Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:21 14.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Археология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Отворена заплаха  
АвторAлekcaндъp (Нерегистриран)
Публикувано03.04.05 23:55



Автора на темата "Установен бе тоталитарен режим в клуб история" , така нареченият Но-мерчо( или как му е нечитаемия ник), заплашва клуб "цивилизации и исторически въстановки " с негово разрушаване , само погледнете темата в този клуб наречена "епископ Liebart ". Тези автохтонни момчета вече са успяли да затворят или тотално да окупират неколко клуба , като клуб история и клуб македодия.Нашият клуб е немодериран и е отворен
за всички , които се местят в наще основни теми. Но ние неискаме клуба ни да е поредната жертва на Зиезисти ( ако обаче въобще Зиези има с това нещо общо)или така наречени автохтонци и подобни на тех "патриоти ". Аман от такива !Неискаме , да затваряме клуба , нито да има модератор, понеже вярваме , че хората би требвало да се събират за дискусии (НО ПО СПЕЦИФИЧНИ ТЕМИ ЗА КЛУБА) свободно и да се осигури достъп за нерегистрираните. Помогнете !!!



Тема Re: Отворена заплаханови [re: Aлekcaндъp]  
Автор Nimbus-TF (Мизо Тракерен)
Публикувано04.04.05 01:15



Я такъв клуб не намирам. Да не е вече разтурен от страшилищата-зиезисти... тази паплач автохтонна?

[А][Ф][Т][О][Ф][Т][О][Н]

Редактирано от Nimbus-TF на 04.04.05 01:17.



Тема Re: Отворена заплаханови [re: Nimbus-TF]  
Автор Nimbus-TF (Мизо Тракерен)
Публикувано04.04.05 01:41



Аха, намерих го. Прочетох цялата тема и виждам кой създава кавгите - ти!
»№*ы{ђ}lЏ3©®™ пита съвсем кротко:

Възможно ли е понякога някой автор да лъже?

А ти как отговаряш? Да видим:

До нечитраемия ник : Ти и другите , нали завзехте и затворихте клуб история !
Тук , такива като теб са тотално нежелани. Аз цитирам хрониката и ти , като те познавам си дошел да си шириш вашите глупости. Направо ти казвам да си заминаваш....Клуба не е за комсомолци като теб !


Кой е глупакът? Този, който пита или онзи, който си мисли, че е наясно с всичко? Таман се притесних, че крайно симпатичният ми »№*ы{ђ}lЏ3©®™ се издънил нещо, а то каква била работата...

[А][Ф][Т][О][Ф][Т][О][Н]

Редактирано от Nimbus-TF на 04.04.05 01:43.



Тема До Нимбуснови [re: Nimbus-TF]  
АвторAlexander (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 02:30



Аз знам от самото начало ващо поведение , господин "кирилизатор".Четох ви темите достатъчно дълго да мога да кажа , какви са ви намеренията.Пък знаех веднага , че ще се съберете като лешоядите. Също помня и времена когато вас ви немаше , тогава хората са могли да си дискутират истински теми.
И когато си дошел да ти кажа нещо за кирилицата :
Българската кирилица не я имаме от войната , когато активистите като теб са я променили за бастардизирана руска гражданка. Има българи които и днес си пишат на латиница и не са помалко българи от вас. Когато един днес толкова уважаван чешки "автор" е назовал кирилицата като "азбуката на неграмотните" , много му се разсърдех ( то и като автор и писател за нищо това човече не си струва), но като погледнеш , как дрипляво имат написани регистрации на рибарските лодки коло дунава или издълбан надпис ЖОРО,
върху стената на исторически обект , думата неграмотници наистина идва на мисъл.Аз израстнах например с латиницата , и често имам проблем с кирилизатора. Ти пак , като много ефтиния патриот си се разокал в клуб история на хората пишещи на латиница. Имам впечатлението , че не ебило заради латиница ....И аз имам нещо против писането на латиница , а това сие , че не е арно да се пише на български на двадесет начина ползвайки латиница а че би требвало да има официялна българска латиница , която не само да позволява препис на български думи , но е и една степен към лесното изучаване на най- разпространени езици , като английския , и за средна европа немския.Моят личен опит е , че хората реващи за ползването на кирилицата , не са никакви "калиграфици".
Между другото , аз непретендирам да съм добър в българската граматика , но
мисля , че познавам , когато некой пише харни неща и когато не.Вие , Нимбусчо , сте нетолерантни заяждачи , които по характера немат нищо общо с нашия клуб , който никога нема да разбирате.За това ви казвам да не ни занимавате с ВАШИ глупости. И мойто момче , аз не се считам нито за голем интелигент , нито за "хитър". Но от друга страна , ако седнеш още днес да четеш , ще ти вземе неколко десетилетия , да си наравно с мен.
А знам яс много добро , как "номерчо пита съвсем кротко". Той ми е познат достатъчно за това , каква реакция е получил от мене.



Тема Re: До Нимбуснови [re: Alexander]  
Авторo! (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 02:59



Aleksandre,az ne vlizam v nego klub,no vi znam ot drugi postingi - kakto nomer4o,taka i tebe.I dvamata ste mi mnogo simpati4ni i se 4udq za kakvo se karate.Moze bi ako se opoznaete pove4e - nqma da ima svada.A moje bi e nedorazumenie,misunderstanding.




Тема Re: До Нимбуснови [re: Alexander]  
Автор Nimbus-TF (Мизо Тракерен)
Публикувано04.04.05 03:04



В отговор на:

Аз знам от самото начало ващо поведение...



И не само поведението ми. Вие знаете всичко и няма на какво повече да бъдете научени.

В отговор на:

истински теми



Veritas. Quid est veritas?

В отговор на:

думата неграмотници наистина идва на мисъл



Да, думата "неграмотници" ми идва на мисъл и като чета следното:
ващо (вместо вашето)
дошел (вместо дошъл)
помалко (вместо по-малко)
разсърдех (вместо разсърдих)
ефтин (вместо евтин)
ебило (вместо е било)
официялна (вместо официална)
реващи (вместо ревящи)
и т.н...

Неграмотни ли са тези, които пишат имената на Дунав и Европа с малка буква, които не знаят, че след препинателен знак се чуква интервалче, които не знаят, че пред "които" също се пише запетая?

В отговор на:

И мойто момче...



...ще викаш на сина си като станеш на мойте години.

В отговор на:

Той ми е познат...



Вече изяснихме, че на вас всичко ви е познато.

Нека все пак ви светна по някои въпроси:
1. И аз, и Тортурач, и Зиези, и всеки друг потребител на тези клубове имаме право да постваме КЪДЕТО си поискаме и КОГАТО си поискаме. Няма клуб, в който да съм нарушил което и да било правило. Много рядко си позволявам да се движа по тъч-линията, но никога не я прекрачвам. Това е въпрос на елементарно възпитание.

2. Елементарно възпитание е да изчакаш събеседника да се изкаже ПРЕДИ да се втурнете да го гоните, само защото ВИЕ СИ МИСЛИТЕ, че знаете какво той/тя ще каже.

3. Нито сте чел толкова, колкото се изтъквате, нито сте в позицията да раздавате присъди като "това са глупости". Не и без да се аргументирате защо са глупости. Не и на вашата все още, бих казал, детска възраст.

4. Ако сте чели малко философия, ще знаете, че околният свят е отражение на вътрешното ни Аз. Ако виждате "нетолерантни заяждачи", то то е, защото вие сте такъв, млади ми господине. То си личи и от нападките и гоненията срещу Тортурач след един негов най-невинен въпрос.

5. След като свършите с чешките "автори", намерете и прочетете анализи на лингвисти и специалисти от дузина области по темата "за и против латиницата като алтернатива за българска писменост". Може да ви изненадат, млади момко, с факти и аргументи против латиницата, които не са ви известни по рождение.

[А][Ф][Т][О][Ф][Т][О][Н]

Тема Re: До Нимбуснови [re: Nimbus-TF]  
АвторAлekcaндъp (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 03:41



Не ти ли го признах , мойто момче , че не съм силен в българската граматика ?
Аз немам нито един клас от българското училище , чедо....I am really sorry... Бих могъл да го пиша на два други езици отлично да го пиша , и на още четри други езици горе долу..... Колко е само
храбро от теб да ми държиш лекции по българска граматика ! ако мислиш , че ти презирам забележките , то аз всъщност ще ги чета три пъти , и ще се старая , да запомня правилното.И да беше пуснал нещо за минало-бешело време , защото и там не съм съвсем силен. В замяната , ако искаш ще ти кажа нещо за клезмер йидиш булгар мюзик , за да непишете с номерчо глупости в клуб Македония . Ето тук се вижда , че в место темите близки на македонски българи , пак се занивавате с глупости , сигурно да му правите кеф на Дунек......Щом сте извън темата в един клуб ,
нема начин да се държите по темите и в другия. Колкото до еФтиния , такъв ти беше и последния постинг. А про по : Английските и френските имена преписани на кирилица са преди всичко преписани зле от фонетичната гледна точка а туристите посещаващи България също се нуждаят от латинските транскрипти на българските пътни показатели.Бил ли дискутирал
подходяща форма на "булгарицата " - латиница за потреби на българския език ?
Пък защо не ми харесваш Ф-тото в думата еФтино ? Казвам ли ти аз за твоите
Ф-тата в думата аФтоФтон ?Съвсем не , според мене можеш думата и да си я татуираш на....или на....на където си искаш.!!



Тема Re: До Нимбуснови [re: Aлekcaндъp]  
Автор Nimbus-TF (Мизо Тракерен)
Публикувано04.04.05 03:50



След като се нуждаеш от мои постинги, за да научиш българската граматика, ще взема честичко да наминавам през свидния ти клуб. Няма да пиша много, само по същество, но граматически вярно - в името на твоя прогрес.

"Вятър ечи, Балкан стене,
сам съм юнак на коня.
Ида думички да пиша дене,
нощем сън ще ви прогоня..."

Отиде ви клубчето! Нямаме си автохтонен клуб, затова мисля да окупираме вашия. Чух, че нямал модератор даже!

Ой, клубе Цивилизации, земльо родна, автохтонна! Дръж се, идем, 'се отбор юнаци, макята ти ке разплачем!

[А][Ф][Т][О][Ф][Т][О][Н]

Редактирано от Nimbus-TF на 04.04.05 03:56.



Тема Do O-toнови [re: o!]  
АвторAlexander (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 03:50



Emi hubavo e predi vsichko , chovek da chete edin latino-bulgarski posting.Az lichno , za da te uspokoya , nemam nishto protiv horata i tehnite
LICHNI mneniya. Mozhebi , momchetata da sa me poznavali poveche , i te biha promenili mnenieto si za mene. No klubat istoricheski vastanovki zasluzhava da byde opazen ot horata , koito haber si nemat kakvo mogyt da napravat s avtohtonata si "invasia".Ili imat neshto konkretno za nashte temi , kato postvaneto na snimki na stenopisi , arh. nahodki , ili razbirat ot traditsiynite zanayati , ili prosto da si nameryat drugo mesto , naydobre bi bil Tehniya klub.



Тема Re: До Нимбуснови [re: Nimbus-TF]  
АвторAlexander (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 03:58



Клуба нема модератор , понеже сме си културни хора там.На вас ви требва Комитата , да ви трие , сигурно за това гледате къде да се навриете. Пък стихотворението ти май не е оригинала.И полека с инвазиата. Вие не сте създали нашият клуб и немате нищо позитивно , да допринесете.Пък не само номерчо , но и ти вече със закани ?Еми , клубовите мутри...Немам повечв време за теб момче...........




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.