Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:17 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Една чудовищна история  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано29.03.16 22:52



Чудя се как и откъде да започна историята си. Ще се постарая да бъда по-кратък и по-елементарен в писанията си за да ме разберете правилно. Аз не съм алкохолик нито съм сто процентов трезвеник, просто за мен психиатрите твърдят че съм шизофреник. Да това е истина с уговорката обаче че шизофренията ми доведе до демонично нападение през август 2005та година което е предмет на съвсем отделна тема. Бях предупреден още преди това демонично нападение да не пия алкохол но и това демонично нападение не беше свързано с алкохол ни най-малко защото аз започнах да пия месеци след него и заради него през пролетта на 2006та година.

Минаха 10 години от демоничното нападение за което лекарите-психиатри твърдяха че е било параноидно-шизофренична криза, пак лекарите твърдяха че съм практически здрав и че съм в ремисия. Аз също смятах че съм се излекувал от болестта но много сериозно подцених и алкохолът и Сатаната.

Някъде през началото на декември миналата 2015та година се наливах сигурно с 15 кафета на ден, всеки ден пиех твърд алкохол и пушех по над три кутии тежки цигари. Не си пиех и лекарствата за шизофрения защото ме мързеше да отида на лекар и ето какво се случи:

В един момент през нощта докато стоя пред лаптопа пиян и дрогиран от конски дози кафета и цигари изведнъж от раз ако искайте вярвайте но вътре в мен в съзнанието ми в мозъкът ми влезнаха други двама! Тези други двама започнаха диалог помежду си относно мен който не знам не съм сигурен че не е плод на болната ми фантазия но всеки случай в тези адски часове аз бях господин никой в собственото си тяло и мозък.

След това на сутринта направо ми казвам бях обладан от Дявола. Тъй като без съмнение аз знаех че ставам жертва на поредното демонично нападение този път без преместване на предмети и без духове на физическо ниво аз направих грешката да счупя един диск със сатанинска музика който бях сложил на масата в кухнята до Библията. На дискът имаше изображение на Сатаната и щом го счупих и изхвърлих в кофата за боклук изведнъж някаква голяма ментална сила много по-голяма от тези двамата натрапника през нощта се настани в собственият ми мозък, в собственото ми съзнание и буквално ме превърна в кукла на конци. За няколко часа нататък аз нямах никакъв контрол върху собствените си действия, опитах да се спася в една християнска православна църква но ме изгониха от там.

На връщане от църквата се движех механично все едно целият ми мозък беше метален и бе заключен в нещо като магнитно поле. В съзнанието ми звучеше нещо което в действителност не съществуваше - на първи план идваща буря, на втори план някаква музика подобна на Рамщайн, на трети план маршировка военна маршировка на войник с каквото се движих механично по улиците. Как се спасих и излязох тогава през този ден от това положение даже и не помня...

Оказва се че алкохолът в комбинация с огромни количества кофеин и цигари при някои параноидни шизофреници може направо да доведе до обладаване от духове които да установят пълен контрол върху съзнанието тук приживе и да не направят точно кукла на конци, парцалив шут в техните ръце.



Тема Re: Една чудовищна историянови [re: FlLERO99]  
Автор lsrael Thornstein (Judenfurz)
Публикувано11.04.16 23:27



хей хора пазете се от нечисти сили , консумрайте кафе и алкохол в умерени количества или изобщо не консумирайте.

chronic kvetch


Тема Re: Една чудовищна историянови [re: lsrael Thornstein]  
Автор FlLERO99 (MIB )
Публикувано13.04.16 20:36



Да, този път съм напълно съгласен с теб.



Тема по тематанови [re: FlLERO99]  
Автор belkanto (непознат )
Публикувано25.04.16 08:55



Самата шизофрения е обладаване от демони. Гласовете в главата са именно гласове на демони и низши енергийни форми от астрала. Всички заболявания на ментална основа са всъщност обладавания от такива същества. И не само - понеже се намираме в клуб на хора, които страдат от алкохолна зависимост или са се отървали от нея, но тя също е демонично обладаване! Зависимостите към алкохол и твърди наркотици са си чисто и просто демон, който тормози приемникът! Отърваването е много трудно. Много хора се надяват, че с отиването на черква и четенето на молитва демонът ще си иде - не става така лесно! Аз имам по-нестандартно решение за отърваване от демон, стига на човек да му стиска. Трябва да се намери черен маг, който се занимава с черна магия, да му се обясни какъв е случаят и той да работи в посоката да пропъди демонът, защото работата му се състои именно с тях - черните магове общуват с демони и работят с тях. Е, трябва и да му се плати, защото тези хора не правят услуги даром. Ценоразпис не мога да ви кажа, но според мен помощ трябва да се търси именно от човек, който е наясно с тия същества,а не от поп.



Тема Re: по тематанови [re: belkanto]  
Автор Sandu62 (член)
Публикувано26.04.16 09:48



Вие, познавате ли някой черен маг?



Тема Re: по тематанови [re: Sandu62]  
Автор nngv (минаващ)
Публикувано26.04.16 10:03



Трагедията е пълна





Тема Re: по тематанови [re: belkanto]  
Автор FlLERO99 (Яков пратеникът)
Публикувано26.04.16 12:21



Само пост и молитва и със силата на светия кръст и Библията могат да се изгонят тези демони и никакви черни магове не трябва да бъдат употребявани защото това е грях!

Поздрав по темата:





Тема Re: по тематанови [re: Sandu62]  
Автор FlLERO99 (Яков пратеникът)
Публикувано26.04.16 12:23



Не се хващай за черни магове!

Гледай и слушай тук!=>



и тук =>





Тема Re: Една чудовищна историянови [re: FlLERO99]  
Автор д-p (новак)
Публикувано26.04.16 17:26



При шизофрения, за разлика от алкохолизма, поддържащото лечение е основно с лекарства. Там предотвратяването на нова криза става с невролептици, които регулират допамина в мозъка. Подобно на алкохолизма, когато човек е добре /в ремисия/, спира да се безпокои за болестта си, прекъсва усилията за поддържане на вече постигнатите резултати и новият пристъп е въпрос на време. Аз лично бих заложил на лекарствата в този случай.



Тема Re: Една чудовищна историянови [re: д-p]  
Автор FlLERO99 (EVILSPIRIT RISE)
Публикувано27.04.16 02:30



Точно така, правилно! Потвърждавам думите ви на 99%.



Тема Re: по тематанови [re: belkanto]  
Автор lsrael Thornstein (Judenfurz)
Публикувано27.04.16 04:14



никакви магове няма да помогнат на шизофренията - литий е истината.

chronic kvetch


Тема Re: Една чудовищна историянови [re: FlLERO99]  
Автор girasol* (усмихната)
Публикувано02.05.16 10:47



Съжалявам че ти се случват такива неприятни и страшни неща. Но всяко нещо е тук за да ни помогне да израстваме, да се изправим и да вървим напред.
Както вече ти го каза д-р, лекарствата са много важни в случая, защото стопират развитието на болестта. Сигурно те е много страх и това е напълно нормално, защото това, което ти се случва е страшно.
Ако искаш, помоли след това за помощ този човек:



Но наистина нека първо болестта да се стопира с лекарства и после всичко ще си дойде на мястото.
Пиши как си и Бог да те закриля по пътя ти.

Усмихни се, има изход.

Тема Re: Една чудовищна историянови [re: girasol*]  
Автор Prosecutor devil (Яков Пратеникът)
Публикувано02.05.16 12:58



В отговор на:

Съжалявам че ти се случват такива неприятни и страшни неща. Но всяко нещо е тук за да ни помогне да израстваме, да се изправим и да вървим напред.
Както вече ти го каза д-р, лекарствата са много важни в случая, защото стопират развитието на болестта. Сигурно те е много страх и това е напълно нормално, защото това, което ти се случва е страшно.
Ако искаш, помоли след това за помощ този човек:
https://www.youtube.com/user/renewal21

Но наистина нека първо болестта да се стопира с лекарства и после всичко ще си дойде на мястото.
Пиши как си и Бог да те закриля по пътя ти.




ДА МЕ Е СТРАХ?АХАХАХАХАХАХАХАХА!!!!!



Тема Re: Една чудовищна историянови [re: FlLERO99]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано02.05.16 18:52



Последното ти изречение обобщава всичко.

”Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\"Алберт Айнщайн


Тема Re: Една чудовищна историянови [re: ALONE911]  
Автор Prosecutor devil (Яков Пратеникът)
Публикувано02.05.16 21:31



да.

обаче това може да остане така завинаги....



Тема Re: Една чудовищна историянови [re: Prosecutor devil]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано03.05.16 11:55



Завинаги само до смъртта и нещата с времето стават по-зле.

Разбрал си нещата много добре и сега трябва да вземеш решение и съответни действия.

”Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\"Алберт Айнщайн


Тема Re: Една чудовищна историянови [re: ALONE911]  
Автор Prosecutor devil (Яков Пратеникът)
Публикувано03.05.16 12:33



ти да не мислиш че току-така ще си изпусна инвестицията? Сатаната не прощава така лесно.



Тема Re: Една чудовищна историянови [re: Prosecutor devil]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано04.05.16 09:14



Мисля, че във всеки човек живее ”сатаната”.
Обстоятелствата при които можеш да го извикаш са различни.
Важното е да можеш са го контролираш или поне да не си избираш обстоятелства при които лесно губиш контрол.
На външните фактори може да се влияе за азлика от демоните във всеки един от нас.

”Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\"Алберт Айнщайн


Тема Re: не случайно си самотнанови [re: ALONE911]  
Автор Prosecutor devil (Morbid Priest)
Публикувано04.05.16 10:38



но не всеки човек е купен от Сатана, нали?Да го контролирам, САтаната да контролирам?

Ахахахахаахати си луда!Ти знаеш ли кой е той бе?Той е вторият след Бог!Как ще го контролирам?Викнеш ли го веднага падаш на колене иначе ще те убие на секундата, а на външните фактори се влияе с висша магия - погледни ми сигнатурата!



Тема Re: не случайно си самотнанови [re: Prosecutor devil]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано04.05.16 11:29



Не го викай или затвори вратата за да спечелиш време.
Влиянието е началото на насочването, а от там на контрола.

Аз трудно влияя, но внимавам да не падам на колене. Не мисля, че сатаната се подава на молби.

”Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\"Алберт Айнщайн


Тема Re: не случайно си самотнанови [re: ALONE911]  
Автор Prosecutor devil (злия дух )
Публикувано04.05.16 17:41



защо да не го викам?що за съвет?теб ли да викна или някой друг?Сатана е най-големия приятел на хомо-сапиенс и той НИКОГА не лъже за разлика от Христос чийто език е двоен от лъжи!Уви неуспешен е опитът на БОГ да поправи човек,



Не ми говори за влияние и контрол, знам че нищо не разбираш от влияние, Сатаната го слушаш и изпълняваш и ако трябва и свирки му правиш защото си човек, си нищожество и ще те унищожи само при мисълта за отпор!



Тема Re: не случайно си самотнанови [re: Prosecutor devil]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано04.05.16 18:06



Никой не викай!
”Безплатен обяд няма”. Не се разделяй от себе си.
Това научих аз от живота. Няма бог, няма сатана. Това са понятия.

Сега го видях това отгоре. Не съм самотна, напротив!

”Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\"Алберт Айнщайн

Редактирано от ALONE911 на 04.05.16 18:08.



Тема Re: не случайно си самотнанови [re: ALONE911]  
Автор Prosecutor devil (злия дух )
Публикувано04.05.16 18:26



не ми казвай какво да правя, не знаеш кой пише зад никът не е човек. самотна си била когато си си регнала никът, сега не знам как е но нещата са ти 50 на 50.



Тема Re: не случайно си самотнанови [re: Prosecutor devil]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано04.05.16 18:54



Никът ми е създаден по друга причина. Той не отразява мен.
Просто го оставих.

”Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\"Алберт Айнщайн


Тема Re: не случайно си самотнанови [re: ALONE911]  
Автор Prosecutor devil (Morbid Priest )
Публикувано04.05.16 19:19



лъжеш!



Тема Re: по тематанови [re: Sandu62]  
Автор belkanto (непознат )
Публикувано20.05.16 09:18



Познавам няколко, наистина са опасни хора и не е хубаво човек да ги ядосва.



Тема до Филер099нови [re: FlLERO99]  
Автор belkanto (непознат )
Публикувано20.05.16 09:25



след като не приемаш методите ми и се пишеш такъв добър християнин, ЧЕЛ ЛИ СИ БИБЛИЯТА, ама от кора до кора?!



Тема Значи било грях?!нови [re: FlLERO99]  
Автор belkanto (непознат )
Публикувано20.05.16 09:29



Според така уважаваното от теб християнство и по-точно според светата Библия, онанизмът също е грях. Защо тази сутрин съгреши?! Защо съгрешаваш системно?!



Тема защо на 99? ?нови [re: FlLERO99]  
Автор belkanto (непознат )
Публикувано20.05.16 09:31



? къде се губи 1%



Тема Re: Една чудовищна историянови [re: FlLERO99]  
Автор antontehnika (непознат )
Публикувано30.05.16 23:34



пишеш простотии



Тема Re: по тематанови [re: belkanto]  
Автор antontehnika (непознат )
Публикувано30.05.16 23:54



сложи цена на и на дявола,ако можеш ха ха.трябваше ценоразпис.ще кажа на приятели маце.ща оправим



Тема Re: по тематанови [re: Sandu62]  
Автор antontehnika (непознат )
Публикувано30.05.16 23:57



смятам ,че аа и маговете станахте много близки.вземе се цунете по рогите



Тема Re: по тематанови [re: FlLERO99]  
Автор antontehnika (непознат )
Публикувано30.05.16 23:58



сектааааа,мама ви



Тема Re: Значи било грях?!нови [re: belkanto]  
Автор antontehnika (непознат )
Публикувано31.05.16 00:01



не всички са като теб.хората го правят с жени



Тема Re: по тематанови [re: belkanto]  
Автор antontehnika (непознат )
Публикувано31.05.16 00:05



ами не се срещай с тях




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.