Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:41 01.05.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Добър сервиз за Газов инжекционнови  
Автор ThE AnimaL (Black DragoN)
Публикувано02.06.03 17:24



Здравейте,
Имам Мондео 2.0i и след много разпитване установих че единствения вариант е газова инжекция. Та въпроса е: препоръчайте ми истински сервиз дето да ми сложат такава уредба защото и без тва е супер скъпа. Поне да я сложат като хората. Знам че не навсякаде могат да слагат. Дайте мнение и някакав адрес ...

Mondeo Ghia 2.0 16V Zetec


Тема Re: Добър сервиз за Газов инжекционнови [re: ThE AnimaL]  
Автор Mircha ()
Публикувано03.06.03 09:36



Каква уредба реши да слагаш и за колко пари(и аз съм с Мондео 2.0i)? Аз досега каквито цени съм видял по-добре да я продам и да взема дизел.



Тема Ми 2 възможности имаш [re: ThE AnimaL]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано03.06.03 09:52



или руската ГИГ или БРЦ. И двете са идеални за теб - ти си прави сметка на парите които ще даваш. ТОва е положението.



Тема Re: Ми 2 възможности имашнови [re: Чepнorлaв]  
АвторTurboDizelKombi (Нерегистриран)
Публикувано03.06.03 10:18



http://lpg.search.bg/realindex.html



Тема Re: Добър сервиз за Газов инжекционнови [re: Mircha]  
Автор ThE AnimaL (Black DragoN)
Публикувано03.06.03 10:31



Gledaj sega. Obikolih dosta servizi, osven tva i dvata mi badjanaka (imam 2 balduzi ) sa avtomontjori ta subrah mnogo info. Ako ne iskash jadove prosto slagash GAZ injection - 1800lv e. Dosta e skupichko za sujalenie no tva e edinstvenoto istinsko reshenie. S 1000 lv e po-skupa ot normalna hubava uredba no moje bi si struva. Tja si e s koputer, s mnogotochkovo vpruskvane ... abe super e. Dava ti sushtija razhod kato malko ti uvelichava moshnostta. Njama da imash nikakvi problemi, njama da vrushta gaz i t.n. Shte karash vse edno si na benzin. Az mnogo karam (za poslednite 2 meseca sam minal 4500km) i shte ja izbija za godina ineshto. Dori za 2 godini da ja izbija posle shte karam na dalavera a i kato trugna da ja prodavam shte ima edna super extra poveche. NE ZIMAJ MONDEO DIESEL osven ako ne e 99g i na gore. Shte imash mnogo jadove. Ako zimash diesel - samo Frenski ili Japonski.
Best regards,

Mondeo Ghia 2.0 16V Zetec


Тема Re: Добър сервиз за Газов инжекционнови [re: ThE AnimaL]  
Автор ThE AnimaL (Black DragoN)
Публикувано03.06.03 14:16



GIG III DL - 1200
Obajdah se v serviza. Uz e chitava. Bili slagali na oshte 6 mondeo i edno scorpio takikva i bili super. Ako njakoj e slagal da kaje mnenie

Mondeo Ghia 2.0 16V Zetec


Тема Ми сложили сменови [re: ThE AnimaL]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано03.06.03 14:43




На два мерцедеса - 124-ки. На тази с ръчните скорости просто спи. При мен понеже съм автоматик си имам малко проблеми, ама много е сложно управлението мамка му...
Определено 1200 срещу 1800 си е по-добре.



Тема Re: Ми сложили сменови [re: Чepнorлaв]  
АвторPower_Exhaust (Нерегистриран)
Публикувано03.06.03 15:54



4ernoglaw,zashto imash problem s gazta pri awtomatika.zashtoto i az iskam da si slagam GIG ama na w123/280E avtomatik Mehn.inj. Bosch k-jetronic i az li shte imam syshtiq problem akorostnata kutiq nqma nikakwa elektronika i e swyrzana s razni lost4eta kym injekciona i pri natiskane na pedala te se myrdat i izmenqt neshto si.Pri teb towa da ne bi da e elektronno.I twoqta injectia kakwa e Ke-jetronic ili motronic ?



Тема Re: Ми сложили сменови [re: Power_Exhaust]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано03.06.03 17:27



Moyat injection e KE-Jetronic + rachna skorostna kutiya i spi.



Тема Е да денови [re: MB]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано04.06.03 09:37



ама при мен всичко е електроника...
Пича с този 280Е няма да има проблеми, тъй като му е механичен инжекциона.. докато при мен нъц..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.