Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:18 30.04.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема притеснен  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано19.01.09 11:32



Здравейте мога ли да попитам няколко въпроса.1 Направих си тест в началото на 12 седмица след контакт с човек на който здравния статус не ми известен резултата е отрицтелен теста го направих в кабинет КАБКИС в студентски град мога ли да бъда сигурен в резултата или трябва да повторя теста защото в момента имам една кашлица която ме мъчи от около 2 седмици интересуваме колко време след евентуално инфектиране човек има някакви симптоми . Прочетох доста по темата и в форума ипо други сайтове и да ви кажа честно направо незнам на какво да вярва човек Наясно съм че мойте въпроси са като на много други и сигурно ви е писнало да ги дъвчите благодаря на всички който ще ми отговорят



Тема Re: притесненнови [re: Az]  
Авторtq (Нерегистриран)
Публикувано19.01.09 17:13



Не се притеснявай , приеми резултата от теста такъв какъвто е и продължавай напред/с презервативчета/Много е късно за остра хив инфекция на 12-та седмица тези "признаци" за които говориш са доста по- в началото след евантуално инфектиране


П.П.Ако съм сбъркала някъде нека някой ме поправи!



Тема Re: притесненнови [re: Az]  
Автор about blank (супер!)
Публикувано19.01.09 20:05



Резултатът е достатъчно надежден. Правете си тестове през 6 месеца, за да не ви мъчат притеснения.
А за кашлицата отидете при личния си лекар. И правете контактите си с презерватив, тъй като здравния статус на никой от партньорите ви не може да ви бъде известен.



Тема Re: притесненнови [re: about blank]  
АвторMimiMimi (Нерегистриран)
Публикувано12.02.09 01:35



На всеки 6 месеца или 6 месеца след половия контакт.



Тема Re: притесненнови [re: MimiMimi]  
Автор theteacher_ (непознат)
Публикувано18.02.09 12:58



Тестът на 3-ти месец е окончателен. Продължавай напред и ползвай предпазни средства.

Редактирано от theteacher_ на 18.02.09 12:58.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.