Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:22 07.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Археология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: НОЩНАТА АРХЕОЛОГИЯнови [re: Kain]  
Авторpich (Нерегистриран)
Публикувано11.10.04 15:43



Аве пич ти да не си от групата на Къта?
Моел да си свие всичко денем - то туй всеки го знае!
Бат Бойко пратил незаконно полицаите - сигур законно е да копа Къта нощем?!
И да го охраняват мними частни охранители - брейй тва се вика комбина?!
И накраа морал археолозите нямат, той е във вестниците когато плюят иманярите, на терена са си върли иманяри и тва сие :)))



Тема Re: НОЩНАТА АРХЕОЛОГИЯнови [re: pich]  
Автор Kain (детеубиец)
Публикувано11.10.04 18:46



Незаконно е да се обискират хора без прокурорска заповед.
Никъде в закона не пише, че на археолозите е забранено да копаят нощем, още повече те не са копали, а са документирали ситуацията, преди да приберат находките. Тва последното неа значение за теб, като иманяр, ма повервай, важно е за науката, независимо дали го правиш денем или на лампи.
За "мнимите охранители" е ясно, че само ИПОН са истински



Тема Китов краде ' дано да се спренови [re: Kain]  
Авторpich (Нерегистриран)
Публикувано13.10.04 00:34



Да де точно за ОТНАСЯНЕТО ставаше дума що да бъде през нощта и в компанията на съмнителни типове ...??? Пък за описването определено през деня ще е по-подходящо и за археолозите и за науката. Мигар на лампа се пропускат подробности ... и покрай това списъците стават непълни ... :)))
Ако витаеш още в облаците слез при народа и ще видиш и чуеш как всеки втори говори че Кита са го хванали в крачка и този пък не е могъл да се награби.



Тема Re: Китов краде ' дано да се спренови [re: pich]  
Автор Kain (детеубиец)
Публикувано13.10.04 13:25



Находките се прибират и описват в извън работно време, за да не влязат в гробницата такива като теб и да ги приберат на тъмно!
Кой ти е казал, че на лампи се виждало по-зле, отколкото през деня, ебаси простотията, тва е гробница все пак, там неа прозорци и тя се намира под земята(ако не знаеш), тка че лампи требе да има и денем! Аз неа нужда да слизам никъде, а ти не се мъчи да ме убеждаваш, че българския народ е банда слабоумни кретени!



Тема Re: Китов краде ' дано да се спренови [re: Kain]  
Авторвeлko (Нерегистриран)
Публикувано13.10.04 14:11



Знаеш ли не си прав. Археолозите че пипат е всеизвестно. Въпросът е че от две-три години съвсем изнагляха. Тези джипове и нощни истории доказват това. Бати Бойко го оставете, цял Казанлък приказва че Китов краде. Защо не питате какво е ставало преди години когато копаеше по 50 могили на сезон. Най-сетне познавам лично Т.Михайлов абсолютно коректен и точен човек. Никога няма да прати толкова полицаи без причина.



Тема Re: Китов краде ' дано да се спренови [re: вeлko]  
Автор Kain (детеубиец)
Публикувано15.10.04 21:33



Аз знам че съм прав. Хората винаги си приказват щуротии. Още Теофилакт Охридски е забелязал, че"българина е народ завистлив", аз бих добавил и "компетентен"..при всичките ни други достойнства.
Ченгетата са доказано неграмоти и корумпирани, пример бившия шеф на отдела за опазване на паметниците на к/рата полк.Гетов, дето държеше канал за износ на антики. Аз лично не познавам богати археолози, живеещи в разкош, каращи скъпи автомобили и прочее. Съветвам те да се огледаш в Казанлък и да видиш как живеят по-вишите ченгета и после, ко не те е срам, пак влизай в дира, па пиши глупости



Тема Китов краде и НЯМА да се спренови [re: Kain]  
Авторax (Нерегистриран)
Публикувано16.10.04 00:14



Ей наивник сигурно не знаеш за какво става дума и затова плещиш глупости.
Археоложката мафия не е от вчера. За разлика от тъпите мутри ченгета и прочие тези са белите якички и знаят какво и как правят. Естествено не са толкова кухи че да карат линкълни и ягуари и да дават поводи за раследване с ненормално висок жизнен стандарт.
Тази мафия датира още от Людмилино време. Сега начело е един професор старо нейно протеже и им дърпа конците на всичките. Тези гадове са толкова напред с парите че си имат дори своя офшорна банка.



Тема Re: Китов краде и НЯМА да се спренови [re: ax]  
Автор Kain (детеубиец)
Публикувано16.10.04 17:41



:)))Кретен...Мафийката по времето на Людмила беше от ченгета, а не от археолози(освен ако не смяташ Д.Иванов за археолог) Бат ти Божо също не е от таа гилдиа, а от другата..Тъй че моеш да ми спестиш
недомислиците дето изригваш..
Бе ти май си твърде тъп за иманяр, да не си ченгенце а?!!!



Тема Че кво му пречи...нови [re: Kain]  
Автор easy (wanderer)
Публикувано16.10.04 20:49



...да е и двете?
Те ония пишман-иманяри дето копат ги знаеш много добре що за стока са...

В отговор на:

Бе ти май си твърде тъп за иманяр, да не си ченгенце а?!!!




Take the highway to the end of the night...

Тема Re: Китов краде и НЯМА да се спренови [re: Kain]  
Авторбpъм (Нерегистриран)
Публикувано17.10.04 03:53



На майка ти путката, рязано педалче !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.