Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:49 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: 17 днинови [re: _koko]  
Автор bohata (гарван)
Публикувано01.11.07 08:04



Лек и Трезвен ден! Ще успееш!





Тема Re: 17 днинови [re: инa]  
Автор Пpиятeл_ka (минаващ)
Публикувано01.11.07 09:48



Поздравявам те и аз, Ина! И се радвам за теб :) Наистина е по-лесно да не изпиеш онази първа чаша от това да спреш след нея ;) Пиши по-често, за нас и за тези, които сега спират да пият, е полезно да те четем. Твоите мнения наистина са ценни.
Хубав, усмихнат и трезвен ден ти желая!



Тема Re: 17 днинови [re: Пpиятeл_ka]  
Авторno_good (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 14:30



Здравейте, приятели. Аз съм Ина. Толкова ме зарадвахте, като прочетох какво сте ми написали :) Благодаря ви. Денят започна добре, а след като прочетох, стана прекрасен. За дните, откакто не пия, ми се случиха неща, които със сигурност преди биха ме изкарали от равновесие, дотам че да станат повод за зверско напиване. Но сега просто не се поддадох, което ме навежда на мисълта, че този път наистина искам да спра да пия. А колкото до това място, наистина беше издевателство, ще се опитвам да се въздържам занапред от такива посещения. Сега се опитвам да настроя съзнанието си, че трябва да променям навиците си. Чета ви всеки ден, ще се опитам и да пиша по-често /не ми липсва желание, просто не ме бива много в писането/. Желая ви усмихнат и успешен ден, изпълнен с положителни емоции :)



Тема Re: 17 днинови [re: no_good]  
Автор OO7OO7 (откровен)
Публикувано01.11.07 16:49



Радвам се за теб. Ако продължаваш в същия дух все по гот ще ти е и все по-хубави нещо ще ти се случват. Давай, но спокойно, с разум и не бързай!



Тема Re: 17 днинови [re: no_good]  
Автор Aня (ентусиаст)
Публикувано01.11.07 18:19



Здравей Ина.


В АА има една поговорка, която страшно много ми харесва, пък и е много вярна: за да постигнеш трайна трезвеност трябва да направиш само едно нещо - да промениш целия си живот.
Само това едно нещо. И нищо повече.
Ти вече си тръгнала да го променяш.




Тема Re: 17 днинови [re: no_good]  
Автор Aня (ентусиаст)
Публикувано01.11.07 18:22



А, забравих нещо да ти кажа. Защо не отвориш една нова тема на трезвена Ина? Защото оновата “издъних се” изобщо вече не ти пасва!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.