Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:26 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема sober for 20 years=трезвен 20 годининови [re: girasole]  
Автор Tyлca ()
Публикувано11.05.07 00:37



Robin Williams enters rehab
Актьорът влиза в рехабилитация
(сведение от миналата година...)

Actor Robin Williams is seeking
treatment for alcoholism
after being sober for 20 years....

The 55-year-old comedian
had been sober
for 20 years


Редактирано от Tyлca на 11.05.07 00:45.



Тема Re: Рождени дни в моя Нов животнови [re: Lali]  
Автор OO7OO7 (непознат )
Публикувано20.05.07 14:28



Здравей Lali,
Надявам се, че те заварвам в добро настроение, че си здрава и бодра. Преди време изчетох мненията в "твоята" тема и си дадох обещание, че когато настъпи денят на моя първи "рожден ден", ще се похваля. И ето, днес, 20.V.2007 г. стана точно един месец, откакто за първи път прекрачих прага на АА. Справих се с лекота и определено трябва да призная, че това бе възможно най-вече на приятелите от АА. Посещавам почти всички възможни сбирки и те ми действат. Най-напред ми помогнаха да видя себе си, да поставя своята диагноза, окончателно и повече да не се съмнявам в това, че имам сериозен проблем, че съм зависим, а най-вече, че съм направил правилният избор. Че съм попаднал на точното място, при точните хора. Сбирките и разговорите ми с новите ми приятели, техните разкази, не само ме зареждат и дават сили да не се поддавам на изкушения, но породиха у мен усещането, че някаква невидима сила ме води в правилната посока. Съветва ме, предупреждава ме, казва ми колко хубаво за мен и най-близките ми ще бъде, ако осъществя тази най-амбициозна и най-важна промяна в живота ми.
Сега съм изпълнен с енергия да атакувам вторият месец. Няма защо да броя дните - разбрах че това е безсмислено. Най-важно е днес да не посягам към първата чаша, днес да не пия. А ако не подмина датата, пак ще ти се обадя. Знам, че ако продължа в същия дух, ще ми се случат все хубави неща.
Ако съгреша - все по-лоши и лоши. Харесва ми първото - дните ми да са трезви, а след това каквото Господ реши, каквото дойде!



Тема Re: Рождени дни в моя Нов животнови [re: OO7OO7]  
Автор Aня (минаващ)
Публикувано20.05.07 15:55



Честито, Веско!
Много се радвам за теб. Пожелавам ти много, много все такива трезвени и прекрасни месеци. И много рози!



ПП. Направо ви завиждам заради атракциите на сбирката довечера!
ПП.2 Много обичам да чета твоите мнения. С нетърпение ще очаквам след някой друг месец да прочета в съседната тема твоята история.
(Впрочем, такова нещо върши хубава работа за Четвъртата и Петата стъпка.)



Тема Re: Рождени дни в моя Нов животнови [re: Aня]  
Автор puvpav (непознат)
Публикувано20.05.07 21:29



Поздравления и от мен 007.Пожелавам ти цял живот трезвеене и да си все така жизнерадостен.Възхищавам се на духа ти и позитивното ти мислене.Върви все така уверено напред и както се казва в междузвездни войни - нека силата бъде с теб.



Тема Re: Рождени дни в моя Нов животнови [re: OO7OO7]  
Автор Lodez (непознат)
Публикувано20.05.07 23:15



007007 ЧЕСТИТ ПРАЗНИК и да се радваш на розите и красотиите цяло лято ,а после пак и така много дълго време ...за всичките моменти които си изпуснал....Ама сега е още по хубаво





Тема Re: Поздрав за 007007нови [re: OO7OO7]  
Автор Xapakиpи (непознат )
Публикувано21.05.07 00:41



от хора на финландските ейейци:



Жив и здрав бъди, и трезвен!



Тема Re: Рождени дни в моя Нов животнови [re: OO7OO7]  
Автор LaliМодератор (ентусиаст)
Публикувано21.05.07 08:32



Браво, OO7OO7!
Радвам се, че си чакал с нетърпение да се похвалиш в темата. Усмихвам се и с надеждата, че това ти желание ти е дало поне мъничко сила в трудната ти борба.
Гордея се с теб и знам, че ще успееш да пишеш много пъти в моята тема.






Тема Re: Поздрав за 007007нови [re: Xapakиpи]  
Автор girasole (усмихната)
Публикувано21.05.07 08:51




Честито! За първия ти трезвен месец. С пожелания за още такива дни, месеци и години в които чудесата просто ти се случват! Когато очите ти са вече отворени и можеш да видиш цялата красота на живота. И на самия теб.
Усмихни се, има изход!

Редактирано от girasole на 21.05.07 09:54.



Тема Re: Рождени дни в моя Нов животнови [re: Aня]  
Автор OO7OO7 (новак)
Публикувано21.05.07 11:22



Здравей Аня,
Благодаря за честитото. Стана обаче лека издънка. На път за сбирката точно преди моята кола стана поразия - срути са страхотно свлачище пред КАТ пункта на Владая. Влизането в София стана невъзможно. Наложи се връщане към Перник, Мало Бучино, Люлин и така не можах нито да отида да сбирка, нито да почерпя, както бях обещал. Прибрах се чак в 11.00. Беше истински Ад. И знаеш ли - бях напълно спокоен. Приех нещата такива каквито бяха. Знаех, че нищо не мога да променя. Иначи вътре в себе си бях на сбирка, мислех за нея и това което имам и имах намерение да споделя на нея , ще сторя довечера. И разбира се, ще почерпя на патерица.
ще разкажа своята история, но също мисля, че за това е още рано.
Надявам се, че си добре и ти пожелавам все така да си добре. Всичко най-хубаво ти желая.



Тема Re: Рождени дни в моя Нов живот [re: Lali]  
Автор OO7OO7 (новак)
Публикувано21.05.07 11:37



Здравейте,
Най-напред отворих поздрава на Аня и така се зарадвах, че побързах да и отговоря, да й благодаря. А после видях, че към моята особа са проявили височайше внимание и други събратя. Искам да благодаря на всички Ви. Много ме окуражихте. Ами, че и аз се гордея с Вас. Много ми помагате. Искренни сте, в това съм 100 на сто убеден. На Аня писах следното за моята снощна "издънка":
"Здравей Аня,
Благодаря за честитото. Стана обаче лека издънка. На път за сбирката точно преди моята кола стана поразия - срути са страхотно свлачище пред КАТ пункта на Владая. Влизането в София стана невъзможно. Наложи се връщане към Перник, Мало Бучино, Люлин и така не можах нито да отида да сбирка, нито да почерпя, както бях обещал. Прибрах се чак в 11.00. Беше истински Ад. И знаеш ли - бях напълно спокоен. Приех нещата такива каквито бяха. Знаех, че нищо не мога да променя. Иначи вътре в себе си бях на сбирка, мислех за нея и това което имам и имах намерение да споделя на нея , ще сторя довечера. И разбира се, ще почерпя на патерица.
ще разкажа своята история, но също мисля, че за това е още рано.
Надявам се, че си добре и ти пожелавам все така да си добре. Всичко най-хубаво ти желая."
Още веднъж Ви благодаря и наистина, ще почерпя.










Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.