Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:32 01.05.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема лечение с олио или зехтиннови  
Авторayna (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 13:09



Прочетох в един от специализираните вестници за лечение като се жабури с олио или зехтин. Моля Ви ако някой знае нещо повече за този метод на доктор Карах от Украинския съюз на оноколозите и бактериотерапевтите да каже!!!!!!!!! Било доста ефикасно особено при остри заболявания а при хроничните - повлияват се също добре!
БЛАГОДАРЯ!



Тема Re: лечение с олио или зехтиннови [re: ayna]  
Автор sarsaparila (непознат)
Публикувано05.04.05 13:39



Аз веднъж си направих такава процедура и после цял ден ми се виеше свят.
Иначе е нищо особено.Лапваш 1с.л. олио и започваш да го жабуркаш 15мин.
От начало олиото е гъсто,но постепенно става рядко,накрая вече е побеляло.Именно побеляването е признак,че олиото си е свършило работа.
След като минат 15мин. го изплюваш най-добре в тоалетната,защото е токсично.И не забравяй да си измиеш зъбите.



Тема Re: лечение с олио или зехтиннови [re: ayna]  
АвторXa cera (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 14:34



И какво се лекува по този начин? Много чудно ми звучи



Тема Re: лечение с олио или зехтиннови [re: ayna]  
Авторayna (Нерегистриран)
Публикувано06.04.05 10:00



Прочетеният материал е от вестник "Доктор" бр.13 стр.26 - "Лечението с олио не е популярно в България" като цитираните болести са: главоболие, бронхит, зъбобол, тромбоза, парализа, екземи, стомашни мехури, чревни заболявания, енцефалит, женски болести. Същевременно се предотвратяват туморни израстъци, кръвни болести, нервен стомах, белодробни и чернодробни заболявания. Авторът цитира че е избекувал хронично заболяване на кръвта и артроза.
Аз започнах заради тежка артроза, от трети, този месец. Действително, след първите три жабурения, се почувствах доста неприятно-гадеше ми се, беше ми доста гадно въобще, но след няколко часа това отшумя. За този вид лечение ми беше казано от моя позната по повод на кървене на венците и разклащане на зъбите.
Имам много слабо подобрение (като миша спъпка), но е още много рано, НО ГО ИМА.
ЗАТОВА ТЪРСЯ ПО-ПОДРОБНА ИНФОРМАЦИЯ ПО ВЪПРОСА - питах Гугълчо, но той за съжаление нищо не ми казва.
Моля Ви ако знае някой в повече по този въпрос нека пише - НЯМА ДА ИМАМЕ ВРЕДА ако го проведем.



Тема Re: лечение с олио или зехтиннови [re: ayna]  
Авторayna (Нерегистриран)
Публикувано06.04.05 10:02



Забравих да напиша че съм на 56 години и предпочитам алтернативното лечение, но с мярка като съпътстващо и като ОСНОВНО, когато вече ножът е до кокъла (а при мене е така).



Тема Re: лечение с олио или зехтиннови [re: ayna]  
Авторayna (Нерегистриран)
Публикувано06.04.05 10:06



Пак съм аз - забравих да помоля - ако някой знае руска търсачка, като Гугълчо - може тя да помогне да се намерят някакви материали.
БЛАГОДЯРЯ ВИ КЛУБАРИ!!!!!!!!!!!!



Тема Re: лечение с олио или зехтиннови [re: ayna]  
АвторNEW (Нерегистриран)
Публикувано06.04.05 10:32



НАЙ-ГОлямата руска търсачка е www.rambler.ru



Тема Re: лечение с олио или зехтиннови [re: NEW]  
Авторayna (Нерегистриран)
Публикувано06.04.05 11:05



БЛАГОДАРЯ!
ЩЕ РОВЯ ДАНО ТЯ НЕЩО ЗНАЕ



Тема Re: лечение с олио или зехтиннови [re: ayna]  
Авторinformaciq mente (Нерегистриран)
Публикувано06.04.05 23:30



На вестник "Доктор" ли казвате специализиран вестник?
Лично познавам редакторката(която няма дори средно образовение) и екипа й. Знаете ли как се пише информация всяка седмица, с която да се запълнят 32 страници?! Знаете ли, че този вестник няма IBSN? Знаете ли, че във вестника има толкова огромни простотии и глупости, които ни разсмиват със сълзи. Този вестник върви напред защото има това име! Защото е евтин! Защото има много отчаяни хора като Вас, които търсят помощ за проблемите си! Защото има статии от известни лекари, които си правят чрез него реклама и нещата, които съобщават в него не са повече от преписване на учебниците им от 70-те години! Всичко останало в този вестник е пълнеж - врели некипели!
Какво искате да си лекувате, защо не споделите?
Олиото, ако се има пред вид слънчогледовото в бутилките е рафинирано!!! Т.Е. претърпяло е такава обработка, от която в него има вредни вещества!!
Организмът на човек се нуждае изключително много от ненаситени мастни киселини, които се съдържат в растителните масла! Но тези масла са полезни когато се получават по студен начин т.е. с пресоване. Тези масла оказват въздействие, когато се приемат вътрешно т.е. се внесат в организма чрез храната. А това жабурене само помислете какво ще допринесе?
В този вестник бяха писали колко е голяма ползата да си чоплим носа!!!! Също, че хората с анорексия просто си умирали от глад:))))!!!! Да не говорим за правописните грешки и за стила, ако въобще може да има някакъв стил. Пребройте колко пъти употребяват думата "ВПРОЧЕМ" ха-ха:))





Тема Re: лечение с олио или зехтиннови [re: informaciq mente]  
Авторayna (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 09:33



Благодаря за Вашето мнение!



Острият сарказъм и присмехът Ви към такива като мене, които според неизказаните Ви думи са меко казано "глупави" да се доверят на подобен вестник е Ваша лична работа!
Не ме интересува как се списва вестникът, кой и как си прави реклама, колко правописни грешки има и т.н.
Да, лекува ме официалната медицина - с болкоуспокояващи, предстояща операция и т.н.
Но всяко едно подобрение, получено от мене от алтернативно лечение, дори прочетено в "този вестник" е добре дошло!

Продължавайте "Биг брадъре" да наблюдавате и да сипете огън и жупел по "неориентираните вестникарски читатели!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.