Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:52 09.06.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Радо от Джим отива в MD sportнови  
Авторfitgirl (Нерегистриран)
Публикувано21.09.09 09:43



Понеже в този напудрен фитнес всички си траят и крият, че Радо отива в друга зала, нека се знае, че от откомври вече ще има същите часове в MD spot на стадион В.Левски. Ужасно тъпо е да не казват на клиентите, когато питат - те така или иначе ще си открият инструктора! Радо ще има часове от 20.00 всеки понеделник,сряда и петък. Нормални часове, а не както го измислиха в Джим по 45 минути, за да може чалгата да се намести. Отврат!!!



Тема Re: Радо от Джим отива в MD sportнови [re: fitgirl]  
Авторчaлraтa (Нерегистриран)
Публикувано21.09.09 12:34



Фитнес GYM си е много готин даже и часовете са по 50мин.Какъв ви е проблема за 5мин. по-малко......големи спортисти пък се навъдихте всички

. А що не си питате инструктора къде отива ? Той едва ли крие ?



Тема Re: Радо от Джим отива в MD sportнови [re: чaлraтa]  
Авторfitgirl (Нерегистриран)
Публикувано21.09.09 16:19



Готин е фитнеса, ама да го гледаш на снимка. Като влезеш вече е друго. Часовете са реално по 45 мин, защото няма как за миг да излезе предната група и да влезе следващата. Така от обявените 50 остават 45 минути. Та, не съм за 5, а за цели 15 минути от един нормален час. Като започвахме в 20.00 спокойно можеше да се играе и до по-късно, демек цял час до 21. Сега започваме в 20.20 и отиваме в царевичака, щот става много късно да се удължава часът. Следиш ли ми мисълта? Така сме ние спортистите-искаме си целият час и това е! И Радо намери решението, за което сме му благодарни.
Въпросът не е дали Радо е казал, че се мести, а в това, че умишлено премълчават информация. Турбо тъпо...и некоректно.





Тема eeeeeeeeeнови [re: fitgirl]  
Авторчaлraтa (Нерегистриран)
Публикувано21.09.09 16:33



Ма как само го превъзнесохте тоя Радо......голяма фенка - е ,няма лошо ходете си при него , аз също ходя в GYM и ще ти кажа : следиш ли ми мисълта

- всички инструктори следят точно графика и се изнасят групите точно за 2 мин. - не повече !!! А относно тае-бото там Краси определено е по-добрият инструктор !!!-да му дадат повече часове на това момче. Та може да се каже,че добре се получава че стана така . А вие дето сте такива велики спортисти седете си там и си издребнявайте за 5-те минути ......Айде и успех в новата ви зала



Тема ж, з и другите букви от азбукатанови [re: чaлraтa]  
Авторфeнka нoмep 2 (Нерегистриран)
Публикувано22.09.09 09:04



Виж сега, не става въпрос за издребняване-ако си играла дълги години каквото и да е,знаеш,че дори 60 минути едва стигат за всичко в часа. Какво остава като ги намалят на 50 и по-малко? И не ми разправяй,че смяната между групите е 2 минути! Точно хората на Веска,която по принцип си позволява дори да задържа часа,точно при нея се точат кат на парад и Радо почти винаги започва по-късно. За Краси не знам,щом казваш че е добър...няма да споря. Но вечерните часове,ако не си разбрала ги взема Зравка,която освен да скача до припадък върху степ,друго не знае.Така че - честито! ако беше добър инструктор нямаше да изглежда като борец и краката и да са като дънери.А заблудените овчици си мислят че скачане до дупка ще ги направи слаби.Това толкова отдавна се отрече. Още веднъж-честито и със здраве!



Тема з и р .....нови [re: фeнka нoмep 2]  
Авторчa чa (Нерегистриран)
Публикувано22.09.09 09:34



От това,което пишеш оставам с впечатление,че се готвиш за следващата олимпиада - давай , имаш време и с тая прецизна подготовка успех !
Обаче за Здравка много си се объркала - познавам я откакто водеше в МД спорт и аз ходех при нея.Тогава много скачаше ,обаче мисля,че беше един от най-успешните инструктори там,съдейки не само по себе си ,а по мнението на много други,после роди и съответно напълня,но и на други се случва...И преди да и коментираш краката - виж берения корем на любимеца си Радо !!! Ти сигурно си идеална...за ди позволиш подобно високомерно и съответно гадно изказване за някой човек

.Пък и защо се пениш толкова ? Може-би всички печелят така.



Тема Имам неколко важни въпроса в таа връзка: [re: fitgirl]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано22.09.09 18:36



1. Кво е тва Джим?
2. Кой е тоа Радо?
3. Кво е МъДъ спорт?
4. На кой изобщо му пука за теа боклуци?

Надявам се на бърза и богата информация! Предварително благодаръ!





Тема Re: з и р .....нови [re: чa чa]  
Автор kasandra75 (непознат )
Публикувано22.09.09 19:18



Здравейте на всички пишещи по темата, случайно се зачитам тъй като и аз търся информация за Радо и мисля , че просто се заяждате и кой по-по най- пълни глупости. Мога да ви кажа само, че преди ходех при Радо и за известно време трябваше да спра, но сега със сигурност ще продължа да ходя пак при него. Профи, весел и усмихнат, да не говорим за ефекта от неговата методика на тренировките- супер е !!! А за който не знае той е Сенсей в карате- киокушинкай,(а за тези които незнаят думичката Сенсей- нека се поинтересуват), сина ми ходи в неговия клуб и за миналата година има златен медал на турнир за деца. Правете разлика между гимнастика (гимтастици) и ТАЕ БО (изцяло основано на бойните изкуства). Коментара е просто излишен. Успех и на лаиците (смешниците).



Тема Re: з и р .....нови [re: kasandra75]  
Авторkaми (Нерегистриран)
Публикувано22.09.09 20:18



Радо е доста прехвален,според мен не е нищо особено неговата тренировка,най-добър тае-во инструктор определено е Илия /преди водеше в боди арт кали/ , а сега не знам къде е . Така че,като нямате база за сравнение не хвалете толкова ! И си ходете при когото искате , но ако сте ПР на Радо...давайте .



Тема Re: Имам неколко важни въпроса в таа връзка:нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор bodyburst (непознат )
Публикувано22.09.09 21:23



Бързо реагираш Т.К за това те обичам.
1.Джим е вносна ракия(джим биим).
2.Радо работи в казанката на джим(казанджия-вари пърцуца).
3.МъДъ е друга спиртоварница,която не е толкова известна,ама дава по еФтино скоросмъртницата(радо се мести там щото е откраднал рецептата на джим и си е продал душата).
4.На хорицата със сив животец,дет плащат да си тръскат сланините.
За съжаление това е истината,сърцето ми кърви но не мога да ви помогна.
Сами сте си повярвали,сърдете се на себе си.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.