Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:39 18.05.24 
Спорт
   >> Алпинизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема nqma li drugi alpinisti?нови  
Автор mell ()
Публикувано14.02.00 13:58



eho?

Тема nqma li drugi alpinisti?нови [re: mell]  
Автор MEL ()
Публикувано15.02.00 12:59



Tova e moiat nick. Az sashto sam alpinistka. Aide da si lafim.

Тема е аз не съм алпинист,нови [re: mell]  
Автор K. ()
Публикувано20.02.00 23:08



... но пиша, колкото да поддържам бойния дух на Темата ;-)

Тема nqma li drugi alpinisti?нови [re: MEL]  
Автор koy ()
Публикувано21.02.00 09:38



Bih iskal da sym smel alpinist i da pokoryavam vyrhove. Dosega obache v zhivota si sym pokoril samo dva planinski vyrha -- vr. Vihren i vr. Cherni Vryh -- i to ne kato smel alpinist, a kato kashkaval turist (predi okolo 30 godini, s roditelite mi). Taka che i az ne moga da byda priznat za pylnopraven chlen na tozi klub. No shte mi e priyatno da se zapoznaya s istinski alpinisti (alpinistki), kakto i s neistinski (takiva kato men).

Тема Само си минавамнови [re: K.]  
Автор Член1 ()
Публикувано21.02.00 12:03



на път за някой връх. аре ви чао

Тема nqma li drugi alpinisti?нови [re: mell]  
Автор sol ()
Публикувано24.02.00 22:27



Не знам доколко се вписвам в категорията "алпинист", но определено обичам планината и ще се радвам да контактувам с хора вещи в тази област.

Тема nqma li drugi alpinisti?нови [re: sol]  
Автор Rapel-maker ()
Публикувано06.03.00 06:59



a be imam knizka za takyw,no desetina rapela i nqkolko tura na skala tip wafla-trepach ne prawqt alpinist ,no mi e interesna temata. Wqrno na Wraca ne sum hodil,Malowica samo kato turist sum obikalql i sigurno zatowa sum zdrav i chitaw oste.

Тема nqma li drugi alpinisti?нови [re: sol]  
Автор Елена Ангелова ()
Публикувано10.03.00 09:21



И аз бих искала да се запозная с алпинисти, току виж съм научила нешто полезно. Пишете ми, всички вие които сте, или искате да бъдете алпинисти.

Тема nqma li drugi alpinisti?нови [re: Елена Ангелова]  
Автор nix ()
Публикувано17.03.00 04:41



zashto ti e tolkova interesen alpinizma?

Тема Zachto ti e toklova ineresen alpinizma?нови [re: nix]  
Автор Елена ()
Публикувано17.03.00 10:45



Zdravej, Nix Mislia che ineresen ne e tochnata duma. Prosto kogato v jivota povecheto nechta mu se vijdat trivialni I prozaichni, I skuchni I ednoobrazni, na chovek mu idva do gucha I tursi nechto istinsko. Pone pri men e taka. No mi se struva che ne samo pri men e taka, zachtoto nechto ne vijdam niakoj okolo men da tzufti I da precuftiava ot chtastie. Dori naprotiv, vsichki sa se zakopali v sivoto si ejednevie I izobchto I ne tursiat izhod, zachtoto takuv spored tiah sus sigurnost niama. Edinistvenite hora, koito si misliat (a moje bi sa pravi) che praviat nechto za sebe si, sa tezi, koito zaminavat da jiveiat izvun Bulgaria. Za sujalenie mnogo moi priateli veche gi niama tuk. Az zasega ochte ne sum stignala do tazi ideia I zatova se opitvam da osmislia jivota si po moi si nachin, tuk I sega. Jelanieto mi da se zanimavam s Alpinizum e dosta ot otdavna, dori ne pomnia tochno ot koga. Pravila sum niakolko plahi opita po vuprosa, no nechto taka I ne namerih nikoj okolo men, kojto da uchastva s men v nachinanieto. A az se okazva sum ot tezi hora, koito obichat da ima pone ochte edin do tiah, za kakvoto I da stava vupros. Edinachestvoto ne mi e prisuchto. Abe niama kakvo da se opravdavam, az sum si vinovna che do sega nichto ne sum napravila I rechih da promenia nechtata. Ne znam dali ti otgovorih na vuprosa, maj nechto izpadnah vuv protiajni razmisli. Po princip mnogo obicham prirodata, tia me prichistva I mi dava sili da produljavam da jiveia. I s turizma situaciata beche kakto s alpinizma (iskami se no ne se organiziram) no ot okolo 6 godini veche ne e taka. Imam si palatka, spalen chuval, udobni obuvki I vuobchte vsichko, koeto mu e nujno da chovek, za da moje da izkara 10 dena v planinata, bez da srechtne I sleda ot tzivilizacia. Super. Purvite 2 godini obikaliahme iz Rodopite (I tazi planina mi legna na surtzeto za tzial jivot), posle hodihme dve godini iz Rila, posle pak v Rodopite I t.n. Samo v Pirin ne sum hodila, no I tova chte stane, nadiavam se tazi godina. Imam tokolova silni emocii ot tezi moje bi obchto samo 2-3 mesetza ot moia jivot, che ostanalite 27 godini ot jivota mi nechto bledneiat. Ta taka. Sega chte svurchvam, zachtoto moga da si picha taka ochte pone 2-3 chasa I suvsem chte me vzemech za luda. Ama otgovor napravih na pismo ot edin red. J)) Chao P.S. Nadiavam se da mi otgovorich. Pichi ako mojech I ako imach jelanie razbira se da mi pomognech po niakakuv nachin v nachinanieto mi.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.