Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:00 23.04.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Една чудовищна история  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано29.03.16 22:52



Чудя се как и откъде да започна историята си. Ще се постарая да бъда по-кратък и по-елементарен в писанията си за да ме разберете правилно. Аз не съм алкохолик нито съм сто процентов трезвеник, просто за мен психиатрите твърдят че съм шизофреник. Да това е истина с уговорката обаче че шизофренията ми доведе до демонично нападение през август 2005та година което е предмет на съвсем отделна тема. Бях предупреден още преди това демонично нападение да не пия алкохол но и това демонично нападение не беше свързано с алкохол ни най-малко защото аз започнах да пия месеци след него и заради него през пролетта на 2006та година.

Минаха 10 години от демоничното нападение за което лекарите-психиатри твърдяха че е било параноидно-шизофренична криза, пак лекарите твърдяха че съм практически здрав и че съм в ремисия. Аз също смятах че съм се излекувал от болестта но много сериозно подцених и алкохолът и Сатаната.

Някъде през началото на декември миналата 2015та година се наливах сигурно с 15 кафета на ден, всеки ден пиех твърд алкохол и пушех по над три кутии тежки цигари. Не си пиех и лекарствата за шизофрения защото ме мързеше да отида на лекар и ето какво се случи:

В един момент през нощта докато стоя пред лаптопа пиян и дрогиран от конски дози кафета и цигари изведнъж от раз ако искайте вярвайте но вътре в мен в съзнанието ми в мозъкът ми влезнаха други двама! Тези други двама започнаха диалог помежду си относно мен който не знам не съм сигурен че не е плод на болната ми фантазия но всеки случай в тези адски часове аз бях господин никой в собственото си тяло и мозък.

След това на сутринта направо ми казвам бях обладан от Дявола. Тъй като без съмнение аз знаех че ставам жертва на поредното демонично нападение този път без преместване на предмети и без духове на физическо ниво аз направих грешката да счупя един диск със сатанинска музика който бях сложил на масата в кухнята до Библията. На дискът имаше изображение на Сатаната и щом го счупих и изхвърлих в кофата за боклук изведнъж някаква голяма ментална сила много по-голяма от тези двамата натрапника през нощта се настани в собственият ми мозък, в собственото ми съзнание и буквално ме превърна в кукла на конци. За няколко часа нататък аз нямах никакъв контрол върху собствените си действия, опитах да се спася в една християнска православна църква но ме изгониха от там.

На връщане от църквата се движех механично все едно целият ми мозък беше метален и бе заключен в нещо като магнитно поле. В съзнанието ми звучеше нещо което в действителност не съществуваше - на първи план идваща буря, на втори план някаква музика подобна на Рамщайн, на трети план маршировка военна маршировка на войник с каквото се движих механично по улиците. Как се спасих и излязох тогава през този ден от това положение даже и не помня...

Оказва се че алкохолът в комбинация с огромни количества кофеин и цигари при някои параноидни шизофреници може направо да доведе до обладаване от духове които да установят пълен контрол върху съзнанието тук приживе и да не направят точно кукла на конци, парцалив шут в техните ръце.



Тема Re: Една чудовищна историянови [re: FlLERO99]  
Автор lsrael Thornstein (Judenfurz)
Публикувано11.04.16 23:27



хей хора пазете се от нечисти сили , консумрайте кафе и алкохол в умерени количества или изобщо не консумирайте.

chronic kvetch


Тема Re: Една чудовищна историянови [re: lsrael Thornstein]  
Автор FlLERO99 (MIB )
Публикувано13.04.16 20:36



Да, този път съм напълно съгласен с теб.



Тема по тематанови [re: FlLERO99]  
Автор belkanto (непознат )
Публикувано25.04.16 08:55



Самата шизофрения е обладаване от демони. Гласовете в главата са именно гласове на демони и низши енергийни форми от астрала. Всички заболявания на ментална основа са всъщност обладавания от такива същества. И не само - понеже се намираме в клуб на хора, които страдат от алкохолна зависимост или са се отървали от нея, но тя също е демонично обладаване! Зависимостите към алкохол и твърди наркотици са си чисто и просто демон, който тормози приемникът! Отърваването е много трудно. Много хора се надяват, че с отиването на черква и четенето на молитва демонът ще си иде - не става така лесно! Аз имам по-нестандартно решение за отърваване от демон, стига на човек да му стиска. Трябва да се намери черен маг, който се занимава с черна магия, да му се обясни какъв е случаят и той да работи в посоката да пропъди демонът, защото работата му се състои именно с тях - черните магове общуват с демони и работят с тях. Е, трябва и да му се плати, защото тези хора не правят услуги даром. Ценоразпис не мога да ви кажа, но според мен помощ трябва да се търси именно от човек, който е наясно с тия същества,а не от поп.



Тема Re: по тематанови [re: belkanto]  
Автор Sandu62 (член)
Публикувано26.04.16 09:48



Вие, познавате ли някой черен маг?



Тема Re: по тематанови [re: Sandu62]  
Автор nngv (минаващ)
Публикувано26.04.16 10:03



Трагедията е пълна





Тема Re: по тематанови [re: belkanto]  
Автор FlLERO99 (Яков пратеникът)
Публикувано26.04.16 12:21



Само пост и молитва и със силата на светия кръст и Библията могат да се изгонят тези демони и никакви черни магове не трябва да бъдат употребявани защото това е грях!

Поздрав по темата:





Тема Re: по тематанови [re: Sandu62]  
Автор FlLERO99 (Яков пратеникът)
Публикувано26.04.16 12:23



Не се хващай за черни магове!

Гледай и слушай тук!=>



и тук =>





Тема Re: Една чудовищна историянови [re: FlLERO99]  
Автор д-p (новак)
Публикувано26.04.16 17:26



При шизофрения, за разлика от алкохолизма, поддържащото лечение е основно с лекарства. Там предотвратяването на нова криза става с невролептици, които регулират допамина в мозъка. Подобно на алкохолизма, когато човек е добре /в ремисия/, спира да се безпокои за болестта си, прекъсва усилията за поддържане на вече постигнатите резултати и новият пристъп е въпрос на време. Аз лично бих заложил на лекарствата в този случай.



Тема Re: Една чудовищна историянови [re: д-p]  
Автор FlLERO99 (EVILSPIRIT RISE)
Публикувано27.04.16 02:30



Точно така, правилно! Потвърждавам думите ви на 99%.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.