Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:23 03.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Археология
*Кратък преглед

Тема kajete,please  
Авторst (Нерегистриран)
Публикувано18.01.04 13:43



Ne sum sigurna,che trabva da pitam tuk.I vse pak shte probvam.
Triabva mi neshto po antropologia,predstoi mi izpit,koito e pod formata na referat.mrazia da hodia po biblioteki,a i niamam vreme.Daite niakoi adres kude da cheta.Po specialno:purvite choveci, prarodina na choveka,Darvin,otkritia i dr.
Blagodaria predvaritelno



Тема Re: kajete,pleaseнови [re: st]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано19.01.04 13:21



Следваш нещо, така ли? Ами като мразиш да ходиш по библиотеки мястото ти не е в университет (който и да е той). Защото такива като теб получават дипломи, затова сме на това дередже...

Нема линкове - отивай и чети...

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: kajete,pleaseнови [re: st]  
Автор mellisa (la solitaire)
Публикувано19.01.04 13:39



какъв език 4етеш, за да знам

cupitor impossibilium


Тема Re: kajete,pleaseнови [re: st]  
Автор!!! (Нерегистриран)
Публикувано19.01.04 23:36



bez 4etene nyama da mine..tuk moje6 samo da zadovoli6 lyubopitstvoto si



Тема Re: kajete,pleaseнови [re: Black Wolf]  
Авторst (Нерегистриран)
Публикувано22.01.04 17:41



Abe ti niakakuv problem li imash.
Ne mrazia da hodia po bibloteki, a i tova ne te zasiaga.Kolkoto do durjavata ni niama da prokopsa zaradi takiva kato teb, "svruhuslujlivi"



Тема Re: kajete,pleaseнови [re: st]  
АвторBLACK_WlTCH (Нерегистриран)
Публикувано30.01.04 04:16



ave ti tolkova li si typa 4e ne mojesh da si namerish edna obobshtavashta knijka po arheologiq ili antropologiq i da prepishesh?
takiva kato teb ne trqbva da gi puskat da vlqzat v universitet da go razgledat daje
moje bi e dobra ideq da ne vlizash v biblioteka 4e moje da se izgubish puk i shtom v i-net ne mojesh da si namerish materiali kvo ostava da te p[usnat v biblioteka [tam nqma google.com]




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.