Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:27 15.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Археология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: РЕФОРМАТА в КИНнови [re: Дaниeлa]  
АвторДoн Taбaн (Нерегистриран)
Публикувано20.08.05 10:06



Като на Фол който е капото на Тракийската мафия ли? или като на Китов който е момчето за мокри дела на тази мафия?



Тема Re: РЕФОРМАТА в КИНнови [re: antex]  
Авторнeмa cтpaшнo (Нерегистриран)
Публикувано28.08.05 11:54



Нема страшно Ламбо е цар на риформите и шъ въ риформира та ум ще ви зайде ;-))



Тема на всеки километърънови [re: нeмa cтpaшнo]  
Авторcepreй (Нерегистриран)
Публикувано29.08.05 10:13



Ламбо е готин пич. Той несъмнено ще изиграе брилянтно ролята си на реформатор. Ще има епизоди като на всеки километър след 09.09.44 и преследването на враговете народни от Сергей.



Тема реформата - проформанови [re: antex]  
Авторнeли (Нерегистриран)
Публикувано05.09.05 12:49



В реформата относно КИН на всеки километър, метър и сантиметър е пълно с ченгета и техните агенти. От генерала до ефрейтора каквито искаш всякакви има. Да не обяснявам какво значи това - реформата ще бъде проформа момчета !



Тема Re: реформата - проформанови [re: нeли]  
Автортoтo (Нерегистриран)
Публикувано06.09.05 23:58



Като говориш за ченгета дай поне няколко имена! Иначе звучиш шаблонно и несериозно.



Тема Re: реформата - проформанови [re: нeли]  
Авторkyмчo вълчo (Нерегистриран)
Публикувано11.09.05 19:45



За едни ще е реформа за други ще е проформа :-)



Тема Изкушавам сенови [re: antex]  
Автор (изрод)
Публикувано13.09.05 15:37



да пиша в тази тема, само за да наруша реда анонимни мнения по въпроса:)
Интересно ми е каква е идеята на дискусията? Двама- трима "секретни" разбирача да загатват с недомлъвки неща, които нито могат да докажат, нито се опитват да го направят:) "Вижте ме какви работи знам!".... А с какво това помага на КИН- не е ясно. Безмислено губене на време- както своето, така и на четящите...
Няма ли някой с идея какво реално може да се направи по въпроса? :)

И какво ще кажете за следното: кое е по-доброто за потърпевшите културни ценности:
1. да намерят място в колекцията на някой вманиачен богаташ, адекватно съхранявани и добре пазени

или

2. да гният/ръждясват/избеляват и т.н. чакайки с години в някое музейно депо да се намерят някакви пари за консервация и реставрация и изобщо за осигуряване на нормални условия за съхранение и експозиция...

Не случайно в чуждата преса повдигат въпроса годни ли сме да опазим това, което изкопаваме:)

Пример- последните разкопки в Татул- пари за копане намериха, за консервация на изкопаното- не. Първият по-сериозен дъжд разруши за ден-два градежи, оцелели няколко хиляди години...

...Ветровете духат от хората с ниско налягане към хората с високо налягане...


Тема и аз съм анонимен :-)нови [re: CУ]  
Авторanon (Нерегистриран)
Публикувано15.09.05 12:25



Дали са анонимни постингите или не няма никакво значение.
Тъжното е че в момента реформата в КИН е стопирана.
Чиловата (разбирай царя) и Ламбо (разбирай БСП) са се хванали гуша за гуша и не се вижда консенсус по реформата. Без консенсус няма реформа а простотията на кръпките в старото законодателство е отчайваща.
Ченгетата (разбирай генералите) още от татово време са си заплюли културното наследство като дойна кравичка и си го цуцат ли цуцат :-)
Така че намирам много от анонимните постинги за верни.
Познайте защо и аз съм анонимен? Ами защото не ми стиска да кажа кой съм!
Предполагам че и колегите се страхуват да не бъдат изритани и поради това са анонимки с характер :-)



Тема ха!нови [re: anon]  
Автор (изрод)
Публикувано15.09.05 13:57



Изритани от къде?! Министерството? НИПК? Археологически институт с музей?! Къде сте, какви сте, многознайковци?! :))
И щом сте вътре в тези структури сигурно можете да направите повече от нас, дето само леем кървави сълзи, слушайки новините пред телевизора вкъщи:)

А за спрялата реформа- кога изобщо е тръгвала?! Със закон от 69 година...:) Генералите и дойната крава- ясно, това си ни е най-старата и добре организирана мафия още от соц - време. Ама това, че го знаем не помага

Дали сме анонимни или не няма значение, има значение дали търсим решение на проблема, с който всички сме толкова наясно:) Не говоря за емоционални излияния от типа "ето пак!", "те отново..." и "за пореден път нищо не се прави..."

Дайте да мислим какво реално може да бъде направено! Особено ако имате вътрешен поглед на нещата! Дреме ми, че сте анонимни.... макар че не виждам пречка да се регистрираш като Божидар Димитров примерно

...Ветровете духат от хората с ниско налягане към хората с високо налягане...


Тема е и?нови [re: CУ]  
АвторДoн Taбaн (Нерегистриран)
Публикувано19.09.05 13:47



Е и? Какво може реално да се направи?
Както чуваш тези от които уж зависят нещата се натискат на меките столчета за да не ги загубят. Най-много да облайват темата и да плачат за пари :-)
Въпросът не е в парите а в старата система!
Нужна е реформа на системата и овехтелите кадри трябва се се заменят заедно с вехтите столове на които стоят!
Аз съм оптимист :-) и не ми пука нито от служби нито от агентчета :-)))
Парата прави борбата и скоро ще разберете че хората с парите ще направят реформата. Абе хора това или ще бъде един нормален бизнес или ще бъде мафиотска история както сега. Не го ли разбрахте?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.