Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:43 17.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Археология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Древна Българска Земя  
Авторelak (Нерегистриран)
Публикувано01.07.05 01:59



"...Историкът оглавявал неправителствена организация"Древна Българска Земя" TAB.hit.bg има дъщеря и син , който живее в САЩ.Владее няколко езика , между които руски,френски,английски,гръцки,турски,тибетцки писмен език" лето 02 06 2005г Cherkezs www.all.bg. ВЕЧНА МУ ПАМЕТ НА ПРОФЕСОР СТАНИМИР КАЛОЯНОВ ПОЧИВАЙ В МИР. ЗАГУБАТА Е ГОЛЯМА ... МНОГО ГОЛЯМА .



Тема Re: Древна Българска Земянови [re: elak]  
Автор XOPЪ+БATЪ/XOPЪ+BATЪ (cana sub igo)
Публикувано01.07.05 22:23



+ А Тулча ме направи "професоръ" и то Калояновъ?! Погреба ме и заУпокойна ми изпе?!



Тема Re: Древна Българска Земянови [re: XOPЪ+БATЪ/XOPЪ+BATЪ]  
Автор Tyлca ()
Публикувано02.07.05 16:07



Нема страшно.
Ще "възкръснеш" напълно
в съответствие с ....
мистериите пеласгийски.
Един котел руйно тракийско вино
ще е само от полза за
процеса.



Тема Re: Древна Българска Земянови [re: Tyлca]  
Авторelak (Нерегистриран)
Публикувано03.07.05 04:19



Аз пък се притесних да не е ОРОС ,но който и да бе, ... това не омаловажава загубата.Друга ми бе мисълта ~понеже несъм достатъчно представителен~обадете се на ХОРата Любомир Георгиев , Костадин Атанасов и ги поканете да участват деино във ДИРА.Колкото повече ХОРа споделящи наще възгледи участват във форума толкова по широк кръг от обществото ще има допир до тях.Има толкоз много родолюбци които ''копаят''в различни области ...нека пресечната точка е тук,заедно щесме по силни ,може да се координираме,и пак може да се плюем наволя



Тема Re: Древна Българска Земянови [re: elak]  
АвторBobyr.bg (Нерегистриран)
Публикувано08.07.05 13:00



Браво! Напълно съм съгласен, че трябва по-добре да се коордивираме и да има по-вече хора тука. И то хора, които наистина ги интересува и им харесва темата. Би било хубаво и ако някой наистина разбиращ (сиреч професор или тъй подобни) се включи. Искам да бъда зесипан от информация! Давайте хора - Археологията има много по-олямо бъдеще отколкото всички друге си мислят!!!



Тема Re: Древна Българска Земянови [re: Bobyr.bg]  
Авторelak (Нерегистриран)
Публикувано29.07.05 20:13



Мир на праха му на Здравко Даскалов.



Тема Между впрочем...нови [re: elak]  
Автор Tyлca ()
Публикувано31.07.05 18:48



Комитата затвори темата в клуб "История".
Не знам какво да мисля по този случай,
ама делото
на Здравко Даскалов и неговия славен роднина
заслужават повече неформално обсъждане.
Дори и заблудите са ценни понякога.



Тема въпросната теманови [re: Tyлca]  
Автор N1mbus (абориген)
Публикувано31.07.05 19:22



се изроди в теории на конспирацията за евреи и цигани от страна на "сериозните". Добре беше заключена преди някой да се обърка, че "сериозните" са всъщност "несериозните параноици".

С уважение,
Rex Mysorum




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.