Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:11 11.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Мнения за газов инжекцион Dream Jetнови [re: p.p]  
Автордpyr (Нерегистриран)
Публикувано22.07.09 15:46



Ти защо не си го напишеш името бре, нямаш си име или ти е по лесно с Р.Р. за да не ше свързват с негативните кампании които водиш в нета, защо не застанеш открито и да каляш с твоето си име, използваш го само когото казваш нещо благо.....това е двуличие, айде стига с тея номера ?



Тема Re: Мнения за газов инжекцион Dream Jetнови [re: дpyr]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано22.07.09 15:55



Остави предизборните речи и Иван,Петкан и Драган

,ясно е кои ще ни води напред ,но ти що не отговориш на хората за това де те питат,а именно:
1. Е ли Дрийм Джет-а изпълнен с кондензатопри за 105 градуса. Е ли стандарта наистина 125 градуса?

2. Това за "понякога е по-добре при на 5000-5500 оборота да се преминава на бензин" отнася ли се за Dream Jet? А, по принцип, защо го пише това? То винаги е по-добре на безин само дето харчи много - нали затова слагаме газово изобщо.

Хората и аз това питам ........ ,а не за кои сме гласували и как.

P.S. И да те светна за нещо, де не го знаеш:Селските кибици са най-големите тарикати :):) те за всеки по нещо знаят оти покрай очите им всичко минава и те го виждат,но за тях нищо се незнае :):) и как ще се знае, като те нито копапат,нито жънат - само зяпат:):):):)

Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO

Редактирано от nqkoi1 ® на 22.07.09 16:05.



Тема Re: Мнения за газов инжекцион Dream Jetнови [re: nqkoi1 ®]  
Автордpyr (Нерегистриран)
Публикувано22.07.09 16:11



Що ме питаш мене за такива неща, аз не произвеждам и не внасям нищо, тази марка Дрийм Джет се внася от твоя приятел Румен от Газкомерс, звънни му и го питай защо италианците са направили такова задание, защо така им е изпълнено, защо така се внася у нас, защо така се продава и т.н.



Тема Re: Мнения за газов инжекцион Dream Jetнови [re: дpyr]  
Авторp.p (Нерегистриран)
Публикувано22.07.09 16:32



Ивайло Вендов се казвам , а ти
1. когато пиша под името P.P изразявам лично мнение без да е обвързано с мнението на компанията която представлявам. А тя е Фобос Авто
2. когато пиша от името на Фобос изразявам становището на цялата фирма.

3. 90 процента от случаите пиша когато някои публикува явни неистини или си прави реклама.

Аки ви дразни нещо пуснете тема за фобос и ще отговарям подробно на всички въпроси които имаш ти или които и да е друг . Само, че обясненията ще бъдат подробни и могат да засегнат косвено политиката на някои фирми.

Ние сме търговска компания внасяме компоненти от Турция и ги продаваме. Достатъчно сме големи за да си правим сами внос, но понякога когато е по спешно ползваме джоко за транспорт. Също така правим съвместен внос с него на бутилки за което имаме съответните фактури така, че не можеш да ме оплашиш.
Нека които има въпроси нека ги зададе и ще отговоря на всеки един конкретн и с документи.



Тема Re: Мнения за газов инжекцион Dream Jetнови [re: дpyr]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано22.07.09 16:55



Аз с всеки сам приятел и уважавам приятелите си и колегите си и те могат да го потвърдят .Спориме по теми с работата ни,убеждаваме се кое добро и кое е лошо,а когато пиеме бира и караме джетове или ски си говорим и за жени

.
И дискусията не е за тез де ги продават тез уредби ,а как са направени и техните качества и как да Ви обясня ,че не е дискусия за личности, а за техника ! И хората мисля ,че не са темата , а това което е системата наречена Дрийм Джет или каквото и да е там името й.


И как така за всеки от нас по нещо знаеш- кои свирнал по комшийката,кои на плаж в Анталия ходил и там по дупета на мадами прекрасни зяпал ,а за тоз Джет нищо незнаеш и се палиш като странище след жътва

Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO

Тема Re: Мнения за газов инжекцион Dream Jetнови [re: nqkoi1 ®]  
Автордpyr (Нерегистриран)
Публикувано22.07.09 20:03



Дрийм джет в чисто технически план е хубава и много надеждна система, няма никаква логика да я изкарваш лоша система след като тя е доказала че работи прекрасно и е одобрена от италианците.
Единствената причина може да бъде политическа или както ти казах негативна кампания от типа....тея са лоши, затова купувайте от нашите уредби, това е много грозно ?
Аз информация имам достатъчно и за всеки, нашия бранш е прекалено малък за да се скрие нещо, за голямо съжаление е изпълнен преобладаващо с доста калпави хора.



Тема Re: Мнения за газов инжекцион Dream Jetнови [re: дpyr]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано22.07.09 20:31



Аз информация имам достатъчно и за всеки, нашия бранш е прекалено малък за да се скрие нещо, за голямо съжаление е изпълнен преобладаващо с доста калпави хора.


Не,Не,Не........нямам думи!Безмълвен съм! Незнам и немога да го разбера ..... няма пост в който Вие да не убиждате хората,каквито и който й да са те. Техниката и Човека са две савсем различни неща и понятия, и Вие явно това него разбирате .Човека с главно Ч, явно за Ваз е нищо ........ ОПАЗИЛ МЕ ГОСПОД ОТ ТАКИВА КАТО ТЕБ ДА САМИ КОЛЕГИ,ПОЗНАТИ ИЛИ ..............................................

Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO



Тема Re: Мнения за газов инжекцион Dream Jetнови [re: Sando]  
Авторbsmlpg (Нерегистриран)
Публикувано23.07.09 02:11



Тъй като полемиките зациклиха в неправилната посока, редно е да получите поне един компетентен отговор. Позволявам си това като собственик на фабриката, произвела по-голямата част от системата Дрийм Джет, както и системите Бардолини и Каргас. Освен това много от функциите в гореизброените системи са моя и на отличния ни екип идея. Дрийм Джет е разработена по задание и по поръчка на световноизвестни търговци на газови системи от фирмата Аутогаситалия, като те участвахав продължение на година и половина в тази разработка. Тя бе завършена през лятото на миналата година след безброй много тестове тук и в Италия. За съжаление световната криза удари както нас, така и италианците и те бяха принудени да продават на себестойност, затова тя се намира у нас на такава ниска цена. В действителност тя е отличен, но опростен вариант на системите Бардолини и Каргас. По задание софтуерът е несъвместим с известния и достъпен на БСМ. За надежност мога да ви кажа следното - от 2000 продадени нямаме рекламации, но спокойно смятаме да осигуриме на италианците 5 год. гаранция. Това е във връзка с глупостите, писани по-горе.





Тема Re: Мнения за газов инжекцион Dream Jetнови [re: nqkoi1 ®]  
Авторbsmlpg (Нерегистриран)
Публикувано23.07.09 02:51



При такива тенденциозни атаки ще си позволя да ви напиша няколко реда, пък вие пишете каквото си искате след това.
БСМ създаде газовите инжекционни системи Бардолини и Каргас поради засиленото търсене на пазара на такива изделия, правейки достатъчно сериозен анализ за цени, конкуренция, възможности за развитие и т.н. След 6 годишен труд ние стъпихме здраво на пазара, колкото и да не се иска на много от досегашните вносители. В момента само у нас продаваме около 600 бр. месечно(1500 миналата година) и около 2500 в други страни. Представете си ако имаше проблеми какво щеше да стане - да се превърнеме в един огромен сервиз.
Така че надеждността ни е отлична и от това печелят и монтажниците, и крайните клиенти. Губят вносителите, но тяхния шанс е естествено намалял и заради кризата, и заради лошото представяне и обслужване на италианските марки. Четейки тези редове крайният клиент може сам да си направи съответните изводи. По въпроса за компонентите точно Видинския и Вендов да не коментират, защото хал хабер си нямат опит с тая материя. Например релетата, които италианците и Фобос слагат в системите си, дават повече дефекти, отколкото тези, които ние използваме. Не питай старило, а патило, нали, Видински? Ние също ги ползвахме и се отказахме-дават повече брак. И знаете ли защо? Произведени са в Словакия! Почти всички проблеми, които сме имали, са заради компоненти, произведени в Европейския съюз. Точно вие не ми обяснявайте за "аутомотив" и"надеждност". От 17 години произвеждам автоелектроника, от глупост се хванахте за най- надеждния елемент - електролитния кондензатор. Никога не сме имали поблеми с него - независимо от стойности, напрежения, температури, приозводители и т.н. Не давайте мнения там, където не сте наясно - този форум не е за това. Тук е редно да се коментира само професионално - видяхте какво стана с темата Дъра Бъра - просто спря, на никой не е интересно да чете глупости и неверни и отявлено тенденциозни неща. Накрая да отговоря на Видинския, че БРЦ е класи над Ланди Ренцо, нищо, че е номер 1. И американците доскоро бяха Но 1, сега си подаряват Опел за да се спасят. Не е важно да си Но.1, а да си добър.



Тема Re: Мнения за газов инжекцион Dream Jetнови [re: klient]  
Авторk_j (Нерегистриран)
Публикувано23.07.09 07:23



факт е , че на на базата на тази платформа са конвертирани успешно страшно много автомобили и то на цена без конкуренция за предходните 2 години
сега нещата се промениха с навлизането на полски и латвийски системи на още по конкурентна цена




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.