Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:26 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Моята борба чрез екстремни спортове и воля  
Автор teodor_alc@abv.bg (непознат )
Публикувано02.04.16 05:08



Привет на всички съфорумци,

Искам да ми кажете дали това което ще направя е правилно за да ме изправи на крака и да ми дадете съвет да го променя ако не е, или да допълня нещо:

Миналата седмица признах пред себе си че имам проблем с алкохола. Какво преля чашата ще споделя друг път, още не мога, гадно ми е.
След 15 години изпълнения, зулуми и залъгвания на края си признах.( Без едно мога, но с едно не мога. Мога и да не пия дълго време но барна ли чашка следва оливане.)

Та..тъй като алкохолизма си е до гроб, реших да си пренастроя психиката и живота така че повече не само да не пия ами и да не искам да пия.
Да нямам нужда да пия. Не да се стискам ами вътрешно да не искам.
Не желая да броя никакви дни без пиене а това да изчезне от моя живот като опция.

Като за начало отидох на клиника и си направих пълни изследвания ( еег,екг, кръв та чак и ямр си направих ) слава богу тялото е здраво, мозъка ми е чист и здрав и той, само чернодробните ензими са увеличени но не много, доктора каза до 2-3 месеца режим и ще са ок.

Реших да се лекувам по следния начин:
1. Направиха ми програма невролог и психиатър , ще ходя при тях +хапчета.
2. Записах се на парашутизъм и смятам да го съвместя със скално катерене или нещо пак такова брутално.
3. Чета и обмислям проблемите.

Стигнах до извода че проблема с алкохола ми идва 1-во от мен, а допълнително утежняващи фактори са че в родата ми се злоупотрбява с алкохол, отделно работата ми е доста изнервяща и нося пряка отговорност за хора.
Затова, реших да си вкарам адреналин който да е толкова силен че да премахне нуждата от друг дразнител или адреналин.

Самия аз съм на 43 години, тежа 120кг. Никога не съм спортувал.

Онзи ден като се качих на 2-местния самолет за скокове, за разходка само, за пробен полет умрях от страх. Бая си е шубе а и височината не ми понася много.

Утре почвам курса и до броени седмици почвам скокове. Доста ме е страх. Успокоява ме мисълта че щом Господ досега при сички простотии дето сътворих в моя живот ме е запазил жив ще е кофти да зема се убия..кат тръгна се променям.

Та това исках да ви споделя на всички, олекна ми, не съм пил 9 дни.

...честно казано повече в момента ме е шубе че трябва да ходя на летището а и освен това като казах на всички познати с какво ще се занимавам ме обявиха за ненормален и че ме е фанала критическата, и че на тази възраст и килограми си е самоубийство и т.н и т.д ама как да им призная защо го правя...

Желая на всички трезв и щастлив уикенд и адски ще се радвам ако ме посъветвате нещо друго което да ми помогне !



Тема Re: Моята борба чрез екстремни спортове и волянови [re: teodor_alc@abv.bg]  
Автор Sandu62 (член)
Публикувано02.04.16 10:02



"Миналата седмица признах пред себе си, че имам проблем с алкохола."

Точно това направих и аз преди близо четири години - признах си, че имам ПРОБЛЕМ с алкохола. Тогава не знаех, че с признаването си, че имам само ПРОБЛЕМ, правя първата стъпка по пътя в спасението си от бедата "Алкохолизъм" и проклятието "Алкохол". Аз не допусках, че "имам ПРОБЛЕМ с алкохола" при мен означава единствено и само, че съм болен, болен съм от коварната, хроничната и прогресираща болест "Алкохолизъм". Не знаех, дори не можех да допусна, че съм болен. Измислях си, че само ако спра веднъж завинаги алкохола, то всичко в мен и извън мен ще си дойде на мястото. Но аз, дори не можех сам само да спра да пия. Смътно усещах, че имам нужда от помощ. Аз не отидох при лекари, защото не знаех, че съм болен. Но потърсих помощ и получих помощ на друго място. И до ден днешен съм трезвен. Имам това, което ти искаш - "Да нямам нужда да пия. Не да се стискам, ами вътрешно да не искам." Това "вътрешно да не искам", аз ще ти го споделя в думи ей, така - аз и тази сутрин не чувствам липсата на алкохола. Дори не става въпрос за това - искам или не искам.

Щом ти си потърсил помощ от лекари, то за мен в началото ти имаш нужда от тях. Но ти споделяш и друго - "...Та.., тъй като алкохолизма си е до гроб..." В тази посока програмата, която ти предлагат психолога и психиатъра + хапчета за колко време е и какво ти предлагат да правиш след тази програма, след като алкохолизмът е болест и е до гроб? Щото аз/за теб не знам/ не искам остатъка от моя живот да премине само без алкохол, под въздействието на хапчета в присъствие на психолог и психиатър. Искам си моя живот на трезво, без ефекта на каквото и да е стимулиращо или подтискащо човешките ми емоции вещество.

Много хубаво е да се скача с парашут. Хубаво е, ако ми се скача. Хубаво е, ако изпитвам кеф, здрава емоция в желанието да скачам с парашут. Ако ще скачам единствено и само, заради адреналина, заради това да правя нещо брутално, да умирам от страх и в същото време да си измислям, че всичко това ще измести от ума ми натрапчивата мисъл за първата чаша с алкохол, то мисля, че няма да се получи... Защото умът ми е болен в "страстното желание" за първата чаша - първият компонент на болестта "алкохолизъм". Има ли страст при мен, то няма спирачки, никакви спирачки... Ако ще да имам възможността космонавт да стана, светне ли в болния ми ум идеята в страст за първата чаша с алкохол, то спасение за мен няма. Беззащитен съм пред първата чаша, безпомощен съм, безсилен съм - грам воля няма у мен пред коварната, изпепеляващата сила на алкохола в първата чаша. А изпия ли едно какво става? Ти ми даваш отговора, припознавам се в теб - "...След 15 години изпълнения, зулуми и залъгвания на края си признах.( Без едно мога, но с едно не мога. Мога и да не пия дълго време но барна ли чашка следва оливане.)" Не мога да спра след първата чашка. Тази неистова и пак страстна жажда отвътре, вътре в мен за още и още алкохол нищо не може да я утоли, освен алкохол, много алкохол до бяло петно в безсъзнание - и не знам, и не помня какви съм ги вършил. И като се освестя в мен срам, самосъжаление и тържествени клетви, че край, повече капка алкохол няма да близна до края на живота си. Тази феноменална страстна жажда е вторият компонент, физическият фактор при болестта алкохолизъм - тялото ми не може да разгражда до край поетото от мен количество алкохол. Имам непоносимост към количеството неразграден алкохол, останал в тялото ми и жажда за още алкохол...

Натрапчивата мисъл, страстното желание за първата чашка с алкохол ме обричат на лудост, а феноменалната, страстната, физическа телесна жажада на смърт.

Аз намерих решение, изход в Обществото на АА.

Желая ти успех в твоето решение, в твоя изход за спасение от болестта "Алкохолизъм".

Редактирано от Sandu62 на 02.04.16 10:07.



Тема Re: Моята борба чрез екстремни спортове и волянови [re: Sandu62]  
Автор teodor_alc@abv.bg (непознат )
Публикувано02.04.16 14:11



Благодаря за отговора Санду,

Ще отида на сбирка с АА, досега може би единствено ме е спирал срама хората да не разберат че съм алкохолик. Но, то повече няма от кого да се крия.
Твърдо съм решил да направя всичко което може да се направи, но въпроса с алкохола да бъде закрит.



Тема Re: Моята борба чрез екстремни спортове и волянови [re: teodor_alc@abv.bg]  
Автор ray_of_light_ (любима)
Публикувано03.04.16 02:17



УСПЕХ!





Тема Re: Моята борба чрез екстремни спортове и волянови [re: teodor_alc@abv.bg]  
Автор teodor_alc@abv.bg (непознат )
Публикувано05.04.16 11:34



Супер съм засега, тичам по баирите. Скоро пак ще ходя на летището. Не пия и не ми липсва. Ще ви държа в течение.



Тема Re: Моята борба чрез екстремни спортове и волянови [re: teodor_alc@abv.bg]  
Автор nngv (минаващ)
Публикувано05.04.16 21:33



Песимист съм,няма да ти се получи по този начин.Казвам това понеже съм опитвал и този вариант.Пълна глупост е това че причината да не идеш в АА е да не се разбере че си алкохолик,повярвай всеки който трябва да знае че вече си,го знае и то без твоето позволение.



Тема Re: Моята борба чрез екстремни спортове и волянови [re: nngv]  
Автор teodor_alc@abv.bg (непознат )
Публикувано06.04.16 20:11



Перфектно ми се получава.
А за ходенете скоро гледах сбирките всички са вечер или късния следобед а аз съм на тренировки след 16:00 всеки ден вкл събота и неделя, само един ден почивам и е различен всяка седмица и ако ида ..може и да заспа
:)
Каталясвам от тез тренировки, но, ще измисля вариант да ида на сбирка др.седмица, просто в момента спорта ми е приоритет искам да се вкарам в релси да отслабна, изобщо да изглеждам по-нормално кат ида на сбирка, така де и колегите на сбирката да ми се зарадват...
Иначе се чувствам перфектно, тонус и живец на макс, грам не ми се пие , вече станаха над две седмици и усещам че за разлика от преди когато за дълго време съм стоял сух сега не се "стискам" да не пия а просто съм му теглил чертата и психически така съм се настроил.
Абе, май 90% от зависимостта си е в главата а не в тялото. Не знам, така се усещам.

Приятна, усмихната и трезва вечер на всички , тез дни ще правя планинско бягане ако не си поначупя краката ще ви пиша. Др.седмица както ви казах вече съм на летището и //ще се скача пак. От сега ме е шубе ( ама малко..)



Тема Re: Моята борба чрез екстремни спортове и волянови [re: teodor_alc@abv.bg]  
Автор Sandu62 (член)
Публикувано07.04.16 07:36



В групата на АА "Заедно можем" има сбирка всяка неделя от 12.00 - 13.00 часа.

В групата на АА "Само за днес" има сбирка всяка неделя от 11.00 - 12.00 часа.

В групата на АА "Има изход" има сбирка всяка събота от 10.30 - 11.30 часа.



Тема Re: Моята борба чрез екстремни спортове и волянови [re: teodor_alc@abv.bg]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано07.04.16 18:19



Аз спрях алкохола предимно сам.
Става.
Всичко е възможно.
Така че не вярвай никому на 100 пр освен на себе си.
И си прав..всичко е в главата.
От 2009 не пия.
От 2010 не пуша.
И не съм се издънил,както една част хора в АА.



Тема Re: Моята борба чрез екстремни спортове и волянови [re: finntroll73]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано07.04.16 18:22



Трябва ти обаче някаква част сбирки в АА.
Просто да си сложиш картите на масата сам.
И ако наистина имаш силна воля като мен,няма да има нужда да ходиш всяка седмица през ден че и всеки ден на ритуали.
Всичките истории които чух в Аа,съм ги чел по нета.
Препоръчвам АА,не съм против тях.
Те са вратата..оттам нататък си си ти сам.
Никой няма да се осъзнае вместо теб.



Тема Re: Моята борба чрез екстремни спортове и волянови [re: finntroll73]  
Автор teodor_alc@abv.bg (непознат )
Публикувано09.04.16 03:25



Да, аз твърдо ще ида на сбирка на АА.
Благодаря на Синду че ми каза за сбирките в неделя по обед.
Даже ще зема сега, таз неделя да ида на сбирка и после пак по баирите- мога даже и някой колега от там да зема с мен да ходи по баира ако има такива жеаещи.

Финтроле, вече съм разбрал че всичко на тоя свят идва само от главата!
И в бизнеса като си позитивен и сделките стават, ако се тръшкаш не стават. И в личния живот ако си позитивен си връзва ако не си ами неще. Сичко е от софтуера не от хардуера!

А междудругото теб, понеже изчетох целия форум и твоите преживявания теб специално силно ама МНОГО силно те съветвам да почнеш собствен бизнес, кръчмарски в Норвегия.
Имаш опит, знаеш обстановката кво ти липсва? Пари ли ? Отиваш в банката и дърпаш кредит. И недей даже и за момент си мисли че нема успееш да го върнеш само напред и нагоре. Ще върже!!

Ти ако знаеш аз кви идиотски бизнес идеи съм правил и как съм се заробвал...ама на упорития и Господ помага. Пак се оправих и върнах борчовете и излязох на силен +
Ми ти , алкохола спря след като си бил в калта, в др.държава си се опраил, мачкали са те като изтривалка сума ти години и си издържал ? А з един собствен бизнес ли няма се оправиш? Недей се плаши..скачай смело.
Айде и да се похвалиш скоро...
:)



Тема Re: Моята борба чрез екстремни спортове и волянови [re: teodor_alc@abv.bg]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано11.04.16 21:24



Благодаря ти много за поста .
Наистина от нещо такова имам нужда.
Най-много съм страдал и си страдам от липсата на увереност.
Ето сега ,само след няколко месеца се очертава да съм безработен.
Идва ми нанагорно.
Всичко ми е обърнато и на топка в корема.
Най-накрая една ужасна одисея е на път да приключи.
Свършва ми годината лятото и с работа съм доникъде.
Тръгнах на курс за компютри.
Офис 2010 и уиндоус 7.
Уорд,Ексел,Аксес,Пауър поинт,Аутлук..
Много сложна материя е.
Второти ниво,уиндоус 7 го взвх след 4 дни четене и упражнения.
Но сега започна същинската част.
Записах се на фитнес и трвнирам през ден.
Няма да ставам културяга.
;-)
А заради травмите от 13 години в сервитьорският бранш.
Няма част на тялото където да не ме боли.
Но трябва обезателно да влезна в ритъм и да намаля болките.
Имам ишиаси,кръст, лумбаго,възпаления от врата та чак във пръстите на ръцете.
Тренирам пряко болки и състояние.
Така и докторите не ме оставиха да почина.
От курсове та към тренировки.
И пак курс сега.
Незнам.
Наистина искам собствен бизнес.
Но никога не съм се занимавал с бизнес.
Със математиката съм ужас.
И незнам.
Най -добре си е сам,едноличен да си.
Но в Норвегия..не е добре.
Най-добре да е колективна фирма,АС.
Със съдружник.
Да не оставам на улицата.
Тук е свриозна криза вече.
Не слушай какво лъжат за Норге.
Нещата са назряли яко.
Стачко,недоволства.
Тъпото им правителство,еквивалент на Герб..са на път да бъдат пометени от червена вълна.
Социалистите и арбайдърпарти ще вземат изборите.
Повече работа за всички уж и сигурност обещават..ама и повече мигранти и бежанци.
Много е омотана тя.
Аз съм на 43 скоро.
Знам че ми трябва кардинална промяна.
Но ми се искаше да е с някой,който е движил кафе,ресторант или пр.
Най-навит съм на магазин,хранителен.
Понеже намразих кухните и ресторантите.
А и с алкохол не е препоръчително да се занимавам.
Знаещ защо.
Все пак..парен каша духа.
Трябва ми нещо..дневно.
Не по нощите.
Като магазин или дневно кафене,кафетерия.
Без огромно меню.



Тема Re: Моята борба чрез екстремни спортове и волянови [re: finntroll73]  
Автор lsrael Thornstein (Judenfurz)
Публикувано11.04.16 23:05



>> Социалистите и арбайдърпарти ще вземат изборите.
Ми то и в америка е така. Цоциалиста Бърни Сандърс има много сериозни шансове . И аз бих гласувал за него ако конкурента му е религиозната откачалка Тед Круз или евтиния шоумен Тръмп. Баси, това ако ми го беше казал некой преди 20 год че в Америка ще гласувам за цоциалистически президент епа немаше да му повервам.

chronic kvetch

Редактирано от lsrael Thornstein на 11.04.16 23:09.



Тема Re: Моята борба чрез екстремни спортове и волянови [re: finntroll73]  
Автор lsrael Thornstein (Judenfurz)
Публикувано11.04.16 23:07



Уорд,Ексел,Аксес,Пауър поинт,Аутлук..
Много сложна материя е.


Айде, айде - не е толкова сложна материя ама си иска време да я попие мозъка.

chronic kvetch


Тема Re: Моята борба чрез екстремни спортове и волянови [re: finntroll73]  
Автор teodor_alc@abv.bg (непознат )
Публикувано12.04.16 21:48



Хранителния магазин е страшна хамалогия, ние сме имали, не е за теб, имаш болежки, за млад човек е.
Аз като започнах частния бизнес на 36-37г ( не много рано и аз) не знаех нищо, ама бързо се учи човек от опит и финанси и всичко.
Според мен едно малко магазинче или сладкарница или нещо като нон-стопче ще си най-окей, но ти си прецени.
Обаче, не трябва да си спираш развитието , за нас със слабост към пиенето, трябва постоянно да правим нещо и мозъка ни да е зает.
Ай сме спрели или заскучали или недай боже изпаднали в депресия..и знаеш към кво ще посегнем.
Няма се плашиш, ако мислиш че в Норге е зле ела да видиш бизнеса в БГ. Тука сме битер Ирак и Сирия макар че не се води война.
Седни у вас и си реши веднъж завинаги да работиш засебе си и семейството си.

Ще ти задам въпроса по друг начин, за да се успокоиш завинаги и да си повярваш:
- Ти мислиш ли че след като си бил пропаднал на дъното и страшен алкохолик , един фалит ще ти причини повече вреда ако се случи?
- Не смяташ ли че щом си успял с такъв коварен враг като алкохола да се пребориш , с бизнеса няма да успееш?
Ми че той бизнеса в сравнение с алкохола е песен.

Редактирано от teodor_alc@abv.bg на 12.04.16 21:51.



Тема Re: Моята борба чрез екстремни спортове и волянови [re: lsrael Thornstein]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано18.04.16 08:41




И аз съм така.
За няколко години истински изпитах на гърба си дивия,плантаторски и печалбарски на всяка цена капитализъм.
И в личен план на работата с тези анти-човеци,и като цяло в държавата генерално.
Норвежците винаги са обичали като цяло социалната предвидуема сигурна политика.
Обаче се подлъгаха преднияпът по лъжите на десните и партията на напредъка,както и еколозите.
И днес е ужас.
Несигурност,съкращения на цели браншове,плаващо работно време,работа за трима..плащане за един..въобще..отвсякъде се сгънаха нещата тотално.
Мсова инвазия на поляци и бежанци.
Подбиване на браншовете,търсене на най-евтиния полски посерко..просто..не е истина как зле се промениха нещата.
Наскоро в ена техническа верига искаха с натиск да ги накарат да си преподпишат наново договорите,на бонус договорки.
Без сигурни 100пр места.
И имаше стачки.
Агитираха никой да не пазарува от тази верига.
Включих се и аз,като директно им казах в очите какви лайнари са,по фейса.
Аз ще гласувам за червените.
Против дивите капиталист,против експлоататорите.
Понеже лично си страдам от държавното безхаберие към частниците.
Всеки дрисльо може да купи фирма..и да унищожи колектива,да измете с бръсналката неудобните,да те кара да работиш всеки ден различна смяна,да не ти плаща червените дати и извънредните по принцип.
И да те наказва при най-малкото недоволство спредупреждения за гонене.
Поне аз това преживях миналата година.
Преди да отплавам в болнични.
Е...мен не могат да преметнат със тийм арбайд,ленински съботници и взаимопомощ.
Играл съм в този спектакъл.
За без пари отгоре..нищо не правя.
Както ибез постоянен колега.


Редактирано от finntroll73 на 18.04.16 08:44.



Тема Re: Моята борба чрез екстремни спортове и волянови [re: lsrael Thornstein]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано18.04.16 08:47



Така е,да.
Просто прекалено много детайли има за помнене.
Вече съм горе -долу готов за 3 ниво.





Тема Re: Моята борба чрез екстремни спортове и волянови [re: teodor_alc@abv.bg]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано18.04.16 08:53



Благодаря за куража.
Искам много,да.
Вчера бяхме на кафене със жената.
Докат детето беше на рожден ден в една зала за компютърни игри.
И гледахме и се чудихме,как хората движат едно мизерно място,сладкаричка и кафетерия..със стари мебели,миришео на мухъл,със никаква мисъл към клиент,меню и изобщо обстановка.
Аз ако съм,ще вложа сърце и душа всичко да е по конец.
Да му е приятно на човек да седне..нена скърцащи столове,подпряни със салфетки отдолу.
Такива върховни мизерници и мърльовци има,които движат въпреки всичко..които са срамз а самите себе си..като реклама.
Аз познавам себе си,педантичността си и манията си за префекционизм.
Поне в това отношение ще е топ сървиза.
Към външен вид и хигиена.
Както и асортимент.
Ще трябва сериозно да седна и да мисля концепцията..
Искам най-после аз да решавам.





Тема Re: Моята борба чрез екстремни спортове и волянови [re: teodor_alc@abv.bg]  
Автор antontehnika (непознат )
Публикувано30.05.16 23:18



човек е тяло,дух и ВОЛЯ.ще се оправиш.анонимни алкохолици са секта с тях не се занимавай.



Тема Re: Моята борба чрез екстремни спортове и волянови [re: antontehnika]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано02.06.16 09:45



Не са секта.
А по-скоро религиозна терапевтична група на вазимопомощ.
Друг е въпроса че искат винаги техния начин да е най-правилният.
Тук навлизат в графа фанатизъм.
Което е близкодо сектите.
Но щом успяват да не пият,техен проблем.
Аз лично видях дългогодишни сухи членове,как изведнъж след 10 години трезвенност ,влизаха в дълги запои.
Или хора които идваха смърдящи на алкохол.
И уж беше вчера..пък после беше преди няколко часа..изведнъж..идвали били от кръчмата..
Аз на сбирка пиян никога не съм ходил.
Не бяха моя път,справих се сам..напълно сам с болестта.
Всичко е в главата и силата на волята!



Тема Re: Моята борба чрез екстремни спортове и волянови [re: teodor_alc@abv.bg]  
Автор puvpav (шматорко)
Публикувано08.06.16 14:24



Отдавна не съм влизал тук, но този форум ми спаси живота преди 9,5 години. Как си teodor_alc@abv.bg? Само да ти кажа че мислех за откачени тези от АА и когато спрях да пия се отдадох на йога, бизнеса си и екстремни спортове. Тези неща ми дадоха много но и разбрах, че само с тях нещо не се получава при мен. И така след 1 суха и безумна година станах член на АА. Сега не се занимавам с екстремни спортове ( някак си не виждам смисъл вече да си троша безумната глава по такъв начин), вярващ съм но не съм религиозен, обожавам АА и съм му много благодарен но не се смятам за фанатик, занимавам се и с други духовни неща както и не смятам че на този свят съществува само АА и нищо друго. Все пак до ден днешен посещавам редовно сбирките на АА и поддържам невероятни приятелства с хората от АА. Сред хората в АА аз съм един от всички и един като всички. В АА винаги мога да намеря подкрепа, както и място където да си споделя проблемите сред хора които ще ме разберат. Страшното е само в главата. :) В трезвите си години видях много хора които обясняваха как се справили без АА само с Воля. повечето от тези хора обаче вппоследствие обясняваха колко са зле, колко е несправедлив живота, как не им върви, как здравето им е много зле и т.н. Мога да ти кажа че до преди 9 г бях непрекъснато болен и на някакви лекарства, почти нямах здрав орган. От 8,5 г не пия лекарства, помня по добре от като бях на 20, живея много активно и най важното от онзи гневен, болен и разсипан човек смятам че съм се превърнал в един радостен и щастлив такъв. Тааа така накратко. Ще се радвам да те видя някой ден на сбирка на АА, за другото вероятно ще си вземеш решенията с времето.
Успех ти желая Теодоре и искрено те моля да приемеш помощта която ти се предлага в АА



Тема Re: Моята борба чрез екстремни спортове и волянови [re: puvpav]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано09.06.16 08:20



Знаеш ли,много хубав пост си написал.
И аз трябва да си простя,и да простя на хората които са се подиграли с мен.
Понеже и аз имам проблем с прошката.
Понеже губя все повече хора около себе си.
Може би това е нужно за израстването,и накрая да останат само свестните хора около мен..но истината е че вече почти нямам приятели.
Имам хора с които се виждаме от време на време,но те са общи приятели.
За кафе и покрай срещите с баджанака.
Все повече осъзнавам колко ужасно се е материализирал света,колко все по-малко хората искат да се срещнат с теб заради теб самия,както и това че на никой не му дреме за теб когато не си богат,вървежен,такъв който могат да използват.
Аз и не искам такива хора в живота си,търся другите...но не ги намирам.С жена сме абсолютно на едно мнение по този въпрос и като цяло относно хората или липсата на такива напоследък.
Колкото повече търсиш хора,толкова повече откриваш боклуци.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.