Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:48 01.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Археология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Установен бе тоталитарен режим в клуб "История"нови  
Автор »№*ы{}lЏ3©®™ (Тортурач)
Публикувано09.09.04 11:07



Снощи бях пуснал в клуб "История" четири теми. Във всяка от тях имаше линк към различни исторически трудове на различни автори, живели на различни места, които са били написани на различни езици и нямащи никаква връзка помежду си.

Обаче това по някаква причина не се хареса на "големия шеф" - St. Lucifer. Той реши, че е необходимо да ми изтрие всички теми, и да ги превърне в една, озаглавена от него и всички мои постинги пуснати от негово име. Мотивът му - във всички тях се споменавали българите.

Когато реших да попитам защо той направи това, той ми изтри въпроса.

Този модератор си прави каквото му скимне, без да дава обяснения. Мисли, че клубът трябва да изглежда както само той желае, или по-точно - че е негова собственост.

Понеже ми трие постингите там, пускам тази тема тук.



Тема Re: Установен бе тоталитарен режим в клуб "История"нови [re: »№*ы{}lЏ3©®™]  
АвторX (Нерегистриран)
Публикувано09.09.04 11:50



E,че ти баш на Девети ли го откри тоя тоталитаризъм при "Историците"???
Те тия люде отдавна са си го установили!
Даже и преди време "макетата" се бъзикаха на няколко пъти с тях, ама все тая!



Тема Re: Установен бе тоталитарен режим в клуб "История"нови [re: X]  
Автор »№*ы{}lЏ3©®™ (Тортурач)
Публикувано09.09.04 15:23



Аз съм от "макетата" от около година
Тоталитарният режим в "история" е от по-скоро, а чак сега го изпитах на свой гръб.



Тема Re: г-н"Аз си имам гадже"нови [re: »№*ы{}lЏ3©®™]  
Автор Kain (убиец)
Публикувано12.09.04 19:34



Виж са пичага, ако денонощно пишеш теми, а после информираш всички в нета, как Ангела ти ги трие или просто ги обединява в една, скоро неа да имаш гадже. Ми поиграй си с неа мако бре, стиа с тоа нет..

Щом и двете - познанието, както и живота - са все добро, кое е зло тогава?



Тема Re: г-н"Аз си имам гадже"нови [re: Kain]  
Автор »№*ы{}lЏ3©®™ (Тортурач)
Публикувано13.09.04 21:12



Мурат, нещо много сериозно те е притеснила мисълта, че аз имам гадже, извинявай за емоционалния дискомфорт, който съм ти причинил.

Между другото, кога ще обявиш на обществеността, че имаш български произход?



Тема информация от мен за г-н "българите са турци"нови [re: Kain]  
Автор »№*ы{}lЏ3©®™ (Тортурач)
Публикувано14.09.04 16:37



Мурате, когато избиваш комплексите си из форумите (повечето време) изглеждаш много жалък.

Редактирано от »№*ы{}lЏ3©®™ на 14.09.04 16:46.



Тема Re: информация от мен за г-н "българите са турци"нови [re: »№*ы{}lЏ3©®™]  
Автор Kain (убиец)
Публикувано14.09.04 17:39



Hehhe, za razlika ot teb, az nqmam kompleksi nito na tema istoria, nito na tema profesionalna realizacia, nito na tema gadzeta, taka, 4e ne burzai da me slaga6 v tvoia kiup
A...i ne mi se surdi, ne az vi napravih sme6ni v Istoria..Vie po-princip sete si detska gradina ot palq4ovci i me ulesnqvate vuv vi6a stepen

Щом и двете - познанието, както и живота - са все добро, кое е зло тогава?

Редактирано от Kain на 14.09.04 17:46.



Тема Re: информация от мен за г-н "българите са турци"нови [re: Kain]  
Автор »№*ы{}lЏ3©®™ (Тортурач)
Публикувано14.09.04 21:23



Виж сега. Ти от история не разбираш абсолютно нищо, или поне такова впечатление оставяш.
Твоето присъствие по форумите се състои в това да пълниш темите с глупости и да пресичаш всяка дискусия в зародиш (добър пример е и този топик).

Понеже имаш българска кръв, но изцяло турско самосъзнание, си психически обременен. Стремиш се да провалиш всяка тема, в която се поставя под съмнение тюркския произход на българите. Това го правиш не с някакви исторически аргументи (единственият исторически аргумент, който съм видял досега от теб, беше линк към фантасмагоричен руски сайт за волжките българи), а с чисто и просто неадекватно поведение и отклоняване на темата към идиотски измерения, подобно на настоящата.
Преразглеждането на историческите трудове отпреди 100 години за теб е "Разбутване на кости" и е крайно нежелателно.
И всичко това само за да не се срамуваш, че имаш българска кръв, а да си живееш с убеждението, че си 100% турчин, понеже "българите винаги са били турци."



Тема Re: Детето на Диранови [re: »№*ы{}lЏ3©®™]  
Автор Kain (убиец)
Публикувано14.09.04 22:32




Алоо, санитарите..Баси как буксува здравната реформа
Абе в тоа дир е пълно с български турци бе! И все не разбират от история!
Ма са деструктивни, шото са обременени и не реват със срашна сила, че българите са арийци! Пресичат топика с кривите си ятагани..Гадове!!
Нямат си дори исторически аргументи! Че как иначе, нали за това са турци!
Нищо не искат да преразглеждат, дори стари 100годишни трудове..и костите на народа не искат да дигат..Ми да бе, шо да ги дигат, тва да не е убава Яна или три синджира роби, да си ги карат насам натам
ЕЕе, добре че си имаме в сайта бели и чистокръвни арийчета, веселяци по душа и потомци на Настрадин Ходжа, че да пускат лакардийки и да ни веселят масово..
Остани със здраве бели, лъжливи братко или както казват турците:
Ошчакал!

Брей..съвсем забравих, май те понаучих вече, че оня Теофан, дет го сканираш денонощно е исторически извор, професора Рашев е автор, а не обратното
Айде са, понеже съм с добро сърце
безплатен урок НОМЕР две...Тва тука се наричат кавички" "...Ей, ма ти май ги неаш и в ника си бре?! Ясно.....Та кавичките се слагат, като цитираш некого, например Рашев или мен. Ама да цитираш не значи да си измислиш нещо сам, ами да възпроизведеш точно казаното от другия!
Лесно е бе, не бой се, то за това акъл не се иска, даже наблюдателност ти не требе...копи/пейст и това е..
Щом и двете - познанието, както и живота - са все добро, кое е зло тогава?

Редактирано от Kain на 14.09.04 23:57.



Тема Re: Детето на Дира - Каинъ!нови [re: Kain]  
Автор XOP+БAT (cana sub igo)
Публикувано21.11.04 19:16



+ За поздравъ на новодошълъ - банъ! Явно МЕ ЛИЗА е много чувствителна когато стане въпросъ за елада!?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.