Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:52 25.05.24 
Здравна
   >> Алтернативна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема РАДИЕСТЕЗИЯ  
АвторMитapka (Нерегистриран)
Публикувано22.08.06 17:45



Здравейте,
Някой има ли опит с т.н. радиестезия? Изобщо какво е това? Човек, като не се оправя с класическата медицина, тръгва по алтернативни пътища. Ще се радвам, ако някой разкаже във форума нещо от личен опит за този вид диагностика.
Също ме интересува и термовизуалната диагностика. Знам един кабинет в 22-ра поликлиника. Някой да знае за друг такъв?
Благодаря! Бъдете здрави!





Тема Re: РАДИЕСТЕЗИЯнови [re: Mитapka]  
Автор kaspo ()
Публикувано22.08.06 19:20



Я,не се занасяй,а върви на хомеопат.Това радиоестезията е малко измислена работа-почти като да отидеш на врачка.



Тема Re: РАДИЕСТЕЗИЯнови [re: kaspo]  
АвторMиcтpaл (Нерегистриран)
Публикувано22.08.06 19:53







Тема Re: РАДИЕСТЕЗИЯнови [re: Mитapka]  
Автормaмчe (Нерегистриран)
Публикувано22.08.06 19:55



За мен РАДИЕСТЕЗИЯТА /пиша я с големи букви, защото тя заслужава това уважение/ е най-голямата наука. Ако не беше Тя днес нямаше да пиша това писмо. Още преди две години щях да съм умряла.
Радиестезията е наука на базата на вълните.В природата нищо не е в покой. На базата на трептенето на всеки организъм може да се намери най-правилното лечение. Това е строго индивидуално,защото няма два организма,които да излъчват еднакви вълни.Чрез радиестезията можеш да определиш, дали изписаното от лекаря лекарство отговаря за твоя организъм.
Можеш да определиш, дали даена храна е полезна за теб,даже коя минерална вода е подходяща. Може да се работи по снимка. В друг форум си предложих услугите БЕЗПЛАТНО,Обичам да помагам на хората, но никой не се заинтересува. Жалко,много жалко,защото има толкова много болка на тзи свят,
че дори само на един човек да помогна да се излекува,това значи че не съм живяла напразно.
Обичам Ви.



Тема Re: РАДИЕСТЕЗИЯнови [re: мaмчe]  
Автор krisy75 (член)
Публикувано23.08.06 14:51



Много ме заинтригува с това, което си написала. Аз също се занимавам с радиестезия и знам, че това, което си казала е напълно вярно. Ще се радвам да си пишем и да обменим опит. Ако искаш пиши ми бележка.



Тема Re: РАДИЕСТЕЗИЯ-za krisi75нови [re: krisy75]  
Автормaмчe (Нерегистриран)
Публикувано23.08.06 17:51



Така и не рзбрах от какъв пол сте, за да мога да се обърна подобаващо към Вас. Нямам нищо против да си разменяме информация. Какво точно Ви интересува?
Тъй като през деня съм на работа, мога да общувам само след 5 и 30 часа вечер. По принцип всеки, който се интересува може да задава въпроси. Ще бъда много щастлива, ако мога да помогна на някого.

Обичам ВИ.



Тема Re: РАДИЕСТЕЗИЯнови [re: kaspo]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано23.08.06 21:25



За мен и двете са в една група :) Няма да уточнявам каква :)

Bеer? Mоre?




Тема Re: РАДИЕСТЕЗИЯнови [re: Mиcтpaл]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано23.08.06 21:28



Късогледството и далекогледството се дължат на дефект на пречупващия апарат на окото.
В единия случай имаме по къс предно-заден диаметър, в другия по-дълъг. Съответно образа се фокусира пред или зад ретината.
Никакви енергийни влияния не могат да повлияят на дължината на окото. Както и никакви енергийни влияния не могат да повлияят на дължината на бедрената кост при възрастен човек.

Bеer? Mоre?




Тема Re: РАДИЕСТЕЗИЯнови [re: bira_more]  
Автормaмчe (Нерегистриран)
Публикувано23.08.06 21:41



Разбира се, че няма нищо общо с дължини и дълбочини.Тук се говори за откриване на болести и лечението им на база биополе.Това е голяма наука
и за да вземеш отношение по въпроса е нужно да прочетеш нещо по този
въпрос. Тогава и далогът ще стане интересен.

Обичам Ви Всички.



Тема Re: РАДИЕСТЕЗИЯнови [re: мaмчe]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано23.08.06 22:23



Биополето си е биополе, пречупването на светлината си е пречупване на светлината.
Физиката си е физика, а един добър статистик може да направи каквато пожелаеш статистика.
На кратко - или с биополе може да се промени предно-задния диаметър на окото или става дума за абсолютен мошеник. Трето няма. А в статията колкото и странно да е не се третираха такива елементарни понятия.

На времето четох "диагноза" поставена от радиестезист, а пациента описа как е поставена.
Също така си спомням и Кашпировски - той лекуваше най-добре. Направо през телевизора. Дори и от снимки не се нуждаеше. А и безплатно.
А силата му направо бликаше през кинескопа, усилена и умножена от лъчевата тръба*, ама пусто от как пуснаха плазмени екрани и ефективността му намаля, та за това вече не го виждаме.
___________
*Е лошото беше че някои телевизори бяха с намагнетизиран кинескоп и ставаха изкривявания на силата, а хората не се сещаха да си пуснат дегаусване на кинескопа.

Bеer? Mоre?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.