Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:56 03.06.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Pilates againнови  
АвторVera (Нерегистриран)
Публикувано28.01.08 13:32



Zdraveite,

Mnogo bih iskala da se zapisha na pilates, no ne znam kude....
Bihte li mi preporuchali miasto v Sofia - niakude v rayona ili na nadejda ili studentski grad.
Blagodaria!



Тема Re: Pilates againнови [re: Vera]  
Авторфи (Нерегистриран)
Публикувано29.01.08 14:40



Скъпа, добър инструктор не се търси по местоживеене, а по качества. Ако искаш квото и да е - може. Но ако търсиш наистина добър преподавател - ще отидеш в залата, където играе!
Ей, много сте смешни като почнете с това - искам Младост, къде в Обеля и така нататък. Хората по света пътуват по един час, за да отидат в своя клуб, а ние тук гледаме да ни е близо до задника, ако ще и нищо в тази зала да не се прави както трябва. Ужас!



Тема добри часове пилатес има в две залинови [re: Vera]  
Авторnina (Нерегистриран)
Публикувано30.01.08 10:11



Аз съм посещавала такива часов в Англия и от там се запалих по пилатес. Като се върнах тук се разочаровах, защото навсякъде играят някаква измислица. След като обиколих доста зали, накрая открих две места, където инструкторките са много добри. Това са Галя от Боди Арт на стадион В.Левски и Ани от фитнеса на Стрелбище - the gym. Останалите, които са си кръстили часовете пилатес, играят някаква измишльотина.



Тема Re: Pilates againнови [re: фи]  
Авторraбaнka (Нерегистриран)
Публикувано30.01.08 17:54



Рабира се, че най-важното е инструктура. Но има и други важни неща, сред които и местоположение.
Не бих искала да ходя в някоя мизерна зала, само защото инструктура е добър.
Не бих искала да ходя и в някой супер лъскав спортен център, ако тренировката не е добра.
И не бих искала да отделям по два часа на ден за път, за да стигна до въпросната спортна зала.
Така че няма нищо лошо в тези въпроси, които понякога се появяват в клуба. Аз също, когато сменя местоживеенето, първо приучвам най-близките ми спортни центрове. И ако не ми изнасят, започвам лека полека да разширявам периметъра. Но определено, ако жилището ми е в Младост, няма да отида на спорт в Обеля да речем.



Тема Re: Pilates againнови [re: raбaнka]  
Авторфи (Нерегистриран)
Публикувано31.01.08 00:15



Всичко е въпрос на мотивация ...и възможности. Лично аз не бих си поверила тялото на посредствен инструктор. В мизерните зали обикновено рядко се намират добри треньори. Разбира се, има изключения, но като правило добрите са на добри места. А специално за пилатес, ще ме прощаваш, но периметърът е съвсем ограничен, защото от куцо, кьораво и сакато дето се именуват за преподаватели, само неколцина наистина стават. Май правилно са ги посочили в другия пост. Знам още една мацка, ама тя вече не е в България за нейно щастие:) И да не отварям темата за дипломите по пилатес, защото съм сигурна, че никой няма такава...



Тема Re: Pilates againнови [re: фи]  
АвторVera (Нерегистриран)
Публикувано05.02.08 10:41



Blagodaria ti za sushtestvenata informacia...
Vsushtnost kogato imash natovareno ejednevie, a ne si niakoia lejerna macka, koiato se chudi dali da si uplatni vremeto na frizior ili po magazinite, togava naistina ima znachenie dali vuprosnoto miasto e blizo do ofisa ti ili do kushtata ti..
Vapreki tova sum suglasna, che e po-vajen instruktora...makar che taka i ne razbrah koi sa nai-dobrite...



Тема Re: добри часове пилатес има в две залинови [re: nina]  
АвторVera (Нерегистриран)
Публикувано05.02.08 10:42



Blagodaria!



Тема Re: Pilates againнови [re: Vera]  
Авторnina (Нерегистриран)
Публикувано05.02.08 21:19



Галя от боди арт на стадион В.Левски и Ани от дъ джим на Стрелбище - и двете си разбират от работата перфектно, защото имат не само опит но и дълги години квалификация и опит като инструкторки. Останалите се бият до посиняване, зарибяват хората с какво ли не, но всъщност са далеч от истината... Ако нямаш база за сравнение, би повярвала на всяка по -сладкодумно посредствена преподавателка. Хубаво направи, че попита. Успех!



Тема И аз търсех добра инструкторканови [re: nina]  
АвторPaя (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 15:55



Отдавна търся добра инструкторка по пилатес. Отскоро съм в София и не мога да се ориентирам. Бях при една Мария на стадиона, но не ми допада как води. После опитах в друга зала, там пък беше още по-плачевно състоянието. Ще пробвам и при Ани и при Галя, благодаря за информацията





Тема Ани е много добра!нови [re: Vera]  
АвторEли (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 22:34



Ани в големият фитнес дъ джим на Стрелбище е страхотна, опитай непременно и кажи после






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.