Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:48 11.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Kyde da mi slozat AGU gramotno  
Автор Turbodizelkombi (непознат )
Публикувано15.10.02 13:18



Zdravejte,

Mozete li da mi preporychate kade da si gazifitziram Nissan Primera 1.6 16V karburator i s kakva sistema.
Imah Vectra (2.0i) koiato napravih na Gaz - Lovato no oste na 3-4000 km pochna da vrysta gaz ot izparitelia - da gyrmi kato bomba (izmestva predpaznia klapan na vyzduhovoda kym vyzdushnia filtyr, a naj-gadnoto e che mirishe na gaz v kupeto. Uz ot nikade ne iztichala, uz e nastroena i t.n., zadyrza oborotite nad 2500 pri prodylzitelno karane s nad 130km/h.

Ta ne iskam da sbyrkam pak i s Nissana



Тема Re: Kyde da mi slozat AGU gramotnoнови [re: Turbodizelkombi]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано15.10.02 13:20



mi to oshte malko kato vdignat gazta.....



Тема Re: Kyde da mi slozat AGU gramotnoнови [re: M]  
Автор Turbodizelkombi (непознат )
Публикувано15.10.02 13:37



A95H e 1,25 v Toplivo v Ovcha Kupel 2 i moze bi e po-dobre da izchakam da vidim sled nova godina s novite akcizi i danatzi dali shte ima smisal chovek da si razvalia kolata



Тема Re: Kyde da mi slozat AGU gramotnoнови [re: Turbodizelkombi]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано15.10.02 16:00



Миии..... да, точно така, аз на моето мицубиши исках да слагам газ, но като знам до каде ще я докарат " майсторите"....по добре е да се въздържиш от такава постъпка......карай си я на бензин и си свиркай.... а и без това на няколко места в София предлагат бензин 95 за 1.20 лв, така че смятай....
Патил съм от АГУ-та, така че.... и то не защото АГУ-тата са калпави, а защото не могат да ги монтират правилно, а от друга страна пък собственика иска нещо по "тънко", което след време неминуему ще му излезе по дебело......




Тема Цена..нови [re: DJ Tymbi]  
Автор lNSlDER ()
Публикувано15.10.02 16:17



Като казвате, че се намира/ продава А95 за по 1.20/ 1.25лв. литъра, да ви питам някой знае ли къде се продава А92 (или А91) по-евтино?



Move in 30 sec flat, if you spot the Heat around the corner


Тема Re: Kyde da mi slozat AGU gramotnoнови [re: DJ Tymbi]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано15.10.02 16:19



a ia kajete de ima evtin 98 :)



Тема Re: Цена..нови [re: lNSlDER]  
Автор Turbodizelkombi (непознат )
Публикувано15.10.02 16:22



Da, v Ovcha Kupel 2 na gazostanciata na Toplivo ima i benzino kolonka za A95H, A92 i dizel tzenata e niska no ne znam kolko tochno. Dizela naprimer e 1,06 lw, A95H e 1,25



Тема Супер..нови [re: Turbodizelkombi]  
Автор lNSlDER ()
Публикувано15.10.02 16:37



Предполагам тогава А92 ще дойде около 1.10лв. ... примерно..
Става дума за Фолксваген Костенурка, която върви с повечко олово, а пък не ми се иска да й слагам АГУ.. малеее... къде го казах в клуба за АГУ... Не, аз карам Голф с АГУ, но на Костенура ще е доста сложно..


Благодарско за инфото..

Move in 30 sec flat, if you spot the Heat around the corner


Тема Re: Kyde da mi slozat AGU gramotnoнови [re: Turbodizelkombi]  
Авторracing (Нерегистриран)
Публикувано19.10.02 20:24



зависи какво разбираш под грамотно щото аз знам едно място в София където слагат по уж истинския начин с ламбдасонди на газта и т.н. ама излиза над 1000лв така че зависи за колко пари имаш превид под грамотно



Тема Re: Kyde da mi slozat AGU gramotnoнови [re: racing]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано21.10.02 16:44



I za 5000 lv. da kupish, pak niama da ti q naprawiat kakto triabva......pak shte imash problemi i to seriozni......




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.