Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:48 23.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Археология
*Кратък преглед

Тема POMOGNETE na edin neznaesht  
Авторnu (Нерегистриран)
Публикувано18.10.02 11:49



Ako niakoi moje da mi pomogne...
Triabva da nau4a neshto koeto e unikalno za Bylgaria i go niama nikyde drugyde NO da e doprineslo po niakakyv na4in za razvitieto na 4ove4estvoto. Sy6to da byde polojitelno i da ne e azbukata.
Ako niakoi znae molia pomognete.
Blagodaria!



Тема Re: POMOGNETE na edin neznaeshtнови [re: nu]  
Авторi (Нерегистриран)
Публикувано30.10.02 23:53



...Kakvo iskash da dokajesh? Neshto veliko li? Prevuzhojdashto , dominirashto? Kakvo po tochno?



Тема Re: POMOGNETE na edin neznaeshtнови [re: i]  
АвторHADES (Нерегистриран)
Публикувано31.10.02 20:06



Brato,tursi knigite na Krustyo Mutaf4iev-trilogiata''ISTORIA NA PRABULGARITE''i se otnesi seriozno kum tova-no mnogo te molya kato nau4ish neshto mi pishi-da obmenyame informacia i idei!



Тема Re: POMOGNETE na edin neznaeshtнови [re: nu]  
Автор webkid ()
Публикувано20.11.02 18:16



pi4 , nema takowa jiwotno.. moje bi kompjutara - john atanasow .. ne znam ..

a za azbukata - prosto uprawnitzite po onowa wreme sa reshili, che taja azbuka e mnogo gut, i sa ja prieli. nie ne mojem da twardim, che Kiril i Metodij sa bili bylgari, oswen ako ne namerim njakakwi dokumenti , belejki etc, koito sa izcheznali ( ako gi e imalo ) mnooogo otdawna.



Тема Re: POMOGNETE na edin neznaeshtнови [re: webkid]  
Автор ugly (imanqrov)
Публикувано30.11.02 15:47



Znaesh li 4e Balgariq e edno golqmo bogatstvo!,za momenta 6te ti kaja 4e 197.. i nqkoi godina ne pomnq to4no(v arhivite na Varnenskiqt Muzei 6te nau4ish vsi4ko)v edna dosta golqma mogila koqto se namira v okolnostite na Varna otkrivat ZLATNI NAKITI,I GLINENI SUDOVE DATIRA6TI 7000(sedem hilqdi) godini predi hrista!!!.A tova gi pravi sami po-sebesi onikalni za nashiqt kontinent kato nai starite predmeti otkriti nqkoga v Evropa,i osobeno dokazatelstvoto 4e nashite predci ne sa bili ot "plemeto baluba",ili kazano NEANDERTALCI, a sa imali dosta razvita civilizaciq koqto e vladeela obrabotvaneto zlato tolkova dobre,4e e smeshno da gi opredelqt kato divaci lovci koito sa se prepitavali samo s lovuvane!!!.E tova e ot men dano sam ti bil ot polza.



Тема Re: POMOGNETE na edin neznaeshtнови [re: nu]  
Авторpythia (Нерегистриран)
Публикувано30.11.02 22:21



razgledai mi saita moje i da nemerish neshto interesno
http://thracology.dir.bg/



Тема Re: POMOGNETE na edin neznaeshtнови [re: nu]  
Автор attyla (непознат )
Публикувано03.12.02 10:48



Ами ПРАБЪЛГАРСКИЯТ КАЛЕНДАР е най- стария и най- точен, открит до момента. Ако това не е уникално- тогава не знам.
А ко искаш се поинтересувай и за постиженията на българската армия.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.