Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:50 02.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Археология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема трявна,габрово,дряновонови  
Авторmaximus (Нерегистриран)
Публикувано20.10.04 00:45



абе какво им е станало на иманярите 4е са нападнали нашия регион....гърмят и копат като луди:)



Тема Re: трявна,габрово,дряновонови [re: maximus]  
Авторkainn (Нерегистриран)
Публикувано03.11.04 09:09



4uh 4e 4asove predi smurta si Imperatora e bil v nego raion i e tursil ne6to....!!



Тема Re: псевдокаиннови [re: kainn]  
Автор Kain (детеубиец)
Публикувано05.11.04 00:03



Аз пък чух, че така съм ви бъркал в здравето, та даже и след като се изнесох от История, продължавате да си връщате на ника ми



Тема Re: псевдокаиннови [re: Kain]  
АвторCyпepпceвдokaин (Нерегистриран)
Публикувано05.11.04 10:12



kainn и Kain ?!?
Ей,шебек! Мислиш ли ,че някой ще седне да се занимава с теб и тъпият ти прякор? Че и да ти"си го връща на ника",а?Отвори си зъркелите!
И можеш само да си бръкнеш в .ъза, а не и в нечие здраве!



Тема Re: суперпсевдокаиннови [re: Cyпepпceвдokaин]  
АвторKaин (Нерегистриран)
Публикувано07.11.04 01:20



Мерси за деликатната еротична покана, но, не! Неа да бъркам из задника ти! След като пръстите ти не те слушкат веке, спасявай си се сам, сигурно ще измислиш и други начини да изразходиш сексуалната си енергия.




Тема Re: трявна,габрово,дряновонови [re: kainn]  
Авторavel (Нерегистриран)
Публикувано07.11.04 17:38



vuv vsi4ki saitove za imanqrstvo nai-malko se govori za tozi raion v centralna balgaria...mnogo mi e interesno kakvo puk 6te diri to4no tam bai Jeliazko...mir na praha mu!!!!



Тема Re: трявна,габрово,дряновoнови [re: avel]  
Авторlucii (Нерегистриран)
Публикувано12.11.04 19:25



nqkolko dena predi smarta si bai Jelqzko pose6tava Trqvna. v raiona na selo v blizost do vruh krastec toi tursi ostankite ot mandra v gorata.znam seloto,znam ostankite na mandrata.ne znam kakvo e tursil puk to4no tam????



Тема Re: трявна,габрово,дряновoнови [re: lucii]  
Авторkupo (Нерегистриран)
Публикувано13.11.04 21:57



I AZ SUM CHUVAL TAZI ISTORIA NO DOKOLKO E VIARNA NE ZNAM......DOKOLKOTO ZNAM STAVA VAPROS ZA MAZATA NA EDIN MANASTIR V KOQTO JITELITE NA SELOTO PREDI 150 GODINI SA SKRILI NE6TO MNOGO CENNO ZA BAI JELQZKO...

DRUGI MNENIQ?????



Тема Re: трявна,габрово,дряновoнови [re: kupo]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано19.11.04 23:46



smqtam 4e stava vapros za mandrata na edin manastir kadeto e skrito imaneto na cqloto selo.................imam kniga koqto opisva tozi moment



Тема Re: трявна,габрово,дряновонови [re: maximus]  
Авторazzz (Нерегистриран)
Публикувано29.11.04 19:09



abe ima li ne6to vqrno v tezi prikazki po gore..........naistina nikoi ne pi6e ni6to za tozi raoin....dali e beden na imaneta a?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.