувано19.09.05 12:08



Рекс, прочети това ако обичаш, особено удебеленото:

Археология
Клубът е създаден на 06.10.00 10:45
Модератор: Fallen_Angel
Мнението не се проверява
Всичко мнения: 5794
Последно: 19.09.05 10:46
HTML е забранен
МЕТА ЕЗИК е разрешен
Имате право да четете и пишете в този клуб.
Мненията, които не са за този клуб се трият.

---

От няколко седмици съм тук, не се намесвам и засега не смятам, въпреки че на първа страница в клуба има теми, свързани с археологията точно толкова, колкото аз съм свързан с китайците. Така че не говори за гъвкавост на модераторите - помисли малко и за това, че ние също си имаме задължения и отговорности!




Тема "I'm not THAT bad when you get to know me" Smithнови [re: komita]  
Автор Rex Mysorum (sive Vulgarum)
Публикувано19.09.05 13:09



За враждебноста казваш, ми няма такава-симпатичен си ми.

И аз те обичам, но не до степен на заслепение, че да не забележа, че не ми отговори на нито един от въпросите, които ти бях резюмирал накрая.

За останалото:
1. Съмнявам се, че ме познаваш. Имаме общ познат, но нито той, нито ти, имате начин да направите връзката. Още повече, че не ми знаете истинското име, което ползвам в по-популярните издания, за които пиша. Не съм журналист, а рецензент, а нещата, които рецензирам, не предполагат широка известност. Да кажем, че се ползвам с някакво добро име в професионалните среди, но не и на ниво читатели.

2. Преди да ме пращаш на спорове със "сериозни учени" може би трябва първо да ги намерим. С малкото действително сериозни едва ли ще ми се налага да споря за каквото и да било.

3. Не бих казал, че се крия зад Зиези. Безпорен е фактът, че той е много по-навътре в нещата и на практика е лицето на тракийската теза на неофициално ниво, какъвто е д-р Ценов на официално ниво. Позоваването ми на Зиези се дължи на три основни причини - а) защото той принципно първи по-напористо постави болните теми на ниво дискусии, тоест малко или много всички останали ходим по неговите стъпки; б) защото бе така добър да ми разясни много въпроси, които съм му отправял. Противно на мнението ти, когато нещо не ми е ясно, не ме е срам да задавам въпроси, и c) защото той е примерът за подражание, нещо, което започнахте да оценявате едва когато се включих с тактиката си на "доброто и лошото ченге". От една страна си прав, че се "крия" зад него, защото лицето на предна позиция трябва да е лицето на по-знаещият и същевременно скромният, но от друга страна и заставам пред него, когато трябва да се обират негативите, които преди бяха насочени основно към него и в много по-малка степен към Хорбат. Те, двамата, бяха единствени до неотдавна - напомням ти го, ако си забравил времената преди да изникнем аз, beliathaurus, Per Per и пр.
Тактиката на "доброто и лошото ченге" е един от двата големи пробива, които бяха направени с моето появяване, като има и един по-малък, който ще премълча от иначе присъщата ми скромност.

4. Методите ми действително са дразнещи и точно това им беше целта от самото начало. От пореден клонинг на Зиези нямаше нужда, имаше нужда от контраст, при който да се постави по-знаещият в бялата светлина, която му се полага. А "лошото ченге-мракобесник" и да си тръгне, няма да е голяма загуба. На практика можеш да считаш, че клубът се е отървал от мен. Ще минавам периодично да пускам не мои материали (защото най-малкото не е моя работа аз да авторствувам на историческа тематика) и с това ще се изчерпва моето присъствие. С други думи, вече категорично сме във фаза 2. Следващите сътресения се очакват между фаза 2 и фаза 3, но по мои изчисления ще са незначителни в сравнение с това, с което всички сме навикнали.

5. Можеш да си сигурен, че ми е съвършено ясно за какво говориш и не ми е нужно да го осмислям, за да го разбера. Казвал съм ти го и по-преди, но ще го повторя директно и без заобикалки. Гледаш буквално на нещата и не можеш да прозреш, че играя роля, а част от тази роля са методите ми, които така искрено не харесваш. Те обаче са си неразделна част от ролята във фаза 1. Без тях няма смисъл. Сценарият е репетиран на други места и там фаза 1 беше сбита в няколко постинга (за разлика от дискусиите с месеци тук), затова успехът не беше особено задоволителен. Само двама нови автохтонци .
Докато в клуб История успехът е пълен. Ако не вярваш, питай Келка, Люси или който се сетиш кой е Добрият автохтонец и кой е Лошият. Сам на три пъти в тази тема казваш, че със Зиези може и да се разбереш, но с мене - не! Нямаш си представа колко се радвам да го чуя!!! Защото онова, което наблюдавах в месеците преди включването ми в дискусиите, хич не ми се нравеше. Е, с радост можем да отчетем, че отдавна не се е налагало да се създават теми като

.
Фактът, че пишем в спасителния клуб Археология, го отчитам като едно от редките изключения и то без пряка връзка с автохтонната теза.

По-искрена изповед и ексклузивна разходка зад кулисите на малката ми, но въздействаща пиеса, едва ли бих могъл да ти осигуря. Каквото си разбрал - това е.

6. За да няма объркване и излишна параноя, бързам да уточня, че каквото съм правил досега съм го правил на своя глава. Сам съм, няма други. Няма и други никнеймове. Така ще бъде и за в бъдеще. Ако изгубя, поне да губя само себе си. Не се дразни патриотично, че пунтирам Левски. Все пак по-добре българин да го прави, отколкото въстаника с феса.
---
А! Още нещо. Преди да ми вмениш самодоволство и чувство за безпогрешност искам да уточня, че действително направих грешки, предимно в епохата, в която Кайн се навърташе наоколо, имаше няколко рецидиви и по-късно, но ще се оправдая като един Шишманов с думите: "Коя млада наука не е преминала през периоди на трудности и сътресения?"
И при мен така, моята тактика е експериментална. Грешките се анализират и отсяват в движение. За щастие, засега те (грешките) не влияят негативно на гонения резултат. Това е важното.



Тема Re: Защо евреите напускат Палестина ?!нови [re: Fallen_Angel]  
Автор Rex Mysorum (sive Vulgarum)
Публикувано19.09.05 13:23



Оценявам гъвкавостта ти и благодаря за нея!
Каквото казах се отнасяше лично до Комита, оглавявания от него форум и то за КОНКРЕТНИ неща, които с него сме си обсъждали на лични бележки и в други теми. Ако имам забележки към твоето модериране, ще намеря думи да ти го кажа недвусмислено.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.