Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:57 03.05.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Рожденни дни в моя Нов животнови [re: Nezavisima]  
Автор LaliМодератор (член)
Публикувано25.01.07 18:51



Поздравления, Независима.


Пиши на кирилица. Има КРЕДОР.



Тема Re: Рожденни дни в моя Нов животнови [re: Nezavisima]  
Автор _koko (непознат)
Публикувано25.01.07 18:58



Поздравления и от мен

Независима!



Тема Re: Рождени дни в моя Нов животнови [re: eдин rлyпak]  
Автор Hoвaroдин ()
Публикувано25.01.07 19:11



Преди 4 дни(18 януари) направих 7 години без алкохол.

Виждал съм и други хора, успели да спрат сами, но не са толкова много. Защо не споделиш нещо от пътя си, всеки опит би могъл да бъде ценен?

Редактирано от Lali на 07.03.07 19:30.



Тема Re: Рожденни дни в моя Нов животнови [re: _koko]  
АвторNEZAVlSlMA (Нерегистриран)
Публикувано25.01.07 20:44



БЛАГОДАРЯ!!!!





Тема Re: Рожденни дни в моя Нов животнови [re: NEZAVlSlMA]  
Автор Eми® (Ентусиастка!)
Публикувано25.01.07 21:01



Браво, Независима!!!


Много се радвам за теб. Помня, когато писа за първи път в клуба, а ето - сега съм приятно изненадана да разбера, че вече 1 месец си успяла да не пиеш.

Пиши по-често, как се чувстваш сега?



Тема Re: Рожденни дни в моя Нов животнови [re: puvpav]  
Автор Aня (непознат )
Публикувано26.01.07 22:18



Пувпав, нямах пред вид да ги броим и преброяваме дните всеки ден... Може бо само първите седмици... Винаги ме изумяват хората, които съобщават “днес ми минава 284-я или 2371-я ден” (познавам такива!)
Мисълта ми беше по-скоро тази, че ако в живота ни става нещо НАИСТИНА ВАЖНО, най-често някак си рефлексно си кодираме датата. Ако ПРОГРАМНО не искаме да си отбележем в мисълта, в паметта началото на трезвеенето, това най-често означава, че всъщност не сме взели все още това резшение сериозно. И ЗАТОВА, не заради забравяне на деня, се проваляме...
Що се отнася до забравяне - ами аз понякога забравям и за биологичния си рожден ден...
А твоята дата е много готина. Най-малкото защото е ТАЗИ...


Дръж се, защото според биохимията на нервната система статистически си в един опасен период (на така наречана “стодневка” много хора се пропиват). Не го казвам за да те плаша (а още по-малко да пророкувам!!!), а само като информация (ако не си го знаел пради), да не се обезкуражаваш ако тези дни или седмици се окажат по някакъв начин по-трудни за теб от предишните, да знаеш, че АКО (щото не е задължително!) е така, това не означава че нещо не е наред, а напротив, че се възстановяваш, че това просто е един временен етап от това възстановяване.



Тема Re: Рожденни дни в моя Нов животнови [re: Lali]  
Автор val999 (непознат )
Публикувано31.01.07 14:42



1 месец! Йееееееее!!! :) Ама гледам да не изпадам в прекалена еуфория, щото знаете до какво води това при нас. Иначе това си беше един истински месец без бели петна, простотии, срам и угризения. Изпълнен с добри намерения и опити за поне малко смирение. Дано да продължи още.



Тема Re: Рожденни дни в моя Нов животнови [re: val999]  
Автор Eми® (Ентусиастка!)
Публикувано31.01.07 15:14



Поздравявам те, Val за Първия ти трезв месец !


Ей това е - Нова година - Нов живот - Нов човек!

От сърце ти пожелавам да става все по-добре!



Тема Re: Рожденни дни в моя Нов животнови [re: val999]  
Автор _koko (непознат)
Публикувано31.01.07 19:45



Честито, val и поздравления!!!





Тема Re: Рожденни дни в моя Нов живот [re: Lali]  
Автор Aня (непознат )
Публикувано20.02.07 11:18



Днес минават 12 години от моя Нов Живот.


Знам, че за хората, които са в началото на пътя, това звучи неистово. Но наистина, 12-та година, точно като 1-та протича като една поредица от дните, всеки от които се състои от 24 часа... Разликата е само тази, че те протичат много по-приятно, защото не изискват вече токова усилия. Или по-скоро: усилията, които полагаме за трезвеенето си и духовното си израстване, с течението на времето престават да бъдат за нас усилия, а се прераждат в приятни действия, които ни доставят удоволствие. Например когато едно малко дете учи да ходи, това е свързано с много труд, усилия, даже и болка, със спъване, залитане, падане... А после, когато сме на прекрасна разходка в планината, ходенето е чисто удоволствие - а допълнително има и красиви изгледи, вкус на въздух, миризма на дървета... Това малко детенце, за пореден път падащо по дупето в болезнените си опити да проходи, и да можеше да си представи една такава разходка, едва ли би повярвало, че това ще е възможно!
Но то си е точно така!
Искрено пожелавам на всички “прохождащи” много красиви разходки!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.