Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:10 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Рязка промяна - 10 дни сух  
Автор1962 (Нерегистриран)
Публикувано19.09.05 10:47



Ако 15 години съм пил всеки ден без никакво изключение, но не по "много", а по 100гр ракия и литър вино само вечер , сега, при това рязко спиране няма ли опасност от някакви нежелани физиологични промени?!?
Питам, защото няколко дни имах главоболие и температура и никакви други оплаквания, та GP-то не разбра откъде идва и подходи стандартно - широкоспектърен антибиотик и симптоматици.



Тема Re: Рязка промяна - 10 дни сухнови [re: 1962]  
Авторcпpял (Нерегистриран)
Публикувано19.09.05 11:38



Пич, не се паникьосвай веднага. Не отдавай всичко на спирането на пиенето. В момента тече смяна на годишните сезони - преход от лято към есен. Много от хората, които дори не докосват алкохол получават сериозни неразположения през този период. Да добавим, че в последните 10 дни, за които говориш, спирането на пиенето ти съвпадна и с най-мощните магнитни бури за последните 15 години. Не се хвърляй да се тровиш с антибиотици, ако не е намерена конкретна причина за главоболието ти. Взимай си Белергамин или Адапт-Л, когато почустваш дискомфорт. Срещу главоболие чудесно действа и Неуралгин.



Тема Re: Рязка промяна - 10 дни сухнови [re: cпpял]  
Автор1962 (Нерегистриран)
Публикувано19.09.05 13:11



Бури казваш... Значи намерил съм и аз време да спирам пиенето!
Пък и чудех се едни баби пред блока си говореха за някакви "уригвания" а те имали предвид слънчеви изригвания
Благодаря за съветите!



Тема Албумин в урината?!?нови [re: 1962]  
Автор1962 (Нерегистриран)
Публикувано20.09.05 18:01



Здравейте, пак съм аз
След като изгълтах чинно антибиотиците изследванията показаха още наличие на албумин(белтък) в урината. Дали това има нещо общо с алкохола и по-точно неговото спиране?!?
Питам вас, защото сте патили и защото ме е срам да обяснявам на личната си лекарка че изобщо не ме е познавала...



Тема Re: Албумин в урината?!?нови [re: 1962]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано20.09.05 18:21



Не би трябвало да има връзка с алкохола и спирането му.

Имаш ли някакви оплаквания, свързани с отделителната система (болки или тежст в кръста, болки при уриниране, тъмна урина) и изобщо боледуваш ли от нещо бъбречно? Утайката колко ти е? Ако имаш изследвания, пусни ги всички тук, може да измудрим нещо.



Тема Re: Албумин в урината?!?нови [re: 1962]  
Авторcпpял (Нерегистриран)
Публикувано20.09.05 18:31



Да, на бъбреци блъска работата...
Казах ти, че спирането на пиенето няма връзка с неразположенията ти



Тема Re: Албумин в урината?!?нови [re: cпpял]  
Автор1962 (Нерегистриран)
Публикувано20.09.05 19:26



Изследването, което правих днес не е стигало до моите ръце, но това което видях над рамото на лекарката е за албумин(+) и за левкоцити 5-6.
Точно за това се шашкам, защото нямам никакви субективни оплаквания около бъбреците. Имам две камъчета по5-6 мм в единия, но никаква болка,тежест или променен цвят...



Тема Re: Албумин в урината?!?нови [re: 1962]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано20.09.05 19:58



Кръвта е важна - РУЕ и левкоцитите колко са?



Тема Re: Албумин в урината?!?нови [re: Джeйн]  
Автор1962 (Нерегистриран)
Публикувано20.09.05 20:01



Не знам Нямах достъп



Тема Re: Албумин в урината?!?нови [re: 1962]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано20.09.05 21:43



Поискай ги от лекарката. Пациентът има право да си знае резултатите от изследванията.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.