Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:51 13.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Археология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ZA6TO  
АвторVYPROS (Нерегистриран)
Публикувано16.03.05 18:48



Za6to egiptqni,6umeri,nqkoi indianski plemena i drugi narodi sa pristqgali glavite si s lenti v drevnostta.Spored vas promenqne formata na 4erepa dali e samo s cel esteti4eski vyn6en vid ili poradi druga pri4ina?
www.hwh22.it/xit/S18_ clipeologia/clipeo_03.html



Тема Re: ZA6TOнови [re: VYPROS]  
Авторprimeri (Нерегистриран)
Публикувано16.03.05 18:54










Тема Re: ZA6TOнови [re: primeri]  
Авторvypros (Нерегистриран)
Публикувано17.03.05 09:24



Nqkoj ima li mnenie po vyprosa?



Тема Re: ZA6TOнови [re: vypros]  
Автор errata (Berserk)
Публикувано17.03.05 10:59



Da rechem, che glavata ti stava po-simetrichna (bilateralna simetria) i ot tuk stavash "po-krasiv". Kolkoto si "po-krasiv" tolkova sa po-golemi shansovete ti da" probiesh" v obstestvoto.


"In umbra, igitur, pugnabimus"


Тема Re: ZA6TOнови [re: errata]  
Авторza6to (Нерегистриран)
Публикувано17.03.05 13:46



gotino,haresa mi



Тема Re: ZA6TOнови [re: za6to]  
Авторkepaнa (Нерегистриран)
Публикувано17.03.05 22:34



само предположение.много първобитни племена иднес си дупчат ушите иносовете за да изглеждат по страшни или по красиви.С главата епо висша форма на управление.Само богоизбраните са имали тази привилегия.По всяка вероятност за да се закрепи стабилно короната за главата или за да се предпази аристокрациата от самозванци



Тема Re: ZA6TOнови [re: kepaнa]  
АвторФeйн (Нерегистриран)
Публикувано18.03.05 02:30



Абе вие всеки път ли по такъв начин си обяснявате нещата.
Ми то просто било,правели го да изглеждат по добре и да имали по-добри шансове в обществото.
Имитирали са нещо или някой ПО-СКОРО.
Рисунките и макетите на лет. апарати били случайни форми на украшения и фалшификати,незнам си какво.
Сега най-много за луд да ме обявят,кво става с вас бе хора,не можете ли да мислите вече.
В клуб астрология си пиша там с едни за галимацията около стъпването на американците на луната,понеже имаше едно предаване по БТВ,по едно време ми излиза някакъв идиот и ми казва Ти няма да ми говориш такива неща,че американците да се съмняваш в тях,защото модератора ще те банне и ще ти разпространи бана по другите форуми.

Тука трябва много да се смея и да ми е тъжно.



Тема Re: ZA6TOнови [re: primeri]  
Авторgriska chelkash (Нерегистриран)
Публикувано18.03.05 03:17



mislia che e svarzanos relegiozen kult. Obiknovenno pri tezi kulturi sa dse izvarshvali i trapanazii.



Тема Re: ZA6TOнови [re: Фeйн]  
Авторza6to (Нерегистриран)
Публикувано18.03.05 09:03



Hajde ne se zasqgaj sega,nikoj ne te obqvqva za lud,az prosto poiskah mneniq,poneze mi be6e interesno.Edva li mozem da znaem sys sigurnost za6to,no spored men vsqko ot mneniqta e interesno po svoj na4in.



Тема Re: ZA6TOнови [re: za6to]  
Авторza6to (Нерегистриран)
Публикувано18.03.05 09:10



Az mislq,4e dejstvitelno sa iskali da se otli4avat ot ostanaloto naselenie,edva li 6te se podlagat na dobrovolni my4eniqn toku-taka,no dali e poradi religiozni,esteti4eski ili drugi pri4ini si ostava zagadka.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.