Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:03 27.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Археология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Komita=mellisa  
АвторПcиxoлor (Нерегистриран)
Публикувано06.03.05 23:46



Проверете стилът на двете модераторки в клуб История и ще се убедите, че това е един и същи човек. Кой и откъде дърпа конците, брише и маца в тоя клуб се досетете сами. Там, където живее нашата модераторка слънцето изгрява малко по-късно и затова бришенето сутрин се забавя. На тази модераторка някой и плаща да ни следи и да ни брише. Някой, който много "ЛЮБИ" нашата мила Болгария. А вие си пишете, пишете....



Тема Re: Komita=mellisaнови [re: Пcиxoлor]  
Авторza ludo raboti,za ludo ne stoj (Нерегистриран)
Публикувано07.03.05 00:15



Ami opla4ete se na dir.bg.Dosta hora ste.Dosta hora se razo4arovaha,otvratiha i "izbqgaha" ot klub istoriq.AMI ORGANIZIRAJTE SE I pi6ete protestni pisma kydeto trqbva.



Тема Re: Komita=mellisaнови [re: za ludo raboti,za lu]  
Автор komita ()
Публикувано07.03.05 10:34



Не бе. Мелиса е жена, аз съм мъж. Не си ли го разбрал? И има едни програмки за проверка на айпито. Хвани някой хакер да ги провери и ще видиш кой от къде пише. Пак ви е хванала параноята. А от как съм модератор в клуба има толкова много пишещи колкото не е имало 6 месеца преди това. Направете си справка.



Тема Re: Komita=mellisaнови [re: za ludo raboti,za lu]  
Автор mellisa ()
Публикувано07.03.05 14:19



Мдам
Голям майтап е това - няма ме в история вече повече от 2 месеца, но някои хора явно още сънуват кошмари .
Да, доста хора се разочароваха и избягаха, да ти напомням ли, че и аз бях от тях ? Съсипахте клуба и го превърнахте в клуб Зиезистика и Алтернативна история, но това не стига, как ще живеете сега, когато няма с кого да се спори ?
Трудна работа е това, да видиш желанията си осъществени, нали ?

Cupitor Impossibilium


Тема Re: Komita=mellisaнови [re: mellisa]  
Автор NimbusTF (будна съвест)
Публикувано07.03.05 17:29



Един си тръгва, друг идва на негово място. Така стоят нещата.
Крайно време е старото и разклатеното да отстъпи място на новите* и прогресивни идеи. Соцзвученето на последното е умишлено.

Клуб Алтернативна история има ли? Май няма. Ако навиеш от Дира да направят такъв ви освобождавам територията за "сериозни" дебати. Ама едва ли ще направят, щото алтернативната история и Ганчо Ценов, чиито ученици сме със Зиези и още пет-десет други потребители, имат своето място в клуб История. Тъй че мисля да поостана. На който не му понасям на железните паяжинясали принципи - сбогом!

Предложете клуб за алтернативна история - направите ли го, освобождавам терена.
----
* новото всъщност е преоткритото старо и основополагащо в българската история. Ганчо Ценов - велик.

[А] [Б] [О] [Р] [И] [Г] [Е] [Н]

Редактирано от NimbusTF на 07.03.05 17:33.



Тема Re: Komita=mellisaнови [re: NimbusTF]  
Автор komita ()
Публикувано07.03.05 17:47



Ааааа, дай да се разберем!!! Никой не говори за освобождаване на терена.



Тема Re: Komita=mellisaнови [re: komita]  
Автор NimbusTF (будна съвест)
Публикувано07.03.05 17:56



Не в прав текст, но си модератор и не искаш клубът да се превръща в клуб Произход на българите, което си е своего рода покана да напущаме.

[А] [Б] [О] [Р] [И] [Г] [Е] [Н]


Тема Re: Komita=mellisaнови [re: NimbusTF]  
Автор komita ()
Публикувано07.03.05 20:02



Навремето аз и Тулса бяхме основни радетели за основаването на клуб Алтернативна История. Фукла не създаде клуб Алтернативна История, но създаде клуб Цивилизации и възстановки. Тулса намери добра почва там. Зиези и Хор+Бат опитаха да се насадят там, но хората тотално ги отхвърлиха и без да има модератор те се оттеглиха. Аз пък по стечение на обстоятелствата станах модератор в клуб История. Е те оттогава ми се промени погледа върху нещата. Оттогава чета всичко във форума и анализирам много от нещата. А нещата са че НИКОГА НЕ СЪМ ВИЖДАЛ ПО АГРЕСИВНО НАЛАГАНА ТЕЗА. Почти никакви доказателства, мощно оплюване на противниците, непрестанно пускане на теми с едно и също съдържание. И още нещо, най-главното НЕПРЕСТАННО РЕВАНЕ ОТ МОДЕРАТОРА, независимо кой е той. Трети месец съм модератор и съм изтрил повече теми и постинги на Каин отколкото на автохонците.
А това вие кое как разбирате си е ваш проблем. На мен ми писна да се обяснявам.
И между другото както аз съм честен, вие ще си признаете ли че използвате по два-три никнейма?!?! от различни айпита.



Тема Re: Komita=mellisaнови [re: komita]  
Автор NimbusTF (будна съвест)
Публикувано07.03.05 20:49



В отговор на:

А нещата са че НИКОГА НЕ СЪМ ВИЖДАЛ ПО АГРЕСИВНО НАЛАГАНА ТЕЗА.




Да, бе, да. Нали си привърженик на иранската теза? Как да не си виждал?

В отговор на:

Почти никакви доказателства, мощно оплюване на противниците, непрестанно пускане на теми с едно и също съдържание.




Ами проявяваш пристрастия, които можеш да си позволиш като участник в дискусиите, но не и като модератор. Това, което си написал, е въпрос на гледна точка.
Имаш Петър Добрев с неговата иранска теория, която е без почти никакви доказателства - при първата проверка рухват, съдържанието на всичките му книги на 70% е едно и също, а и си позволява да прави неприятни коментари за Г. Ценов и дори византийски автори.
Отскоро съм в клуба, но единственият, за когото може да се каже, че ОПЛЮВА, е Кайн. Другите, независимо какво гледище имат, понякога спорят разгорещено, но за оплюване и дума не може да става. Изключение прави отношението към Зиези, който бива оплюван от една агитка по default.

В отговор на:

И още нещо, най-главното НЕПРЕСТАННО РЕВАНЕ ОТ МОДЕРАТОРА, независимо кой е той.




Не знам кои са ревльовците, след като първите ми постигни в клуб История бяха по повод едно драматично напускане на един от посетителите...

В отговор на:

Трети месец съм модератор...




Желая ти дълга и плодотворна кариера.

В отговор на:

И между другото както аз съм честен, вие ще си признаете ли че използвате по два-три никнейма?!?! от различни айпита.




Кои "ние"? Аз имам само един никнейм. Искрено се забавлявам като ме взимат за Зиези. Ще потрая още малко и ще пусна две съсипателни доказателства, че сме различни хора. Да видим тогава колко глупаво ще се почувстват зиезофобите.
За себе си казвам отговорно - САМ СЪМ! За другите не мога да гарантирам, макар че бих се обзаложил, че Зиези, ХОР-БАТ, Пер Пер и Синия номер са различни потребители.

Не знам ти как би отговорил като се обръщат към теб като към група? Т. нар. автохтонци не сме служители на компания, които работят в един офис и имат пълна съгласуваност помежду си. Как бих могъл да знам дали, да речем Хорбат, пише с 10 или 20 ника? Освен това както иранската и тюркската, така и автохтонната теза не е обект на единно становище. Когато иде реч за подробности, конкретни теории на Зиези ми е трудно да ги смеля, а пък на Хорбат съвсем.
Ако имаш някакви проблеми с мен, говори ми. Но ако имаш проблем със Зиези или друг, не съм аз човекът, към когото трябва да се обръщаш.

[А] [Б] [О] [Р] [И] [Г] [Е] [Н]

Редактирано от NimbusTF на 07.03.05 20:59.



Тема Re: Komita=mellisaнови [re: mellisa]  
Авторhahaha (Нерегистриран)
Публикувано08.03.05 07:26



Neznam za6to otgovarq6 na men,sled kato nito pi6a v klub istoriq,nito sym sporil s teb?
Ve4e vi hva6ta paranoq
Ne sydi po sebe si za ostanalite.Ako ti ima6 nqkakvi jelaniq,ko6mari ili kompleksi,to gi otnesi kym 4oveka,kojto ti gi e zyzdal,a ne kym men.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.