Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:45 20.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Археология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Покана за археологически разкопкинови [re: Гoшo]  
Автор militsa_danova (непознат )
Публикувано18.07.05 18:23



Гошо,
Това не е сайт за запознанства да ти напомня. Снимката ми, без значение как изглеждам, едва ли ще помогне на българската археология. Публикувахме тази покана, тъй като това, което колектива се опитва да направи чрез издирване на доброволци е в положителна за археологията насока (вече обясних мотивите си по въпроса). Аз самата работя доброволно.
Поздрави,
милица



Тема теманови [re: militsa_danova]  
Авторbat (Нерегистриран)
Публикувано19.07.05 10:07



темата, зададена най-отгоре наистина е различна, но задаващият тема не може да има контрол върху даващите мнения по-надолу. един вид, темата се развива от самосебе си чрез пишещите в нея , винаги е така. един въпрос поражда друг и друг, и така...
както и не може да се очаква всички да говорят сериозно в такъв вид форум, все пак тук влизат всякакви хора.
колкото до търсенето на доброволци, добре е, че опитваш и тук, но по-надеждно е чрез реални познанства - 100% познаваш хора, които участват в разкопки заради удоволствието, на всички разкопки има по някой ентусиаст, та чрез тези хора се намират и други подобни
търпение!> ако някой попадне на темата и се изкефи на предложението, със сигурност няма да го изпусне, а до тогава нека всеки си пише каквото иска, стига разбира се да е свързано с археологията



Тема Re: Покана за археологически разкопкинови [re: militsa_danova]  
Автор Dorian Gray (Crazy Dude)
Публикувано19.07.05 19:30



Ако те хареса може за теб да иде доброволец



Тема да питам само...нови [re: militsa_danova]  
АвторAkaДeмиkA (Нерегистриран)
Публикувано19.07.05 22:43



....някаква апаратура използва ли се за разкриването на обекта? Щото ако не се използва да си вземем личните рамков апарат, металдетектор Минелаб Релик Хаук и не на последно място Зонд 12



Тема Re: да питам само...нови [re: AkaДeмиkA]  
АвторMилицa (Нерегистриран)
Публикувано20.07.05 15:44



Здравей,
Апаратура...Аз мислех да предложа и кирки, лопати и прочие инструменти да не ползваме...Къде по натурално е, човек изпитва неповротимия допир до пръстта от която идва... :) Която пази тайните на нашата история... Оф, още малко ако попиша и наистина ще си повярвам, че нито инструменти, нито апаратура е нужна :)
Поздрави,
Милица



Тема Re: теманови [re: bat]  
АвторMилицa (Нерегистриран)
Публикувано20.07.05 15:56



Здравей,
Съгласна съм, че всеки има право на лично мнение, все пак това е форум, не пишем заедно научна статия (макар че и в тях понякога мнението преобладава над фактите). Просто темата за дневника изникна от никъде, тоест не беше и маргинално свързана с моята тема :) Иначе и аз също изказах моето мнение за воденето на дневник, колкото и скромно да е то. За връзката на темите с археологията- еми един господин излезе с предложение да си кача снимката на форума :) Та ясно ми е, че всякакви хора влизат.
Аз за доброволци се огледах в собствената си среда първо :) Та ентусиастите от там са вербувани за идеята :) Просто идеята е да се разгледат всички възможни варианти, включая и този форум.
Поздрави,
Милица



Тема Re: Покана за археологически разкопкинови [re: Dorian Gray]  
АвторMилицa (Нерегистриран)
Публикувано20.07.05 16:09



Здравей,
Че той и да ме хареса, по мене ли ще зяпа или работа ще върши?
Поздрави,
Милица



Тема Re: Покана за археологически разкопкинови [re: militsa_danova]  
Авторbat (Нерегистриран)
Публикувано20.07.05 16:37



аз бих се включил, но целия септември ще копая в Израел, при това доста интересен обект, който не мога да изпусна



Тема Re: Покана за археологически разкопкинови [re: bat]  
Автор militsa_danova (непознат )
Публикувано20.07.05 19:30



Здравей,
Благодаря ти за ентусиазма все пак! На какъв обект ще копаш в ха аретц бевакаша?
Милица



Тема Re: Покана за археологически разкопкинови [re: Mилицa]  
Автор Dorian Gray (Crazy Dude)
Публикувано20.07.05 20:17



То само работа не става. Иска и почивка - пък през почивката...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.