Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:29 31.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Археология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Komita=mellisaнови [re: komita]  
Автор Nimbus-TF (мизиец)
Публикувано11.03.05 13:36



Хубаво, но аз твърдя, че използвам един ник, а ти твърдиш, че зад ника Нимбус не стои отделна личност, а някой друг от познатите потребители. За мен твоето твърдение Е от значение, защото то отрича моето съществуване. Кой съм, кажи си предположенията.

[А][Б][О][Р][И][Г][Е][Н]


Тема Re: Komita=mellisaнови [re: Nimbus-TF]  
Автор komita ()
Публикувано11.03.05 15:43



Зиези=Пер Пер=Нимбус!!!



Тема Re: Komita=mellisaнови [re: Nimbus-TF]  
Автор errata (Berserk)
Публикувано11.03.05 16:15



.... а ти твърдиш, че зад ника Нимбус не стои отделна личност, а някой друг от познатите потребители

Nimbus tuk nesto ne stava mnogo iasno. Kakvo tochno iskash da kazgesh s gornoto izrechenie?

1.)Edna lichnost ne mozge da ima poveche ot edin nik!?

I/ILI

2.)Ako edno nesto (uslovno narecheno potrebitel) ima poveche ot edin nik to tova nesto ne mozge da e lichnost!?

I po natatuk:

За мен твоето твърдение Е от значение, защото то отрича моето съществуване.

Ot vtoroto ti izrechenie stava iasno, che ti po-skoro imash v predvid tvurdrnir nomer- 2.

Kakto i da e stana mi dosta interesno i ste sum ti blagodaren ako hvurlish malko poveche svetlina vurhu po gornite tvurdenia.

PS. Ne che imam nesto konkretno v predvid - prosto lubopitstvo. Puk i za Komita mozge da e ot znacheni ako ochakvash niakkauv sto gode smislen otgovor ot nego.

"In umbra, igitur, pugnabimus"


Тема Re: Komita=mellisaнови [re: komita]  
Автор Nimbus-TF (мизиец)
Публикувано11.03.05 16:24



Зиези=Пер Пер - за това не мога да кажа нищо.

Пер Пер=Нимбус и Зиези = Нимбус - тук съм много против, въпреки че отъждествяването ми с тези господа реално ме ласкае.



Виж този линк. Дискусията е от края на миналата година, когато все още бях... зиезифоб. По-скоро сляп привърженик на бактрийската теза. Четири месеца по-късно не само съм с променени възгледи, но и ме приравняват с човека, който ме събуди. Иха!
Ако кажеш на някого от горепосочения форум, че съм Зиези, ще ти се изсмеят в лицето. С много от постоянните потребители там се познавам и "на живо", а има двама, които познават лично и Зиези. Считам това за доказателство, че не съм Зиези.

Не мога да оборя твърдението ти, че съм Пер Пер, но и не трябва да го правя, защото ти би могъл да си твърдиш, че съм и Хор-Бат, и Синия номер, и Орос и кой ли още не. Ти си модератор, би трябвало да виждаш IP-тата на потребителите. Аз съм клиент на NetIsSat, пиша от вкъщи и можеш да си сигурен, че не хващам такси, за да пусна нещо като Пер Пер от най-близкия комп. клуб, който е на три километра от дома ми, само и само да е друго айпито ми.

Бих могъл да ти разкрия с пълна точност самоличността си и къде работя. Тогава няма да има и грам съмнение, че г-н Живков (строителен инженер) не е г-н Стаменов (журналист). Но ще почакам още малко. Крайно време беше "автохтонците" да се повеселим на "конспирациите" на "сериозните".
Забавно е когато се вярва, че само един или двама са открили Истината! Опа, пак прозвучах като Зиези...

[А][Б][О][Р][И][Г][Е][Н]

Тема Re: Komita=mellisaнови [re: errata]  
Автор Nimbus-TF (мизиец)
Публикувано11.03.05 16:34



Любезни Errata, с г-н Комита дискусията ни на тема кой кой е и чрез колко ника пише почва още от едни лични бележки, с които едва ли сте запознат. Модераторът много добре ме е разбрал какво искам да кажа, което си личи и от това, че изплю камъчето. Аз пък съм му отговорил.
Имам професионалния тренинг да се изразявам тъй, че да ме разбират, не се безпокойте за Комита, той ще ме разбере. Сега остава модераторът да приеме, че автохтонците не са само Зиези и ХОР-БАТ. Само за два месеца откакто Зиези ми отвори очите съм посветил поне шестима души в Истината. Хората един по един се откъсват от контрола на българофобската Матрица.
Позволявам си да прогнозирам, че до няколко години "неавтохтонците" ще са абсолютно малцинство. Работя по въпроса - имам желание и средствата (не само фискални, а и медийна подкрепа).

[А][Б][О][Р][И][Г][Е][Н]

Редактирано от Nimbus-TF на 11.03.05 16:40.



Тема Re: Как изглежда "История"нови [re: Black Wolf]  
Автор Kain (детеубиец)
Публикувано11.03.05 16:55



как изглежда ли? Ми представи си санаториум за опасно луди, които са скъсали ризите и изразходват енергията си преди нашествието на санитерите.
Нещо като в "Полет над куковиче гнездо"


Seek&Destroy


Тема Re: Как изглежда "История"нови [re: Kain]  
Автор Nimbus-TF (мизиец)
Публикувано11.03.05 16:58



В отговор на:

Ми представи си санаториум за опасно луди, които са скъсали ризите и изразходват енергията си преди нашествието на санитерите.




И ти си в санаториума, Кайне, не се цепи от компанията.

[А][Б][О][Р][И][Г][Е][Н]

Тема Re: Как изглежда "История"нови [re: Nimbus-TF]  
Автор Kain (детеубиец)
Публикувано11.03.05 17:02



да, но аз съм санитар или не си разглеждал профила ми?


Seek&Destroy


Тема Re: Как изглежда "История"нови [re: Kain]  
Автор Nimbus-TF (мизиец)
Публикувано11.03.05 17:04



Или си санитар, или си самозванец. Що ли ми се чини, че си второто?

[А][Б][О][Р][И][Г][Е][Н]


Тема Re: Как изглежда "История"нови [re: Nimbus-TF]  
Авторвъпpoc (Нерегистриран)
Публикувано12.03.05 02:31



хора,какво делите толкова?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.