Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:16 09.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Археология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re:Дилема за vendel ???!!!нови [re: мoмчe циraнчe]  
АвторKlRKATA (Нерегистриран)
Публикувано17.05.06 14:41



mmmmmmmmmmmddddddddddddddaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.baja pari napraviha njakoi .zivi i zdravi da gi har4at deca vnuci snahi i dr.



Тема ТАЗИ ВЕЧЕРнови [re: KlRKATA]  
Авторбeзимeнeн (Нерегистриран)
Публикувано25.05.06 23:28



По националното радио от 24 до 3 часа ще се дискутира темата Царичина дори с някои от преките участници в експедицията



Тема Re: ТАЗИ ВЕЧЕРнови [re: бeзимeнeн]  
Автор 6Oth (незнаещ)
Публикувано27.05.06 04:57



Айде бе човек къде се загуби?
Жив и здрав бъди, пък вземи се обади.

Зависимите позиций на "Независимият печат".


Тема Re: ТАЗИ ВЕЧЕРнови [re: 6Oth]  
Автор Vencci R* (R*Я)
Публикувано27.05.06 05:13



Привет 60 !

Ето, че безименен се появи. . . .
Не съм слушаш предаването.
Казаха ли нещо конкретно ?

Привет Безименен !!!





Тема Заспааахнови [re: Vencci R*]  
Авторбeзимeнeн (Нерегистриран)
Публикувано27.05.06 22:41



до радиото и телефона
Пуснах го в 0,15 и се събудих в 2,45 и се стопих от яд.
Единственото което научих е, че Елизабета или Елисавета Логинова е написала книга. Продава се в София на работния й адрес - ул.Св. княз Борис I
В нета й намерих адреса и GSM-a, но реших да й се обадя в понеделник...
Нека си поспи



Тема Re: Заспааахнови [re: бeзимeнeн]  
Автор genefan (непознат )
Публикувано03.06.06 18:13



Тази публикация в Монитор по този случай ли е:


След толкова много тълкувания почва да се губи престава за реалните факти.



Тема НЕнови [re: genefan]  
АвторБE3ИMEHEH (Нерегистриран)
Публикувано03.06.06 21:57



НЕ Е ТОВА, НО ВСЕ ПАК БЛАГОДАРЯ ЗА МАТЕРИАЛА.



Тема Re:...генно внушено...?!нови [re: New Horizons]  
Авторelak (Нерегистриран)
Публикувано04.07.06 21:59




Ти си за психиатър!

Или можеби не - ти си от тайната съпротива и постоянно ме следиш, ровиш мой постове и инфо за мен, защото аз съм един от рептилите и искаш да ме спипаш и да изкопчиш цялата истина от мен. Няма да можеш. Още като ме наближиш ще те модефицирам генно и тогава ще си мой роб. Преклони се пред силата на извънземните и ще те наградим като те удостоим с титлата "Почитен гражданин на Подземното царство". Не забравяй че навсякъде имам кваркови излъчватели и с тях мога да спра цялата съпротива. Никога няма да се защитите ефективно, защото ние разработваме всички технологии и на вас оставяме само безопасните "трохи".

Поклони се и се подчини и ще бъдеш пощаден!


Хоризонтчо погледни че си жалък пред фактите...
има и много други, но ще излизам с доказателства само след
официални изявления, за да не лепиш фалшиви психо портрети на хората.
... Иначе живуркай си там в пещерата и не си подавай носа навън.



ДС изнесла тритонен саркофаг от Перперикон?

Тритонен каменен саркофаг бил изнесен по въздушен път преди четвърт век от тракийския скален дворец “Перперикон“, съобщи днес на пресконференция ръководителят на разкопките там проф. Николай Овчаров, цитиран от БТА.
Саркофагът е бил широк 1,8 метра и дълъг 3 метра. Датиран е от 2-3 век от н.е., с такъв надземен паметник римляните маркирали гроб на влиятелна личност. Археологът смята, че в него може би е бил погребан важен жрец. Преди месец, при инвентаризация в Регионалния исторически музей в Кърджали, бил открит фотоалбум на археолога Иван Балкански, сега покойник, в който с около 50 снимки са заснети разкопки на двореца, но само на една от тях ясно се вижда каменният саркофаг. Фотоалбумът е от 1981-1982 година. Николай Овчаров смята да продължи разследването си по изчезналата безценна антика. За допълнителна информация той ще потърси съдействие и от специалните служби. През 80-те години на миналия век между различните управления на ДС имало явна конкуренция по издирването на съкровища и антики.


Толкоз до момента относно констспирацията ималия, ималолия или само в "болните" ни глави се намира...?!



Тема Re:...генно внушено...?!нови [re: elak]  
АвторЧoвek (Нерегистриран)
Публикувано04.07.06 22:38



Вестник "Над 55", 19 - 26.06.2006г., стр.9: ТАЙНИТЕ СЛУЖБИ "САМОУБИВАХА" НЕУДОБНИТЕ С ПСИХОТРОННИ ОРЪЖИЯ" - автор инж. Марин Любенов. "В Русия разработвахме технологии за контрол над масите"...
Преди това - чели ли сте романа на Александър Беляев "Владетелят на света"? Моята книжка е издание 1972 година и то второ и е "избрано" от издадените в СССР съчинения на писателя. Вторият роман в книгата ми е "Продавач на въздух" - кога ли ще се стигне и до там?...
А за Перперикон - има си отделна тема, нека да водим дебатите там!
Конспирации е имало, има и ще има, няма защо да "се косим"...





Тема НЕЩО НОВОнови [re: elak]  
АвторБE3ИMEHEH (Нерегистриран)
Публикувано12.07.06 15:58



Здравей Елак,
Здравейте на всички пишещи по тази тема.
В днешния брой на "3-та възраст" има едно малко каренце за Яменското съкровище.

ТАМ СЕ ОПИСВА ЗА <???НАМЕРЕНА???> ТРЕТА СОМАТИ ПЕЩЕРА В БЪЛГАРИЯ В НАЧАЛОТО НА 19 ВЕК.
Мястото й е махала Ямен, с.Четирци, община Невестино.

В последния брой на вестник "Над 55" има три нови за мен факта за намереното при разкопките на Мишкова нива.

Колкото за случилото се на Перперикон това не е изключение.
Вероятно в Русия е и голямото парче от християнския саркофаг на сина на хан(кан или кхан) Омуртаг.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.