Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:00 18.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Археология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: тракологиянови [re: sonya]  
Авторnjuni (Нерегистриран)
Публикувано22.01.02 00:05



mi dobre e sonya ne o4akvah takava dobre obrabotena stranica ot nqkoi pove4eto ot na6te ,,arheolozi" ne mojat da razli4at trakijska kolesnica ot kombain ot 2 metra kamo li ne6to drugo radvam se 4e ti e interesno i uspeh



Тема Re: тракологиянови [re: njuni]  
Авторsonya (Нерегистриран)
Публикувано22.01.02 09:41



ti archeolozite ne gi gledai, te sa profani, nadyavam se pravish razlika mejdu archelozi i tracolozi:-))) razlikata e kolkoto ot kombain do trakiiska kolesnitsa ha ha :-))))



Тема Re: тракологиянови [re: sonya]  
Авторnjuni (Нерегистриран)
Публикувано22.01.02 21:26



izvinjavai 4e ne napravih tazi razlika a vsu6tnost i az sum zavur6il to4no tova v СУ no be6e dosta otdavna primerno 10 godini a moje i malko pove4e ottogava ne se sre6tam s kolegi a nqkoi ot tqh ve4e 4etat lekcii po natam 6te se radvam ako si 4atim po malko no sega e murtuv sezon i trqbva da se 4ete blagodarq za stranicata



Тема Re: тракологиянови [re: sonya]  
Авторeлeмar (Нерегистриран)
Публикувано22.01.02 23:42



Колко градове на траките има на Българска територия



Тема Re: тракологиянови [re: njuni]  
Авторsonya (Нерегистриран)
Публикувано23.01.02 09:36



ami ako iskash mi pishi na e - mail- a ili ostavi tvoya che tuka v tezi klubove ima i golemi tapanari :-)))



Тема Re: тракологиянови [re: njuni]  
Авторsonya (Нерегистриран)
Публикувано23.01.02 11:00



e - mail-a mi e
sonya.ilieva@regent.bg
shte se radvam ako mi pishesh :-))

uspeh!



Тема Re: тракологиянови [re: sonya]  
Автор easy (непознат)
Публикувано23.01.02 15:28



добре, че са археолозите, за да ви откриват нещата, върху които да пишете - при това доста често пълни идиотии...
защо не си направите клуб "тракология"? а този би трябвало да се прекръсти на клуб "иманяри"...

Хайде, със здраве



Тема Re: тракологиянови [re: easy]  
Авторsonya (Нерегистриран)
Публикувано23.01.02 16:43



haha dobre che sa archeolozite da sasipvat istoricheskite pametnitsi na kulturata:-)))
ne zabravyai che arheologiyata e pomoshtna nauka na trakologiyata i istoriyata :-))) ha ha



Тема Re: тракологиянови [re: easy]  
Авторnjuni (Нерегистриран)
Публикувано23.01.02 18:42



easy malko da te svetnem navsqkude po sveta imanqrstvoto se smqta za hobi ako ne hodi6 na pametnici na kulturata a na edin bql 4ovek da mu posegne6 na hobito 6te te sdere ot dela purvo se nau4i da pravi6 razlika m/u imanqr i tursa4 arheolozite hodjat po stupkite na tursa4ite a v BG sa stra6no naduti i ne priemat novi idei vuob6te tova idva o6te ot na4aloto na 20 vek kogato obiknoven urednik stava profesor obiknoven 4ista4 su6to stava profesor a tolkova ta4eniqt Zlatarski e uburkal cqlata Bulgarska istoriq bil e nai obiknoven tapougulnik s vruzki ako si tolko otvoren opitai da pro4ete6 negovi prevodi ot latinski i gi sravnqvai s originala A imame i mnogo golemi svetila az li4no mnogo uvajavam mnogo ot tqh Za sujalenie takiva debili kato Kitov vinagi se znaqt pove4e toq v gradinkata pred narodniq da kopne 6te izkara tzarsko pogrebenie a za Starosel iskam o6te da te svetnem 4e pi6e o6te v edin godi6nik ot na4aloto na 20 v. Ama vie kato zavur6ite mislite 4e ste hvanali dedo gospod za tova i spirate da 4etete AKO OBI4A6 NE MI REPLIKIRAI NQMAME NI6TO OB6TO sigurno i ti hodi6 sled stupkite na tursa4ite



Тема Re: тракологиянови [re: easy]  
Авторhjuni (Нерегистриран)
Публикувано23.01.02 18:49



a ako njama6 da kaje6 ne6to seriozno i ne ti e interesno PALI MOTORO v drug klub aman ot visoko planinski djentulmeni




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.