Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:54 21.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Археология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Момко,нови [re: пeпeл oт циrapa]  
Авторaryavarta (Нерегистриран)
Публикувано16.02.04 12:42



ей го и другия путьо от хомодружинка "калинка" се обади

не бързай да ме приобщаваш към вашата групичка - допирните ни точки са точно николко

пък и съвети много обичаш да даваш ми се струва?

няма да те пререждам при сексолога - твоето посещение е по наложително - а след него веднага на психолог
или най добре веднага в газовата камера?



Тема Re: С най-добри чувства...нови [re: aryavarta]  
Авторпeпeл oт циrapa (Нерегистриран)
Публикувано16.02.04 17:02



Просто се притеснявам за тебе. Ако продължаваш в същия дух, ще откачиш окончателно.
Младежо, имаш сексуален проблем. Страхът ти от жените (който ти личи от начина ти на изразяване) те води до груби приказки в интернета (винаги на "мъжка" тема). Разбирам, че така изпускаш напрежението, но всичко е до време. В един момент ще ти изгърмят окончателно бушоните. Заместителя, наречен писане на "смели" приказки относно мъжки задни части във форумите, няма да ти върши работа дълго време. Насочвам те към сексолог, защото си зле, макар че ти не го забелязваш. А сексологът ще те насочи правилно, за да можеш сам да оцениш, как ще се развиваш от тук нататък. Крехките ти години ти създават усещането, че жените са страшни за теб (това е нормално за пубертета), но не можеш да ги заместиш с попържане в интернета.
Не се сърди, видно е дори и на тебе, че караш тежък пубертет.
Та и затова те насочвам към сексолога. Той ще прецени страховете ти от секса и ще реши дали от неопитност те е страх от жените или пък си хомосексуален. От начина ти на реакция САМО преполагам, че си хомосексуален. Не е беда. Ако станеш наясно със себе си, може и да почнеш да се образоваш. Сега тъпчеш на едно място, заради страхът ти, какъв си. Не реагирай така първично. Може и да не си хомосексуален. Тогава някой трябва да ти обясни, как да се държиш с жените. Останалото ще дойде от само себе си
Я излез на улицата и виж колко хубави момичета има



Тема Re: С най-добри чувства...нови [re: пeпeл oт циrapa]  
Авторaryavarta (Нерегистриран)
Публикувано16.02.04 19:08



притесняваш се за себе си не за мен - не ми излизай с изтъркани чифутски номерца
ако продължавам така ще откачиш ти - не аз
не ми се прави на загрижен - никой няма да ти повярва - не подценявай толкова хората(въпреки че е типично за вас да го правите и това ще ви затрие главите)
не ми обяснявай колко било хубаво да си хомосексуален защото не ме интересуват сексуалните ти ориентации нито пък чуждите такива трябва да ти влизат в работата.

начина който си избрал за да се отклониш от темата е толкова смотан и бездарен че ако ти бях един шеф щях да те пратя в първи клас
"путка" е мъж като теб и твоите приятелчета от тетралната група с която гастролирате тук и в клуб история и е обида към мъж - не жена - или може би се лъжа?


така "пращаше" на доктор всички чийто мнение не ти изнася вместо да подкрепиш несъгласието си с факти
това че не си съгласен с нещо няма никаква стойност защото колкото са хората по света толкова мнения има

а истинската тема която ти по най лигавия начин се опитваш да изместиш е:

откъде на къде хорбат или зиези или който и да е друг който има различно мнение от вашето ще му се казва да не пише повече?

каква ти е логиката?

пак повтарям "не съм съгласен" е невалидно обяснение - да не го забравиш

тази "война" която сте си измислили тук ще продължава докато не се научите да живеете в съвремения свят в който има свобода на словото и мнението

докато сте груби с инакомислещите участници тук ще са груби и с вас



Тема въпрос към ариавартанови [re: aryavarta]  
Автор mellisa (la solitaire)
Публикувано17.02.04 13:22



ариаварта,
ако ми позволиш, бих искала да ти задам един два въпроса.
тук няма модератор, а и без това ти можеш да влизаш откъдето си поискаш, така 4е не виждам при4ина да не ми отговориш сравнително 4естно.
защо го правиш вси4ко това с обидите и т.н. ? ти си образован млад 4овек, които, и на пук на пепелта съм убедена в това, е висико интилигентен.
даваш ли си сметка, 4е ако о4истим постингите ти от вси4ко, несвързано с история или археология, остава малко, ама много малко, което, въпреки вси4ко, е 4есто намясто и добре казано. така 4е, много те моля, обясни ми, защо винаги тръгваш с рогата напред ?

а сега да премина и към отговор на постингите ти. обвиняваш, 4е тук 4уждото мнение не се коментира или толерира. не говоря от името на никои друг освен от моето, така 4е ако ще ме обиждаш в отговор, прави го в единствено 4исло,

аз никога не съм дискриминирала когото и да е, и във всеки постинг запо4вам с толкова омръзналото ми даите ми доказателства и про4ие. фактите, за които ти говориш, рядко, да не кажа и никога, не са ми били давани. можеш да намериш мои теми, в които не само 4е съм цитирала изто4ници, но и съм прилагала подробна библиография, с множество заглавия. единственото, което наи-4есто полу4авам в отговор, са игра на думи и няколко обидни фрази.
и никога не съм казвала на хорбат или зиези да не пишат пове4е, зиези сам го реши, можеш да провериш - дори пусна и постинг за това в клуб история.

но за да не отклоняваме от темата не само на този постинг но и на клуба, ти казвам, 4е съм готова, и винаги съм била, да коментирам с теб всяка тема свързана свързана с археология и история, като фактите и аргументите ще са от припордиално зна4ение. няма зна4ение дали ше ми кажеш 4е стоунхендж е строен от извънземни или 4е египтяните са българи, до момента, до които можеш, и не казвам дори докажеш, а само подкрепиш с факти, ще проведа с удоволствие една дискусия с теб, дори и изобщо да не съм съгласна. но както и сам казваш, не съм съгласен не е валидно обяснение, затова и толкова трябват доводи и аргументи.

мелиса

cupitor impossibilium


Тема Re: Нека да навлезем в проблема...нови [re: aryavarta]  
Авторпeпeл oт циrapa (Нерегистриран)
Публикувано18.02.04 11:21



Млади момко,
първо ще тръгна от правилната посока, зададена от Мелиса. Та, кака ти Мелиса, като жена със стил и опит в отношения между хората (които ти все още като неукрепнал характер изучаваш), ти каза, че засега ти не си написал нищо по темите история и археология. Единствено те вълнува секса. Това е нормално за твоята възраст (а иначе съм съгласен с Мелиса, че не си глупаво момче - просто си неопитен).
Но нека да разгледаме нещата около твоите обръщения. Ти несъзнателно използваш женския полов орган като обида. Това издава погнусата ти от него. Нищо лично не съм имал към тебе като предполагам, че си хомосексуален. Просто ненавистта към женския полов орган издава една несигурност у тебе. Тази несигурност е свързана с проблеми в сексуалната ти ориентация. Всеки хомосексуален мъж изпитва омраза към липсващата част от неговата психология.
Не искам да те обидя, момче. Искам да ти помогна. Имаш нужда от помощ. И не се притеснявай от мисълта, че си "обратен". Въпрос е на биология. Ти не си виновен. Пък и хомосексуалността не е болест от гледна точка на инвалидност. Ти не си инвалид! Все пак Микеланжело, Оскар Уайлд и много други велики личности са били хомосексуални. Не свързвай състоянието си с думата "педераст". Тя е обидна, но се отнася например до политици или обикновени гамени, дори и хетеросексуални такива.
Но да вземем за пример и твои любими личности. Ами да речем шефът на СА (легионите на Хитлер) Рьом е бил хомосексуален. Но, та той е бил толкова верен на своя фюрер. Бил е голяма личност с талант за пълководец. Какво от това, че е бил хомосексуален. Тук трябва да го оценяваме като политик, а не като сексуална ориентация.
Пак ти повтарям. Отпусни се, защото в противен случай може да се разболееш психически. Ти не се усещаш. Ето, твърдиш, че пишеш във форуми "история" и "археология", а всъщност само псуваш. Това ти е проблема. Усилващо се състояние на безпомощност, страх и обърканост. Може би и родителите ти са виновни, но това е тема за по-нататък.



Тема Re: Нека да навлезем в проблема...нови [re: пeпeл oт циrapa]  
Авторaryavarta (Нерегистриран)
Публикувано18.02.04 12:40



путка човек си - кво да те правя като си такъв
не ми пробутвай хомосексуалните си наклонности - няма да те огрее
погнусата ми е към мъже-путки като теб - не се опитвай да извърташ смисъла - бегом марш в първи клас - не ставаш за провокатор



Тема Re: Жените не са нещо страшно...нови [re: aryavarta]  
Авторпeпeл oт циrapa (Нерегистриран)
Публикувано18.02.04 13:18



Тинейджър,
опитай все пак. Заслужава си. "Путката", дето толкова те плаши и го мразиш, е нещо прекрасно и не е повод да се плашиш от него. Това е живота момко. Още по-малко пък да използваш във вскидневните ти псувни неща от които не разбираш. Това, дето майка ти те ревнува от момичетата, не е повод да и се връзваш... Време ти е да опиташ от "забранения плод", много те е напънало...
И още, като псуваш само показваш интелектуална безпомощност. Опитай се да напишеш нещо нормално. Дори и да не е добре написано, простено ти е. Все пак си малък и тепърва се учиш. Както и при секса, де. Сега си мислиш, че си бабаит. И искаш да скриеш "срамния" за тебе факт, че си девствен. Девствен, ама барабар с мъжете наш Ариаварта разправя, как разбира той от "путки" и тяхното семантично значение. Засега единствено знаем, че нашият млад момък е все още с неясни и обаркани мисли относно секс, любов и т.н. Но никой учен не се родил. Ще порастнеш. Нема лошо
Покани едно девойче на кафе и после на кино. Дръж се естествено и то ще се получи. И пак ти повтарям: не се бой, ако усетиш, че си хомосексуален. Макар че в момента те е много страх от това, а? Девствен и без гадже... и всички си мислят, че си хомо... Поне в клуб археология можеш да се направиш на мъж, а?



Тема Re: Жените не са нещо страшно...нови [re: пeпeл oт циrapa]  
Автор easy (wanderer)
Публикувано18.02.04 14:24



Направо ти завиждам за огромното количество свободно време



Тема Re: Карай да е весело!нови [re: easy]  
Авторпeпeл oт циrapa (Нерегистриран)
Публикувано18.02.04 14:59



Много обичам да се занимавам с интернет идиоти. Като ги гледаш само, как се гърчат в собствената си комплексария
Между другото на научните съвети, на които ми се налага да присъствам, има къде по-тежки случаи от тоя тийн. То си е една тренировка, макар че там човек се заяжда със себеподобните си по доста по-сложен начин.
А, бе, купон да става!



Тема Re: Жените не са нещо страшно...нови [re: пeпeл oт циrapa]  
Автор mellisa (la solitaire)
Публикувано18.02.04 15:10



пепел,
не мислиш ли 4е е време да престанеш да 4етеш фроид късно ве4ер, определено не се отразява добре на постингите ти към ариаварта. а пък и за консултации от този род хората пари взимат.
остави го намира, него и сексуалните му ориентации, туку виж фоурмът потръгнал в посока археология. защото ако аз трябва да правя психологи4ески портрет, бих ти казала, 4е поради липса на достатъ4но свободно пространство в клуб история, ти трансферира голяма 4аст от енергията си в дале4 по-свободният и наи-ве4е немодериран клуб археология.
а и мога да каже едно две неща във връзка с факта, 4е ти отговаряш на ариав., а не тои на теб.
защо да не опитаме да проведем един нормален разговор, в които детеродни женски органи, както и сексуални предпо4итания към собстевия пол, да са настрани от темата. или пък ако толкова настоявате и двамата, поне да го вклиу4им в археологи4ески разговор, стил хомосексуалността през древността, или нещо подобно. може и да се полу4и нещо, кои знае. а и тези дни имам достатъ4но свободно време за губене ( какво да се прави, в атина вали сняг и гърците затвориха не само акропола, което донякъде е разбираемо, в предвид това 4е това е отворено пространство, но и националния музеи, което е много по-малко разбираемо, понеже, или поне беше така последният път, когато го посетих, въпросното здание си имаще покрив)

мелиса

cupitor impossibilium



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.