Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:36 26.04.24 
Здравна
   >> Алтернативна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема разрушена нервна система  
Автор introuble (непознат )
Публикувано02.01.16 19:00



Нервната ми система е напълно разбита и не работи нормално след дългогодишен прием на психиатрични лекарства за депресия и тревожност. Кошмарът започна, когато започнах да правя опити да ги спирам в началото на 2015 година - много тежка абстинентна реакция.

Моля ви кажете енергиен/духовен лечител който може да ми помогне поне малко да се позакрепя, много ми е зле и не издържам вече на страданията и мъките

Не мога да приемам никакви добавки, витамини, нищо, всичко ме влошава и усилва симптомите. Тялото не обработва и не възприема нищо вече. Мозъкът ми е в брутално състояние.



Тема Re: разрушена нервна системанови [re: introuble]  
Автор westminster20140722120456 (непознат )
Публикувано07.01.16 00:56



мога да ти кажа, стига да се интересуваш и да вярваш, че ще ти помогне. много правилно си се насочил/а - въпросът ти е точно за този клуб. от няколко дни стои въпросът ти, а никой не отговаря. стигам до извода, че досега не си попадал/а на хора, които се интересуват от алтернативна медицина, защото както разбирам обикновената медицина е безсилна във вашия случай.



Тема Re: разрушена нервна системанови [re: westminster201407221]  
Автор introuble (непознат )
Публикувано07.01.16 11:16



Не само, че меицината е безсилна да поправи тези щети, а самата тя ги предизвика. Моля ви, кажете ми къде и при кого да отида... Много съм отчаяна вече, наистина не издържам, оцелявам минута по минута, едва се държа с върха на ноктите си за живота... Момиче на 29 години съм.



Тема Re: разрушена нервна системанови [re: westminster201407221]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано07.01.16 12:12



В отговор на:

много правилно си се насочил/а - въпросът ти е точно за този клуб




И за какво точно би момогнала алтернативната "медицина", и как? Изобщо, за нещо помага ли?



Тема Re: разрушена нервна системанови [re: Nuke Dukem]  
Автор introuble (непознат )
Публикувано07.01.16 17:49



Моля ви да не превръщате сериозната ми тема в бойно поле и чесане на езици. Аз пиша тук да търся помощ. Ако официалната медицина можеше да ми помогне, щях да съм в болница в момента и да се лекувам. Но не може.



Тема Re: разрушена нервна системанови [re: introuble]  
Автор westminster20140722120456 (непознат )
Публикувано08.01.16 01:37



адресът е:
дора стоева
ж. к. 'златен рог' до бл.17 вх.а
'бялата къща' 107
8600 гр. ямбол
мобилен 888246526
понякога телефонът е в секретарката и здравка
тел. 046 662888
отговаря здравка
живее в ямбол, но една седмица в месеца ходи в софия. на кой адрес лекува там не знам.

дора стоева е хуманен лекар по образование, но се занимава само с алтернативна медицина - билколечение, лекуване с биополе. помогнала е на много хора от цял свят, включително и на мене. напълнях много и лекарите ми измислиха несъществуващи болести, на което аз не повярвах, защото знаех, че ако сваля излишното тегло, всичко ще се оправи. така и стана. не пих никакви лекарства. тя ме успокои и ми даде сили да се преборя. аз съм мъж на 52 години. свалянето на килограми не е лесно, защото хормоните в кръвта намалят с възрастта. бях 105 кг и станах 78.



Тема Re: разрушена нервна системанови [re: westminster201407221]  
Автор introuble (непознат )
Публикувано08.01.16 13:21



Много благодаря, ще потърся тази жена. Дано приема и в София защото ми е невъзможно да пътувам в това състояние.



Тема Re: разрушена нервна системанови [re: introuble]  
Автор westminster20140722120456 (непознат )
Публикувано06.02.16 02:09



успя ли да се свържеш с дора стоева? не е лесно да говориш с нея, защото постоянно е заета и всички случаи са спешни като тебе - с доста напреднали стадии на заболявания. не губи надежда. ще оздравееш.



Тема Re: разрушена нервна системанови [re: introuble]  
Автор westminster20140722120456 (непознат )
Публикувано22.02.16 22:19



тази седмица от понеделник до петък дора е в софия. търси я на мобилния телефон.



Тема Re: разрушена нервна системанови [re: introuble]  
Автор lifejuice (минаващ)
Публикувано26.02.16 21:02



Ако искаш разгледай този сайт - http://egologia.bg/ - и прецени дали може да ти помогне информацията там. Във видеомненията имаше поне едно за депресия.

Valko



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.