Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:25 05.05.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Страшно енови  
Автор 4avdar4e (ентусиаст)
Публикувано06.06.08 01:01



Много е страшно по това време на денонощието, когато си сам, когато тялото ти казва: е, кво ся, една чашка, а знаеш, че не е така.. Когато целият свят напоследък, днес като окончателен резултат, се е сгромолясал, но си оцелял, абе страшно си е... Но няма да се поддам. Ден 14. Има ли някой наоколо (виртуално, де)??





Тема Re: Страшно енови [re: 4avdar4e]  
Автор szalona_k (WTF?)
Публикувано06.06.08 01:05



Има някой



Happily Ever After

Тема Re: Страшно енови [re: szalona_k]  
Автор 4avdar4e (ентусиаст)
Публикувано06.06.08 01:23



Не знам какво да напиша друго, просто.. Животът ми за 3 седмици се обърна наопаки, преживях сам сама мъките на отказването - лавирайки между деца и работа и ... Докато не ги преживях, ич даже не вярвах, че е толкова страшно. Не мислех, че съм стигнала до там. Беше жестоко и страшно, и .. успях дотук. Всеки ден лягам с мисълта за утре. Чета, мисля, боря се.

Но днес .. Уф, иска ми се да напиша един дълъг пост, но не мога. Не още.

Важното е, че видях пътя, което изобщо не помага в тоя час и при днешното развитие на емоционалното ми състояние.

Няма да се предам, не и сега, благодаря!!



Тема Re: Страшно енови [re: 4avdar4e]  
Автор szalona_k (WTF?)
Публикувано06.06.08 01:27



Браво! Продължавай в същия дух! Ако имаш нужда някой да те изслуша, или изчете, аз съм тук!



Happily Ever After

Тема Re: Страшно енови [re: szalona_k]  
Автор 4avdar4e (ентусиаст)
Публикувано06.06.08 01:52



Че имам, имам, ама какво ли да напиша по-различно от всичко, което изчетох... Различни хора, уж различни истории, но във всяка откривах по нещо. От себе си. От нас. Но сега вече съм само аз. От двама чудесно съжителстващи си (с години) с алкохола като трети, изведнъж се оказа, че съм аз. Само. Всъщност лошото е, че спирането на алкохола беше съпроводено/предизвикано/опросредствано от едни други драми. Потънах, на най-дълбокото, но със собствена помощ и малко приятелска, и по почина на Мюнхаузен се измъкнах. В цялата "мила" картинка са намесени 3 деца и абдикирал от всичките си задължения "съпруг". До днес се справях, но една приятелка ме извлачи на симфоничен концерт. Прибирах се под дъжда и си мислех: то било хубаво бе, само да не беше.. еди-кво-си. И мога да си пиша до утре..
Благодаря пак!!



Тема Re: Страшно енови [re: 4avdar4e]  
Автор July_mf (непознат)
Публикувано06.06.08 03:14



Eй не си сама!!!
На прав път си.Тук винаги можеш да срещнеш разбиране.Това че и днес не си пила е най-важното.Можеш да потърсиш и група за взаимопомощ ако има в твоя град.На мен това много ми помага.Четенето тук,споделянето,живите сбирки.



Тема Re: Страшно енови [re: July_mf]  
Автор nekoi ()
Публикувано06.06.08 10:57



Чавдарче,
няма значение, че няма да напишеш нещо по-различно от другите истории тук.
Напиши все пак историята си. Или частите от нея, които смяташ, че са за тук.
Това помага. На теб. И на четящите тук.

И както виждаш, не си сама. Дори и в 1 през нощта





Тема Re: Страшно енови [re: nekoi]  
Автор girasol* (усмихната)
Публикувано06.06.08 12:56



Поздравлевия чавдар4е. Продължавай напред и пиши - нищо че смяташ че не е нищо ново. Това си е твоят опит с алкохола, значи е уникален за теб. Разбира се че не си сама, аз както всеки един тук ти стискам палци. И ти пожелавам успех.

Усмихни се, има изход!



Тема Re: Страшно енови [re: girasol*]  
Автор bohata (гарван)
Публикувано06.06.08 19:49



Успех и от мен!





Тема Re: Страшно енови [re: July_mf]  
Автор 4avdar4e (ентусиаст)
Публикувано07.06.08 14:41



Има, има, аз съм в София. (преди време някой ми беше писал, че тия, дето сме от София по презумпция си мислим, че всички го знаят

)

И това ще стане. Едно по едно...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.