Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:21 19.04.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Алкохолизъм, сатанизъм, магьосничество  
Автор Prosecutor devil (Яков Пратеникът)
Публикувано02.05.16 01:45



Весела случка се разиграла пред хранителен магазин в квартал Гоце Делчев в столицата. Тълпа народ се събрала пред входа на супермаркетът около падналия на земята алкохолик, сатанист и магьосник Кольо. Отначало Кольо се появил пиян пред супермаркета и не могъл да изтегли пари от банкоматът си и хората му помогнали но понеже отново той бил пиян го посъветвали да си купи храна а не алкохол. Напротив Кольо излязъл с една бутилка водка и припаднал пиян пред входа на магазина, припаднал с изваден полов член от панталоните и тълпата хора се събрала за минути около него.

Това е понеже Кольо който е доказан алкохолик и се занимава с магьосничество твърди че бил приятел със Сатаната. Все едно излиза че Сатаната който е вторият след Бог е някакъв квартален алкохолик на нивото на Кольо. И естествено следват удари.



Това далеч не е първото припадане на Кольо, лично аз съм го заснел как припадна от алкохол на едно място и отново припадна с изваден полов член но понеже съм го снимал отгоре в гръб това не се вижда. Редовната реплика на алкохолизираният магьосник Кольо е че "Сатаната е другото лице на Господ" което не е вярно защото Сатаната може да е обвинител на човечеството, прокурор в небесния съд на умрелите но той не е "другото лице на Господ".


Напоследък чувам че Кольо серел на публични места и си бършел задника с листа. Чували се едни пъшкания и хората гледали един гъз и един корем. С некви абсолютно клошари комуникира, бърши си гъза с клони и листа, занимава с някаква умствено-изостанала, говори си с некви 60 годишни пенсионери.



Тема Re: Алкохолизъм, сатанизъм, магьосничествонови [re: Prosecutor devil]  
Автор girasol* (усмихната)
Публикувано02.05.16 10:40



Къде точно е смешката на този връх на остоумието?
Алкохолизъм е болест като всяка друга болест и ако смяташ че е редно да снимаш и описваш симптомите на болестта, защо не продължиш с Алцхаймер или рак на тестисите?



Усмихни се, има изход.

Тема Re: Алкохолизъм, сатанизъм, магьосничествонови [re: girasol*]  
Автор Prosecutor devil (Яков Пратеникът)
Публикувано02.05.16 12:55



Смешката е че преди да ме вкарат в лудницата мен аз се идентифицирах на една лекарка, казах

Ти знаеш ли какво означава това всъщност? Есес са охранителната полиция на Хитлер който има договор със Сатаната, а в случая есес Сейтън означава охранителна полиция на Сатаната!

Смешката по отношение на Кольо е как моят господар го прави на парцалив шут а той се обърна към сатанизма мисля че през 2006та година а а аз 11 години по-рано и съм жив и здрав и в доста добро здраве. Нещо повече - през миналата седмица я ми се връзват 10 часа сън я не.

Алкохолизмът е заболяване на духа в рамките на което материята поглъща духът посредством порокът на алкохолът - понеже на Кольо пентаграмата беше обърната надолу и точно това символизираше.


и ако смяташ че е редно да снимаш и описваш симптомите на болестта, защо не продължиш с Алцхаймер или рак на тестисите?

благодаря за чудесните идеи!

музикален поздрав за вас!



Тема Re: Алкохолизъм, сатанизъм, магьосничествонови [re: Prosecutor devil]  
Автор Sandu62 (член)
Публикувано03.05.16 06:17



Най - сетне да прочета в този клуб нещо ново, интересно и вдъхновяващо. Браво!Обаче имам нужда от твоята помощ, за да схвана напълно това, което споделяш, щото и напълно искам да настъпи моето изцеление. Как да се пазя от охранителната полиция на сатаната? Как да разбера, дали не ми е килнат пентаграма, а не дай боже изцяло да е обърнат и аз да не знам? Какво да правя с това, написаното с червени букви? Да го гледам всеки ден по половин час, например? Ще ми помогне ли, ако го гледам всеки ден по половин час? Или трябва да отделям време всеки ден три пъти по половин да го гледам? Или е нужно лично ти да го наместиш това с червените букви в главата ми, за да се намести и пентаграма ми? Казвай какво да правя и да действам.

Редактирано от Sandu62 на 03.05.16 06:20.



Тема Re: Алкохолизъм, сатанизъм, магьосничествонови [re: Sandu62]  
Автор Prosecutor devil (Яков Пратеникът)
Публикувано03.05.16 07:25



Много лесно - изпълнявай 10те божи заповеди и се пази от греховете описани в Библията. Това долу в този постинг на който си отговорил е подписа на Сатана и гибелно е да го гледаш. Няма да ти помогне а може да те убие. Ако носиш пентаграма ти вече си наш човек. От нас измъкване няма.



Тема Re: Алкохолизъм, сатанизъм, магьосничествонови [re: Prosecutor devil]  
Автор belkanto (непознат)
Публикувано20.05.16 11:58







Тема Re: Алкохолизъм, сатанизъм, магьосничествонови [re: Prosecutor devil]  
Автор antontehnika (непознат )
Публикувано31.05.16 11:34



аз си мислех,че не съм в ред,докато не посетих това прекрасно място.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.