Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:14 24.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Археология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: верно е !нови [re: lutom]  
Авторbat bok (Нерегистриран)
Публикувано13.11.05 11:59



Да! Нерви ме и не само това, а и кражбите и подмените от музейните фондове и нощната археология за която повдигнах темата!



Тема някой да знае?нови [re: bat bok]  
Авторcakcaнa (Нерегистриран)
Публикувано23.11.05 18:35



Някой знае ли каква техника са дарили на археолозите?
Голяма радост има и се готвят за копане невиждано досега.



Тема Re: верно е !нови [re: bat bok]  
Автор lutom (бивш Келка)
Публикувано23.11.05 19:46



За кражбите са обърни към своите братя иманярите. Те са принцовете на нощната археология. Дипломиран археолог никога не краде това, което е изкопал. Той обича славата твърде много за да си я погубва. А и "подмените" не са толкова важни.



Тема Re: някой да знае?нови [re: cakcaнa]  
Авторвичo (Нерегистриран)
Публикувано01.12.05 12:43



Май нямат техника ами някакъв японец е дошъл тука със своя и им прави изследвания като дарение.



Тема Re: някой да знае?нови [re: вичo]  
Авторaчo (Нерегистриран)
Публикувано19.12.05 11:15



Археолозите имат само калпави монетари. Идвали са и преди чужденци и са правили замервания но после си отиват. Тонков и Катевски от лабораторията са зле оборудвани и сега не знам да имат нещо свястно. На редовите археолози няма кой да им даде нещо повече от монетарка.



Тема Re: НОЩНАТА АРХЕОЛОГИЯнови [re: bat bok]  
Авторzango (Нерегистриран)
Публикувано28.12.05 21:15



Видях Китов в един ристорант беше с едни мутри и си гукаха. Кат излезе се метна в един джип и си го подкара нанейде. Абе питам този ако не беше хайдук отде щеше да има пари за такъв джип?
Теа крадът и денем и нощем Гаранция!



Тема Re: НОЩНАТА АРХЕОЛОГИЯнови [re: zango]  
Автор lutom (бивш Келка)
Публикувано28.12.05 22:29



А ти какво правеше в мутренския ресторант, та видя Китов?
Селяндур некадърен! гж



Тема Re: НОЩНАТА АРХЕОЛОГИЯнови [re: lutom]  
Авторelak (Нерегистриран)
Публикувано29.12.05 20:45



Zango kelka ти забранява в не прав текст
(доколкото разбирам) всякакво посещения на ресторанти,
кръчми, заведения и слаткарници.Освен в следните случай -
при писмено разрешение от:
общинския съветник по местоживеене,
личния ти лекър,
регионалния директор на служба Противопожарна и Аварийна Безопаасност,
и от НОИ.

Междо другото Zango мнението не ти се зачита прекалено е "посно"
всеки може да напише нещо от този род по чужд адрес.

kelka данеби да бе и ти на някоя маса наоколо, че
така конкретизираш човека?!



Тема Re: Китов спаси находкитенови [re: лaзo]  
Автор CATЪPЧO (непознат )
Публикувано30.12.05 22:13



zdravei , priiatel4e , koi ti kaza 4e gospodina ti kitova ne krade , krade i oshe kak , ne znam , no sam siguren 4e e pahal predmet4eta tam kadeto slan4ice ne ogriava , a kolkoto do imaniarite , te sa si poriada4ni horica , sho ti ne izleznesh na poleto da te vidia kolko she izdarzish , da ama ne ti stiska , za tam se iska DUPEEE



Тема Re: НОЩНАТА АРХЕОЛОГИЯ [re: lutom]  
Автор CATЪPЧO (непознат )
Публикувано30.12.05 22:59



NE ZNAM KELK LI SI , LUTOM LI SI , ama mi se struva 4e si edno nedonos4e koeto sigurno pravi 4ekiiki na arheolozite , podhvarliat li po niakoe kokal4e ta gi zashitavash tolkova ili ti si riadko shastie kato tiah , de sho imashe razrushiha , a ti postoianno napadash trudovite horica [imaniar4eta]




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.